دانلود سایفون اندروید که یک اپ VPN معروف است، به کسانی که به دنبال دانلود VPN قوی یا دانلود VPN‌ رایگان هستند، توصیه می‌شود. می‌توانید برای دور زدن تحریم‌ها و در واقع تغییر IP ایران و استفاده از برخی سایت‌های خارجی که به کاربران ایرانی سرویس نمی‌دهند، دانلود Psiphon را در دستور کار قرار دهید ولیکن دقت کنید که برخی از کاربران ایرانی برای دسترسی به سایت‌های غیرمجاز و اهداف نادرست از فیلترشکن استفاده می‌کنند. لذا ما با محدودیت قرار دادن لینک مستقیم نصب سایفون مواجه هستیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سایفون و نیز دانلود Psiphon اندروید با لینک مستقیم به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

جستجو در سایت:

فیلتر شکن سایفون

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

فیلتر شکن سایفون برای اندروید و ویندوز چه کاربردی دارد؟

برخی از سایت‌های خارجی برای کاربران ایرانی محدودیت قائل می‌شوند. به همین دلیل ایرانی‌ها از نرم‌افزارهای تغییر آی‌پی استفاده می‌کنند. IP مشابه آدرس منزل است و با توجه به IP مشخص می‌شود که کاربر از چه کشوری به سایت مراجعه کرده و درخواست خدمات، فایل و غیره دارد.

به عنوان مثال ممکن است برای دانلود درایور لپ تاپ از برخی سایت‌ها نظیر لنوو یا HP با محدودیت روبرو شوید و لینک دانلود در اختیار شما قرار نگیرد! می‌توانید از سایت‌های ایرانی که درایور قطعات را با لینک مستقیم ارایه کرده‌اند، استفاده کنید ولیکن اگر ندانید که کدام فایل و نسخه، مناسب است، بهترین و امن‌ترین راه این است که درایور را مستقیماً از سایت سازنده‌ی محصول دانلود کنید. بنابراین دانلود psiphon برای اندروید یا دانلود سایفون برای ای او اس یکی از عبارت‌هایی است که می‌توانید در گوگل جستجو کنید و با استفاده از فیلترشکن، از خدمات این سایت‌ها استفاده کنید. این نوع کاربری فیلترشکن، نه تنها غیرمجاز نیست بلکه برای کاربران ضروری است. برای استفاده از برخی شبکه‌های اجتماعی محدود شده نظیر توییتر نیز می‌توانید از سایفون استفاده کنید. بهتر است برای دسترسی به شبکه‌های اجتماعی به جای دانلود فیلترشکن قوی، فیلترشکنی که امنیت و حریم خصوصی را مدنظر قرار داده، دانلود کنید تا امنیت وب‌گردی شما تضمین شود.

اما همیشه هم استفاده از VPN قوی یا VPN بدون قطعی، مجاز و صحیح نیست! یک کاربرد دیگر دانلود سایفون اندروید و همین‌طور دانلود psiphon برای ویندوز 10 این است که سایت‌های فیلتر شده را باز کنیم. معمولاً سایت‌های فیلتر شده محتوای نامناسب یا مغایر با قوانین کشور دارند و به همین علت فیلتر شده‌اند و حتی دسترسی به برخی از سایت‌ها و استفاده از آن، جرم محسوب می‌شود! لذا اگر هدف شما از دانلود سایفون 5 برای ویندوز 10 یا دانلود psiphon 3 برای اندروید، دور زدن این نوع محدودیت است، در مورد محتویات سایت‌های موردبحث و قوانین بیشتر مطالعه کنید.

جستجو در سایت:

دانلود سایفون

دانلود سایفون برای ویندوز 10 و اندروید

ما به دلیل دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از قرار دادن لینک دانلود سایفون برای ویندوز 10 و همین‌طور دانلود psiphon با لینک مستقیم برای اندروید، معذوریم. اگر کاربری شما غیرقانونی و غیراخلاقی نیست، گوگل کنید و به عنوان مثال در مورد psiphon apk download جستجو کنید. البته اگر لپ تاپ یا کامپیوتر دارید، در مورد دانلود فیلتر شکن سایفون برای ویندوز سرچ کنید. نسخه اندروید سایفون با نسخه ویندوز متفاوت است ولیکن می‌توانید پس از دانلود psiphon برای اندروید ، آن را در نرم‌افزارهای شبیه‌ساز اندروید نظیر Nox App Player نیز اجرا کرده و استفاده کنید.

دانلود سایفون از گوگل پلی نیز امکان‌پذیر است ولیکن اگر گوگل پلی به دلیل رعایت نکردن قوانین داخلی، محدود و فیلتر نشده باشد.

برای امنیت و حفظ حریم خصوصی بهتر است قبل از دانلود سایفون اندروید آخرین نسخه  یا ویندوز از سایت‌های مختلف، در مورد اعتبار آن سایت و همین‌طور امنیت سایفون بیشتر تحقیق کنید.

جستجو در سایت:

psiphon 3

جستجو در سایت:

psiphon apk download

امنیت و سرعت سایفون

با دانلود سایفون اندروید و فعال کردن اتصال به اینترنت از طریق این فیلتر شکن، همه‌ی اپ‌ها از طریق سرورهای واسطه به سایت‌ها متصل می‌شوند و طبعاً دور زدن تحریم‌ها امکان‌پذیر می‌شود. سایفون با تعداد زیادی سرور در نقاط مختلف دنیا، سرعت خوبی دارد. اما دقت کنید که امنیت و حریم خصوصی در صورت استفاده کردن از اپ‌های VPN، ممکن است کاهش پیدا کند چرا که برخی از این اپ‌ها، فایل‌های آلوده، ویروس و بدافزار دانلود می‌کنند، آن هم بدون اطلاع کاربر و در نتیجه احتمال ویروسی شدن گوشی یا کامپیوتر شما وجود دارد.

به علاوه در نظر داشته باشید که سوء استفاده از اطلاعات شما و حتی سرقت اطلاعات و فایل‌های شما نیز محتمل است. لذا به سادگی با جستجو کردن دانلود فیلترشکن رایگان، برای دانلود اقدام نکنید! 

دانلود سایفون برای اندروید و ویندوز، Psiphon 365

دانلود سایفون برای اندروید و ویندوز، Psiphon 365

جستجو در سایت:

دانلود فیلترشکن قوی

دانلود سایفون برای ویندوز و اندروید

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

تبلیغات

دانلود

دانلود Psiphon با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 آذر

  • آپدیت جدید: سه‌شنبه 3 آذر 1401
  • جدیدترین نسخه: Psiphon 365
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2022-11-24 Time: 12:05:56
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2022-11-29 Time: 00:41:48

دانلود Psiphon 365 با حجم ۱۵.۹ مگابایت