اگر بازی استراتژی دوست دارید، بازی استیک وار جدید را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با دانلود بازی جنگ چوب یا استیک وار، ساعت‌ها سرگرم خواهید شد و می‌توان گفت که این بازی جذاب، کاملاً اعتیادآور است، لذا مراقب باشید! خوشبختانه گرافیک این بازی سبک و ساده است. اگر گوشی شما سخت‌افزار قوی ندارد و به دنبال بازی استراتژی هستید، دانلود بازی استیک وار بی نهایت را توصیه می‌کنیم. منظور از بی نهایت، الماس و چوب بی نهایت است که بازی را برای گیمرهای مبتدی که حوصله‌ی زیادی ندارند، ساده‌تر می‌کند.

برای گوشی‌های قدیمی‌تر که نسخه جدید بازی جنگ چوب به خوبی اجرا نمی‌شود، دانلود بازی stick war نسخه قدیمی توصیه می‌شود. ما در بخش دانلود، لینک دانلود بازی استیک وار 3 و در آینده لینک دانلود بازی استیک وار 4 را برایتان قرار می‌دهیم و سراغ نسخه‌های قدیمی نمی‌رویم.

ویدیوی بازی استیک وار برای اندروید

در صورت مشکل در پخش ویدیو، آن را از لینک زیر دریافت کنید

نصب بازی استیک وار جدید روی کامپیوتر

این بازی ظاهراً‌ ساده و غیرگرافیکی، به قدری محبوب است که برخی افراد به دنبال نصب آن روی کامپیوتر هستند و در مورد دانلود بازی Stick War 2 برای کامپیوتر جستجو می‌کنند. امتیاز بازی در گوگل پلی 4.5 از 5 است و این امتیاز هم محبوبیت بازی را نشان می‌دهد.

دقت کنید که این بازی مخصوص اندروید است و نسخه کامپیوتر ندارد. برای اجرا کردن بازی روی کامپیوتر، می‌توانید از برنامه‌هایی نظیر Nox App Player یا Bluestacks استفاده کنید و سپس برای دانلود بازی استیک وار 2 برای کامپیوتر اقدام کنید. البته بازی‌های استراتژی متنوعی برای کامپیوتر موجود است و شاید بهتر باشد به دنبال بازی‌های شبیه استیک وار باشید.

دانلود بازی استیک وار 3 با پول بی نهایت

بازی‌های استراتژی طرفداران خاص خود را دارند. معمولاً در بازی‌های استراتژی جنگی یا معمایی، دوربین از بالا به کاراکترها و وسایل نگاه می‌کند و اجسام ریز هستند. اما در اندروید با توجه به کوچک بودن صفحه گوشی، این سبک موردعلاقه نیست بلکه بازی‌های استراتژی به شکل دیگری طراحی می‌شوند. اگر برای پیدا کردن بازی استراتژی جذاب در اندروید سرچ کرده باشید، احتمالاً یکی از گزینه‌های پیشنهادی، دانلود بازی stick war legacy مود شده بوده است. این بازی گرافیک ساده و سبکی دارد و روی اغلب گوشی‌ها و تبلت‌ها به خوبی اجرا می‌شود. رابط کاربری ساده است و گزینه‌ها و آیکون‌ها به خوبی در دسترس گیمر قرار دارد. فراموش نکنید که همیشه آخرین نسخه را دانلود کنید و اگر در آینده نسخه‌ی 4 و 5 و ... منتشر شد برای دانلود بازی استیک وار ۴ جستجو کنید.

دانلود بازی stick war الماس بی نهایت Stick War Lagacy 2023.2.103

در کنار دانلود نسخه‌ی عادی بازی که هیچ رمز و تقلبی در آن وجود ندارد، می‌توانید دانلود بازی stick war نسخه قدیمی پول بی نهایت را در دستور کار قرار دهید. نسخه‌ی بی نهایت در حقیقت مود شده یا هک شده است. با دانلود بازی استیک وار 2 هک شده و همین‌طور دانلود دانلود بازی استیک وار 3 هک شده ، الماس بی نهایت در اختیار شما خواهد بود و می‌توانید به سرعت مراحل را پشت سر بگذارید.

داستان بازی جنگ چوب

در بازی استیک وار یا به زبان فارسی، جنگ چوب، کنترل کردن قبایل انسان‌های اولیه بر عهده‌ی شماست. می‌بایست در جنگ بین قبیله‌ها پیروز شوید و زمین قبایل دیگر را تصرف کنید و قلمروی خودتان را گسترش دهید. با طلا و الماس و چوب بیشتر و همین‌طور نفرات بیشتر، می‌توانید در جنگ‌ها پیروز شده و قلمرو را گسترش دهید.

دانلود بازی stick war الماس بی نهایت Stick War Lagacy 2023.2.103

دانلود بازی stick war الماس بی نهایت Stick War Lagacy 2023.2.103

اگر به اینترنت دسترسی ندارید یا سرعت اینترنت کم است، می‌توانید از بخش تک نفره بازی لذت ببرید. به علاوه بخش چند نفره یا مولتی پلیر، در صورت دانلود بازی stick war نسخه قدیمی مود کاربردی ندارد! 

ساخت انواع سازه و جنگ افزار با استفاده از چوب امکان‌پذیر است. به عنوان مثال می‌توانید با تیر و کمان یا نیزه و یا شمشیر در جنگ‌ها شرکت کنید و پیروزی شما به این بستگی دارد که چطور از نقطه ضعف ارتش مقابل استفاده کنید. حین جنگ می‌توانید از مهارت‌های ویژه و جادو نیز استفاده کنید.

دانلود بازی stick war الماس بی نهایت Stick War Lagacy 2023.2.103

همان‌طور که اشاره کردیم بازی stick war legacy الماس بی نهایت برای سرگرم شدن به صورت آنلاین یا آفلاین یکی از بهترین‌ها محسوب می‌شود. یک بازی استراتژی با گرافیک ساده که نیازی به دانلود چند صد مگابایت دیتا ندارد و طبعاً روی گوشی‌ها و تبلت‌های ضعیف هم اجرا می‌شود مگر آنکه گوشی یا تبلت شما قدیمی و بسیار ضعیف باشد.

این بازی مودهای مختلفی دارد. به عبارت دیگر اگر به فکر دانلود بازی استیک وار هک شده یا مود شده هستید، می‌توانید مودهای مختلفی پیدا کنید که ویژگی‌های متفاوتی دارند.

دانلود استیک وار اصلی از گوگل پلی

  • برای اندروید 4.4 و نسخه‌های جدیدتر
  • امتیاز در گوگل پلی 4.5 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 100 میلیون

دانلود Stick War Lagacy با لینک مستقیم، نسخه جدید 5 تیر

  • آپدیت جدید: دوشنبه 5 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: Stick War Lagacy 2023.2.103
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-26 Time: 05:06:03
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 12:28:14