دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر و اندروید، از موضوعاتی است که علاقه‌مندان به شبکه‌های اجتماعی و ویدیوهای سرگرم‌کننده هر از گاهی جستجو می‌کنند چرا که این شبکه‌ی اجتماعای در حال حاضر بسیار محبوب است و تقریباً همه از آن استفاده می‌کنند. در اینستاگرام قابلیت پست کردن عکس و ویدیو و همین‌طور چت کردن با دیگران و مخابره کردن ویدیوی زنده پیش‌بینی شده که همگی جزو امکانات پرطرفدار محسوب می‌شود.

برای دانلود اینستاگرام برای اندروید و همین‌طور دانلود اینستاگرام جدید فارسی به ادامه مطلب توجه فرمایید.

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی است که در سال‌های اخیر بسیار محبوب شده و تعداد کاربران آن میلیاردی شده است! اینستاگرام در آغاز یک سرویس ساده برای اشتراک‌گذاری عکس بود اما تدریجاً قابلیت‌های مهم و جذاب زیادی به آن اضافه شد. به عنوان مثال لایک کردن عکس‌هایی که دیگران پست می‌کنند، امکان اشتراک گذاشتن ویدیو و استوری و همین‌طور چت کردن.

دانلود اینستاگرام فارسی

شاید با زبان انگلیسی آشنایی ندارید و به دنبال دانلود اینستاگرام قوی فارسی هستید، دقت کنید که چنین نسخه‌ای وجود ندارد! در واقع اپلیکیشن اینستاگرام امکان انتخاب کردن زبان دارد و می‌توانید زبان فارسی را فعال کنید تا منوها و گزینه‌ها همگی فارسی شوند و به راحتی از اینستاگرام فارسی استفاده کنید.

بنابراین به جای دانلود کردن اپ‌های جانبی و جایگزین اینستاگرام اصلی، توصیه می‌کنیم که اینستاگرام اصلی را دانلود کنید. البته برخی از اپ‌های جایگزین اینستاگرام اصلی، امکانات اضافی جالبی دارند که علاقه‌مندان را به نصب کردن این نوع اپ‌ها تشویق می‌کند.

امکانات اینستاگرام

پس از دانلود اینستاگرام جدید با لینک مستقیم یا از گوگل پلی، می‌توانید از امکانات سرگرم‌کننده این شبکه‌ی اجتماعی استفاده کنید. چند سال پیش Instagram صرفاً‌ برای اشتراک گذاری ساده و سریع عکس و همین‌طور لایک کردن تصاویری که افراد مختلف پست می‌کنند، محبوب بود اما اکنون امکانات آن به مراتب بیشتر است. البته هنوز هم بسیاری از افراد صرفاً برای ارسال عکس و ویدیوهای جذاب از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. به عبارت دیگر هدف از دانلود اینستاگرام جدید برای اندروید یا آیفون، این است که عکس بگیرند و با نوشتن متن و قرار دادن استیکر و استفاده از افکت‌های جالب، عکس را زیبا کرده و پست کنند.

در اوقات فراغت می‌توانید هشتگ‌ها را که موضوع مطالب است، بررسی کنید و حتی هشتگ‌ها را دنبال کنید! با فالو کردن یک شخص یا یک هشتگ، مطالب آن شخص یا مطالبی با آن هشتگ که اخیراً‌ پست شده، پیش روی شما قرار می‌گیرد. می‌توانید از بخش Explore استفاده کنید و پروفایل‌های کاربری موردعلاقه‌تان را کشف کنید.

دانلود اینستاگرام فارسی Instagram 273.1.0.16.72

دانلود اینستاگرام فارسی Instagram 273.1.0.16.72

می‌توانید پروفایل افراد محبوب و دوستان و اطرافیان را دنبال کنید تا پست‌های ایشان را ببینید و لایک کنید. امکان نوشتن کامنت یا نظر در مورد مطالب و پست‌های دیگران نیز امکان‌پذیر است.

در اینستاگرام جدید قابلیت ارسال استوری نیز وجود دارد. می‌توانید با افراد مختلف از طریق بخش اینستاگرام دایرکت چت و گفتگو کنید و مثل پیام‌رسان‌های محبوب امروزی، عکس و ویدیو در چت‌ها بفرستید. قابلیت چت ویدیویی و مخابره کردن ویدیوی زنده یا لایو هم از امکانات کاربردی و محبوب اینستاگرام است.

دانلود اینستاگرام فارسی Instagram 273.1.0.16.72

دانلود اینستاگرام فارسی Instagram 273.1.0.16.72

اگر قصد دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر را دارید، دقت کنید که می‌توانید از طریق سایت اینستاگرام هم عکس و ویدیو آپلود کنید و مطالب جدید پست کنید و همین‌طور مطالب دیگران را بخوانید، لایک کنید و خلاصه اکثر کارها را بدون نصب کردن اپلیکیشن ویندوزی اینستاگرام انجام بدهید.

دانلود اینستاگرام فارسی برای اندروید از گوگل پلی

اگر در تغییر زبان برنامه مشکل دارید، دقت کنید که برای تغییر دادن زبان اینستاگرام می‌بایست ابتدا صفحه پروفایل را باز کنید و روی منوی سه‌خطی در گوشه‌ی بالا تپ کنید. سپس گزینه‌ی Settings را لمس کنید تا صفحه تنظیمات ظاهر شود.

در تنظیمات روی Account یا حساب کاربری تپ کنید و سپس روی Language تپ کنید. اکنون به جای زبان پیش‌فرض که English است، زبان فارسی را انتخاب کنید.

دانلود اینستاگرام فارسی Instagram 273.1.0.16.72

دانلود اینستاگرام فارسی Instagram 273.1.0.16.72

 

   

دانلود Instagram با لینک مستقیم، نسخه جدید 24 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 24 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Instagram 273.1.0.16.72
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-02-13 Time: 21:05:56
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-03-14 Time: 11:52:37