برنامه روبیکا یک پیام‌رسان و شبکه‌ی اجتماعی معروفی ایرانی است. با دانلود روبیکا نسخه جدید علاوه بر اینکه یک پیام‌رسان برای ارسال انواع پیام متنی و عکس و فایل خواهید داشت، می‌توانید از بخش روبینو که مشابه اینستاگرام است استفاده کنید و پست و استوری به اشتراک بگذارید. در واقع روبیکا یک رقیب و گزینه‌ی مشابه اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود. روبیکا رایگان است و مرتباً بروزرسانی می‌شود و امکانات آن بیشتر می‌شود. برای نصب روبیکا می‌توانید روبیکا دانلود مستقیم را امتحان کنید که لینک آن در بخش دانلود پایین صفحه موجود است.

آشنایی با امکانات روبیکا

این روزها پیام‌رسان و شبکه‌ی اجتماعی چیزی است که اغلب افراد به آن نیاز دارند و برای سرگرمی و همین‌طور کارهای روزانه استفاده می‌کنند. از چند سال پیش بعضی از کاربران ایرانی با دانلود روبیکا قدیمی رایگان یک شبکه‌ی اجتماعی مشابه اینستاگرام با قابلیت ارسال پیام در اختیار داشتند و حالا پس از چند سال با محدودیت‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی خارجی ایجاد شده، کاربران روبیکا بیشتر شده است. به علاوه امکانات روبیکا افزایش پیدا کرده و کاربری آن ساده‌تر شده است.

علاوه بر بخش پیام‌رسان، امکانات زیادی نظیر خرید شارژ و پرداخت قبض و دانلود فیلم و سریال و بازی و موزیک و خرید بلیت هواپیما و اتوبوس و بخش اخبار در این اپ موجود است.

دانلود روبیکا Rubika 3.5.5

دانلود روبیکا Rubika 3.5.5

ساده

پس از دانلود روبیکا برای ایفون یا اندروید و نصب کردن آن، می‌توانید از بخش پیام‌رسان استفاده کنید و علاوه بر فرستادن پیام متنی با ایموجی و عکس، ویدیو و انواع فایل بفرستید. این ویژگی برای مشاغل بسیار مفید است چرا که گاهی فایل ورد و اکسل و نقشه و عکس و غیره بین مشتری و مشاغل مبادله می‌شود.

روبینو مشابه اینستاگرام

اگر به اینستاگرام علاقه دارید، می‌ةوانید از بخش روبینو استفاده کنید که از نظر ظاهر و امکانات، بسیار شبیه به اینستاگرام طراحی شده است. دقت کنید که روبیکا اصلی را دانلود کنید و سراغ اپ‌های فرعی نروید. این موضوع برای حفظ حریم خصوصی و امنیت ضروری است.

اخیراً نسخه جدید روبیکا منتشر شده است و لذا برای دانلود روبیکا 3 اقدام کنید، لینک دانلود مستقیم روبیکا در بخش دانلود موجود است.

توجه کنید که در روبیکا کانالی برای دانلود فیلم به صورت رایگان موجود است. کافی است در مورد روبیکا فیلم جستجو کنید و در کانال مربوطه عضو شوید. در واقع با توجه به کاهش هزینه‌ی اینترنت، برخی از کاربران به فکر دانلود روبیکا فیلم هستند.

دانلود روبیکا Rubika 3.5.5

دانلود روبیکا Rubika 3.5.5

روبیکا وب برای کامپیوتر و لپ تاپ

یکی از سوالات کاربران کامپیوتر که از روبیکا اندروید استفاده می‌کنند این است که آیا روبیکا در ویندوز قابل استفاده است؟ و همین‌طور دانلود روبیکا برای لپ تاپ چطور انجام می‌شود؟ دقت کنید که در همه‌ی سیستم عامل‌هایی که مرورگر اینترنت موجود باشد، می‌توانید از روبیکا وب یا سایت روبیکا استفاده کنید. لذا به جای جستجو در مورد روبیکا برای ویندوز یا روبیکا برای لپ تاپ، کافی است به سایت روبیکا سر بزنید و از روبیکا وب آن استفاده کنید.

دانلود Rubika با لینک مستقیم، نسخه جدید 11 آبان

  • آپدیت جدید: پنج‌شنبه 11 آبان 1402
  • جدیدترین نسخه: Rubika 3.5.5
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-11-02 Time: 20:05:56
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-11-03 Time: 05:27:56