دانلود اینشات جدید به همه‌ کاربران اندروید که قصد ویرایش ویدیو دارند، توصیه می‌شود چرا که این اپ جزو بهترین اپ‌های ادیتور ویدیو محسوب می‌شود. در اینشات امکانات مختلف برای برش زدن و متن نوشتن و افکت گذاشتن روی ویدیو پیش‌بینی شده و می‌توانید به سادگی کلیپ بسازید. با دانلود اینشات پرو جدید امکانات برنامه حتی بیشتر می‌شود. به همین جهت برخی کاربران به جای دانلود اینشات از گوگل پلی، برای دانلود اینشات مود اقدام می‌کنند که در واقع مشابه نسخه پرو است.

در کنار دانلود برنامه اینشات برای اندروید می‌توانید فونت برای اینشات فارسی نیز دانلود کنید. پس از نصب کردن فونت‌ها، می‌توانید با فونت زیباتری کلیپ بسازید. برای آشنایی بیشتر با برنامه‌ی اینشات ما را همراهی کنید. برای دانلود اینشات با لینک مستقیم به بخش دانلود مراجعه کنید و دانلود فونت نستعلیق برای اینشات و سایر فونت‌ها را نیز فراموش نکنید.

این روزها افراد زیادی از گوشی برای ساخت کلیپ استفاده می‌‌کنند و سراغ کامپیوتر نمی‌روند. برای این کار به اپ ویرایش ویدیو نیاز دارید و بهتر است بهترین اپ‌های ویرایش ویدیو را بشناسید. دانلود اینشات هک شده یا به عبارت دیگر دانلود اینشات کرک شده، کاری است که کاربران ایرانی که به ویرایش ویدیو علاقه دارند، معمولاً انجام می‌دهند. Inshot Pro یکی از بهترین اپ‌های ویرایش ویدیو محسوب می‌شود که البته پولی است. در نسخه رایگان اینشات اصلی، برخی امکانات محدود شده است و به همین جهت بهتر است نسخه پرو را داشته باشید. به جای پرداخت هزینه می‌توانید برای دانلود اینشات مود اقدام کنید و پس از نصب کردن آن، ادیت کردن ویدیو یا ساخت کلیپ را شروع کنید.

آشنایی با برنامه اینشات

نام کامل این اپ InShot Video Editor Pro است که قیمت آن برای کاربران ایرانی نسبتاً زیاد است اما در نسخه رایگان هم امکانات زیادی وجود دارد. به عنوان مثال اگر بخواهید بالا و پایین ویدیو یا سمت چپ و راست آن را برش بزنید، این کار در اپ‌های مختلفی امکان‌پذیر است و اینشات رایگان هم این قابلیت را دارد. با دانلود برنامه اینشات می‌توانید با تعدادی عکس، کلیپ بسازید. می‌توانید در کنار عکس‌ها، ویدیوهای مختلف را برش بزنید و به دنبال هم بچینید. برای آهنگ گذاشتن روی ویدیو یا عکس نیز دانلود اینشات پرو جدید توصیه می‌شود.

دانلود اینشات پرو جدید + فونت اینشات InShot Video Editor 1.942.1407

دانلود اینشات پرو جدید + فونت اینشات InShot Video Editor 1.942.1407

در سال‌های اخیر اینشات مرتباً بروزرسانی شده و لذا بهتر است به جای دانلود اینشات قدیمی یا نسخه مود شده و قدیمی اینشات، برای دانلود اینشات مود جدید اقدام کنید تا از آخرین قابلیت‌های این اپ بهره‌مند شوید.

در اینشات گزینه‌های زیادی نظیر تنظیمات روشنایی و کنتراست ویدیو برای بهبود کیفیت کلیپ در نظر گرفته شده است. فیلترها و افکت‌های جذاب و حرفه‌ای نیز موجود است.

نوشتن متن روی ویدیو از کارهایی است که با استفاده از اینشات به سادگی انجام می‌شود. می‌توانید استیکر و ایموجی و آیکون‌های متنوع هم روی ویدیو یا عکس اضافه کنید. البته فراموش نکنید که بهتر است پس از نصب اینشات، دانلود فونت اینشات را نیز در دستور کار داشته باشید. ما در بخش دانلود، مجموعه‌ای از فونت اینشات فارسی برایتان آماده کرده‌ایم که نصب کردن آن بسیار ساده است.

دانلود اینشات پرو جدید + فونت اینشات InShot Video Editor 1.942.1407

دانلود اینشات پرو جدید + فونت اینشات InShot Video Editor 1.942.1407

رابط کاربری و محیط اینشات ساده و فرآیند ساخت کلیپ ساده و رو به جلو است. به همین جهت بعضی از کاربران به جای دانلود اپ فشرده کردن ویدیو، از اینشات که در واقع ویرایشگر ویدیو است، استفاده می‌کنند!

اینشات از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کند و کار کردن با آن برای همه ساده است، حتی افراد مبتدی هم به سرعت کار با این اپ را یاد می‌گیرند. لذا اگر به دنبال دانلود برنامه آهنگ روی فیلم اندروید هستید و می‌خواهید کلیپ بسازید، بهتر است در قدم نخست برای دانلود اینشات پرو رایگان از سایت‌های ایرانی اقدام کنید.

دانلود فونت اینشات و روش نصب

برای نصب کردن فونت اینشات فارسی، ابتدا روی گزینه انتخاب فونت تپ کنید و سپس روی آیکون نصب فونت اینشات تپ کنید. اکنون می‌توانید از حافظه داخلی، فایل فونت انتخاب کنید. دقت کنید که پس از دانلود فایل زیپ حاوی فونت‌ها، آن را اکسترکت کرده باشید. فایل‌های فونت موردنظر را تیک بزنید و به همین سادگی فونت فارسی در اینشات اضافه کنید.

فونت نستعلیق برای اینشات نیز قابل استفاده است و روش نصب آن درست مثل دیگر فونت‌های فارسی یا انگلیسی است.

دانلود اینشات پرو جدید + فونت اینشات InShot Video Editor 1.942.1407

دانلود اینشات جدید از گوگل پلی

  • برای اندروید 5.0 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.8 از 5

دقت کنید که نسخه اصلی اینشات از نظر امکانات، محدودیت‌هایی دارد که البته شاید برای همه مهم نباشد. با دانلود اینشات هک شده ، همه‌ی قابلیت‌ها فعال می‌شود و مثل این است که برای دانلود اینشات پرو اقدام کرده باشید. در بخش دانلود اینشات با لینک مستقیم نسخه پرو را برای دانلود قرار داده‌ایم.

دانلود InShot Video Editor با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: InShot Video Editor 1.942.1407
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 23:38:04
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 03:31:51