دانلود واتساپ جدید با لینک مستقیم که یکی از پیام‌رسان‌های محبوب امروزی است، برای افرادی که در نصب واتساپ از گوگل پلی مشکل دارند، توصیه می‌شود. آپدیت واتساپ مرتباً منتشر می‌شود و در بعضی از آپدیت‌ها امکانات یا قابلیت‌های مهمی اضافه می‌شود. لذا بهتر است بروزرسانی واتساپ را فراموش نکنید.

در ادامه با پیام‌رسان واتساپ و امکانات آن بیشتر آشنا می‌شویم. برای دانلود واتساپ از گوگل پلی و همین‌طور برای نصب واتساپ جدید با لینک مستقیم، به بخش دانلود در پایان صفحه مراجعه کنید.

جستجو در سایت:

نصب واتساپ جدید

دانلود انواع واتساپ

دقت کنید که پیام‌رسان واتساپ نسخه مخصوص سیستم عامل‌های مختلف دارد و حتی بدون دانلود واتساپ برای ویندوز هم می‌توانید از سایت واتساپ وب استفاده کنید که نیازی به نصب کردن هیچ برنامه‌ای ندارد. در واقع ورود به واتساپ وب در هر سیستم عاملی که مرورگر اینترنت و دسترسی به اینترنت داشته باشد، امکان‌پذیر است. لذا در لینوکس و مک‌او‌اس هم می‌توان از واتساپ استفاده کرد. در عین حال برای ساده‌تر شدن کار با واتساپ بهتر است در مورد دانلود انواع واتساپ جستجو کنید و اگر برنامه‌ای برای سیستم عامل موردنظر شما ارایه شده، آن را نصب کنید. به عنوان مثال دانلود واتساپ برای کامپیوتر ویندوزی امکان‌پذیر است و از مدت‌ها پیش همیشه نسخه‌ی مخصوص ویندوز واتساپ منتشر میشد.

برخی از کاربران به دنبال امکانات بیشتری در واتساپ هستند و می‌خواهند محدودیت‌های آن را کاهش دهند. برای دانلود بهترین واتساپ می‌بایست از برنامه‌های جانبی استفاده کنید که البته توسط سازندگان واتساپ طراحی نشده است! اما گزینه‌های معروف و قابل اعتمادی وجود دارد. به عنوان مثال در اندروید دانلود واتساپ جدید جی بی تصمیم خوبی به نظر می‌رسد. در صورت استفاده از نسخه اصلی واتساپ نیز دانلود واتساپ جدید 1401 یا نسخه سال‌های بعدی توصیه می‌شود.

ورود به واتساپ وب با اسکن بارکد در ویندوز و سایر سیستم عامل‌ها بسیار ساده است. با توجه به همگام‌سازی پیام‌ها، می‌توانید پیام‌ها را از هر سیستمی که به واتساپ وصل شده‌اید، چک کنید.

جستجو در سایت:

بروزرسانی واتساپ

امکانات و ویژگی‌های واتساپ

پیام‌رسان واتساپ یکی از پیام‌رسان‌های محبوب امروزی است که امکانات زیادی به صورت رایگان در آن ارایه شده است. در کنار ارسال پیام متنی، می‌توانید از تماس صوتی واتساپ و تماس تصویری واتساپ استفاده کنید. تماس چند نفره نیز امکان‌پذیر است، هم به صورت صوتی و هم به صورت تصویری. دقت کنید که برای استفاده از جدیدترین امکانات واتساپ، دانلود واتساپ قدیمی تصمیم خوبی نیست! دانلود واتساپ جدید ۱۴۰۱  یا جدیدتر توصیه می‌شود. چت کردن به صورت گروهی از قابلیت‌های پیام‌رسان‌های امروزی است که در واتساپ نیز پیاده‌سازی شده است.

دانلود واتساپ جدید با لینک مستقیم، WhatsApp 2.22.23.85

دانلود واتساپ جدید با لینک مستقیم، WhatsApp 2.22.23.85

از دیگر قابلیت‌های مهم واتساپ می‌توان به رمزگذاری پیام‌ها اشاره کرد. این کار برای امنیت بیشتر مفید است. می‌توانید از قابلیت پیام ناپدیدشونده یا پیام مدت دار در واتساپ نیز استفاده کنید.

در واتساپ قابلیت فرستادن ویس هم وجود دارد. البته عکس و ویدیو نیز می‌توان فرستاد. ولیکن در مورد ویدیو محدودیت حجم وجود دارد که امیدواریم به مرور زمان، محدودیت کمتر شود و بتوان فایل ویدیو حجیم در واتساپ ارسال کرد. بنابراین همیشه برای نصب واتساپ جدید اقدام کنید! البته یک راه دیگر ارسال ویدیو حجیم در واتساپ، دانلود بهترین واتساپ است که توسط سازندگان معتبر اپ ساخته شده ولیکن نسخه اصلی واتساپ نیست.

در واتساپ قابلیت فرستادن لوکیشن یا به زبان دیگر موقعیت جغرافیایی نیز وجود دارد. می‌توانید موقعیت زنده نیز به اشتراک بگذارید تا مخاطب موقعیت شما را روی نقشه ببیند و راحت‌تر دوستان و همکاران را با این روش پیدا کنید.

دانلود واتساپ جدید با لینک مستقیم، WhatsApp 2.22.23.85

دانلود واتساپ جدید با لینک مستقیم، WhatsApp 2.22.23.85

در چت‌های واتساپ قابلیت فرستادن ایموجی و استیکرهای جذاب پیش‌بینی شده است. می‌توانید برای پروفایل خودتان نیز عکس یا ویدیو بگذارید و به عبارت دیگر از استاتوس واتساپ استفاده کنید. اگر سال گذشته برای دانلود واتساپ جدید 1400 اقدام کرده بودید، توجه کنید که در یک سال اخیر برخی ویژگی‌ها به واتساپ اضافه شده است. به عنوان مثال امکان ورود با استفاده از حسگر اثر انگشت در واتساپ آیفون اضافه شده که یک ویژگی مهم و کاربردی است. لذا همیشه نصب واتساپ جدید توصیه می‌شود.

پس از دانلود واتساپ جدید با لینک مستقیم و نصب کردن آن می‌توانید با شماره موبایل لاگین کنید و در واقع ساخت اکانت واتساپ به سادگی وارد کردن شماره تلفن و وارد کردن کد تأییدی است که پیامک می‌شود. اگر برای دانلود واتساپ قدیمی اقدام کرده باشید هم روش ساخت اکانت به همین صورت است.

در صورت دانلود واتساپ برای کامپیوتر دقت کنید که می‌بایست از گزینه‌ی Linked devices یا وسایل لینک شده در گوشی و نسخه موبایل واتساپ استفاده کنید و سپس روی Link a Device تپ کنید. گام بعدی ورود به واتساپ با اسکن بارکد در کامپیوتر است. ورود به واتساپ وب با اسکن بارکد امکان‌پذیر است، درست مثل برنامه واتساپ برای ویندوز.

به صورت خلاصه ویژگی‌های واتساپ شامل موارد زیر می‌شود:

 • قابلیت ارسال پیام با استفاده از اینترنت
 • امکان فرستادن عکس و ویدیو و صدا در پیام‌ها
 • پشتیبانی از استیکر و ایموجی برای محیط زیبا و سرگرم‌کننده چت
 • رمزگذاری سراسری برای حفظ امنیت
 • امکان فرستادن پیام مدت دار
 • قابلیت آرشیو کردن چت‌ها
 • امکان ایجاد گروه برای چت گروهی
 • امکان برقراری تماس تصویری و تماس صوتی با یک یا چند نفر
 • قابلیت مسدود کردن مخاطبین و افراد مزاحم
 • قابلیت بی صدا کردن مخاطب یا فرد مزاحم و همین‌طور Mute کردن گروه
 • قابلیت مدیریت نوتیفیکیشن یا اعلان برای هر چت به صورت مجزا
 • قابلیت ارسال انواع فایل داکیومنت مثل PDF و Word و Excel
 • امکان فرستادن موقعیت مکانی یا لوکیشن
 • امکان اشتراک‌گذاری لوکیشن به صورت زنده
 • قابلیت نوشتن متن و استفاده از عکس یا ویدیو در استاتوس
 • قابلیت استفاده از واتساپ در ویندوز و ارسال و دریافت پیام و چک کردن پیام‌های گوشی در کامپیوتر

جستجو در سایت:

دانلود واتساپ قدیمی

جستجو در سایت:

نصب واتساپ

دانلود واتساپ از گوگل پلی

 • برای اندروید 4.1 به بعد
 • امتیاز در گوگل پلی 4.4 از 5
تبلیغات

دانلود

دانلود WhatsApp با لینک مستقیم، نسخه جدید 5 آذر

 • آپدیت جدید: شنبه 5 آذر 1401
 • جدیدترین نسخه: WhatsApp 2.22.23.85
 • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2022-11-26 Time: 13:56:06
 • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2022-11-26 Time: 17:37:17