دانلود RAR اندروید برای باز کردن انواع فایل فشرده با پسوند RAR‌ و Zip و غیره بسیار مفید است. دقت کنید که به دنبال دانلود نرم افزار winrar برای اندروید با لینک مستقیم نباشید چرا که وین رار مخصوص ویندوز است. برای اندروید برنامه‌ای با این نام منتشر نشده بلکه نام نرم افزار خواندن فایل rar برای اندروید ، RAR است! بدون هیچ کلمه‌ی اضافه‌ای. البته اپ‌های دیگری هم برای باز کردن فایل رار وجود دارد.

برای آشنایی بیشتر با RAR اندروید و دانلود رار با لینک مستقیم، به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

دانلود وین رار اندروید یا دانلود RAR اندروید؟

در گذشته نرم افزار WinRAR برای ویندوز کاربران زیادی داشته و هم‌اکنون هم افراد زیادی از WinRAR برای فشرده کردن فایل و همین‌طور تقسیم یک فایل بزرگ به چند فایل کوچک، استفاده می‌کنند. به همین جهت کاربران اندروید گاهی در مورد دانلود برنامه وین رار برای اندروید جستجو می‌کنند حال آنکه وین مخفف ویندوز است و این برنامه مختص ویندوز است. برای اندروید اپ دیگری با عنوان RAR طراحی شده است ولیکن برخی کاربران آن را اصطلاحاً WinRAR می‌گویند و به عنوان مثال توصیه می‌کنند که برای نصب برنامه winrar در اندروید اقدام کن! در صورت نصب برنامه rar در اندروید می‌توانید فایل‌های فشرده یک یا چند تکه‌ای که پسورد رویشان گذاشته شده را در اندروید باز کنید. لذا اگر به دنبال دانلود نرم افزار RAR برای اندروید هستید، RAR یکی از بهترین و ساده‌ترین گزینه‌ها محسوب می‌شود. RAR for Android با وجود کم‌حجم و ساده بودن، گزینه‌های مختلف مدیریت فایل و اکسترکت کردن و همین‌طور جایگزین کردن فایل اکسترکت شده با فایل مشابه را در خود جای داده است.

دانلود RAR برای اندروید RAR 6.22

دانلود RAR برای اندروید RAR 6.22

دانلود برنامه RAR برای اندروید و مزایای آن

در بعضی از گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید، اپ مدیریت فایل قادر است فایل‌های فشرده با پسوند Zip یا RAR را باز کند. اما شاید در گوشی یا تبلت شما چنین قابلیتی وجود نداشته باشد. در این صورت توصیه‌ی ما این است که از اپ‌های مدیریت فایل حرفه‌ای استفاده کنید که یکی از امکاناتشان، باز کردن فایل RAR است. در صورت نصب این نوع اپ‌ها، نیازی به نصب کردن RAR نیست. اما به هر حال RAR هم مزایای خاص خود را دارد و به همین جهت دانلود RAR برای اندروید توصیه می‌شود.

در کنار باز کردن فایل RAR، می‌توانید فایل فشرده کنید! به عبارت دیگر تعدادی فایل را انتخاب کنید و به صورت فایل RAR‌ یا Zip فشرده کرده و برای دیگران بفرستید.

دانلود RAR برای اندروید RAR 6.22

دانلود RAR برای اندروید RAR 6.22

اولین مزیت دانلود winrar فارسی برای اندروید این است که اپی با محیط بسیار ساده برای انتخاب یک یا چند فایل RAR دارید. مزیت بعدی این است که پس از انتخاب کردن تعدادی فایل RAR، می‌توانید کارهایی مثل اکسترکت کردن را به صورت دسته‌جمعی انجام بدهید. در واقع لازم نیست فایل‌های RAR را یکی یکی باز کنید و محتویات را استخراج کنید بلکه این کار به صورت دسته جمعی نیز امکان‌پذیر است. به عنوان مثال اگر زیرنویس قسمت‌های یک سریال به صورت تعدادی فایل RAR در اختیار شما باشد، در یک مرحله همه را اکسترکت می‌کنید.

ساخت فایل RAR در اندروید

با دانلود برنامه rar برای اندروید 4 یا نسخه‌های جدیدتر اندروید، یک ابزار مدیریت فایل ساده دارید چرا که RAR اندروید بخش مدیریت فایل نیز دارد و می‌توانید فایل‌های RAR و Zip را قبل از اکسترکت کردن، به فولدر دلخواه منتقل کنید.

دقت کنید که در صورت دانلود برنامه rar نسخه قدیمی ، برخی از قابلیت‌های جدید برنامه RAR اندروید را تجربه نخواهید کرد! بهتر است همیشه دانلود RAR جدید اندروید را امتحان کنید.

دانلود RAR برای اندروید RAR 6.22

دانلود RAR برای اندروید RAR 6.22

توجه کنید که اگر به دنبال نرم افزار خواندن فایل rar برای اندروید باشید، اپ‌های ساده‌ی دیگری هم موجود است ولیکن یکی از اپ‌های بسیار کم‌حجم و سبک، RAR است و این یکی از مزایای RAR اندروید محسوب می‌شود.

در بخش دانلود برنامه RAR برای اندروید ، می‌توانید نسخه پولی برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید و در واقع دانلود RAR مود شده اندروید موردنظر ماست. نسخه مود شده عملاً مثل نسخه‌ی پولی است ولیکن هزینه‌ای برای شما ندارد. در نسخه‌ی پولی برنامه، تبلیغات نمایش داده نمی‌شود که مزیت مهمی است. در عین حال می‌توانید نسخه اصلی برنامه را از گوگل پلی دریافت کنید.

دانلود RAR اندروید از گوگل پلی

  • برای اندروید 4.4 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.5 از 5

دانلود RAR با لینک مستقیم، نسخه جدید 5 تیر

  • آپدیت جدید: دوشنبه 5 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: RAR 6.22
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-26 Time: 02:38:02
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-27 Time: 01:00:13