اگر به دنبال دانلود vpn قوی یا دانلود vpn رایگان برای اندروید هستید، یکی از گزینه‌های مطرح، Free VPN است. البته دانلود vpn برای اندروید از سایت‌های نامعتبر و همین‌طور دانلود فیلترشکن برای باز کردن سایت‌هایی با محتوای غیراخلاقی یا مغایر با قوانین کشور، صحیح نیست. اما به هر حال دانلود free VPN برای اندروید برای دور زدن تحریم‌هایی که علیه کاربران ایرانی صورت گرفته، گاهی ضروری می‌شود.

در ادامه به معرفی Free VPN‌ و مزایا و معایب دانلود فیلتر شکن free vpn می‌پردازیم. با ما باشید. ولیکن با توجه به محدودیت‌ها، از ارایه کردن لینک دانلود مستقیم free vnp معذوریم. با ما باشید.

جستجو در سایت:

دانلود free VPN از گوگل

جستجو در سایت:

دانلود free vpn

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

VPN چیست؟

فیلترشکن یک واژه‌ی عمومی برای نرم‌افزارهایی است که به نوعی محدودیت‌ها را دور می‌زنند و بعضاً برای افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی طراحی شده‌اند. VPN یکی از اقسام فیلترشکن است. زمانی که به صورت مستقیم به سایت‌های خارجی یا داخلی متصل می‌شوید، در صورت وجود محدودیت‌ها، اتصال قطع می‌شود یا خدمات خاصی به دلیل تحریم‌ها، ارایه نمی‌شود. اما زمانی که با استفاده از VPN سایتی را باز می‌کنید، در حقیقت یک سرور بین سیستم شما و سایت، واسطه می‌شود. در نتیجه سایت موردبحث متوجه نمی‌شود که شما یک کاربر ایرانی هستید.

استفاده از VPN با مقاصد غیراخلاقی و غیرقانونی صحیح نیست اما برای دسترسی به سایت‌هایی که ایرانیان را تحریم کرده‌اند، ضروری است. به علاوه برخی شرکت‌ها و سازمان‌ها برای بهبود امنیت، VPN خاص خود را طراحی می‌کنند تا سیستم‌ها از طریق سرور واسطه، به خارج سازمان متصل شوند و امنیت بیشتر شود.

بعضی از سرویس‌ها و اپ‌های VPN حتی قابلیت مسدود کردن سایت‌های خاص و تبلیغات را نیز در خود دارند.

جستجو در سایت:

دانلود مستقیم free vnp

دانلود free vpn و مزایای آن

همان‌طور که اشاره کردیم دانلود برنامه free vpn ممکن است برای دور زدن تحریم یا دسترسی به سایت‌های غیرمجاز صورت بگیرد که در حالت دوم این کار غیرقانونی است. با توجه به محدودیت‌ها، دانلود free vpn با لینک مستقیم از این وب‌سایت ممکن نیست. اما دقت کنید که لینک دانلود free vpn را از سایت‌های معتبر و امن بردارید تا اپ‌های جعلی و خطرناک و آلوده به ویروس و بدافزار، سیستم شما را ویروسی نکند.

دانلود Free VPN برای اندروید، Free VPN 3.900

دانلود Free VPN برای اندروید، Free VPN 3.900

دانلود free VPN از گوگل پلی نیز امکان‌پذیر است مگر آنکه گوگل پلی نیز مشمول قوانین امنیتی داخل کشور شده و امکان دانلود وجود نداشته باشد.

با دانلود برنامه free VPN نسخه قدیمی یا جدید، می‌توانید از طریق سرورهای مختلف در کشورهای مختلف، به اینترنت متصل شوید. این VPN یکی از گزینه‌های معروف است که به صورت رایگان و نامحدود، خدمات ارایه می‌کند. لذا اگر به دنبال دانلود vpn قوی هستید، یکی از گزینه‌های پیشنهادی، Free VPN است.

دانلود Free VPN برای اندروید، Free VPN 3.900

دانلود Free VPN برای اندروید، Free VPN 3.900

جستجو در سایت:

لینک دانلود free vpn

خطرات دانلود برنامه free VPN با لینک مستقیم

تحقیق در مورد امنیت و اعتبار این فیلترشکن را به خود شما می‌سپاریم. به هر حال دانلود vpn برای اندروید کار ساده‌ای است اما دانلود VPN مطمئن که از اطلاعات شما سوء استفاده نکند و به صورت پنهانی، ویروس و بدافزار روی گوشی شما نصب نکند، موضوع دیگری است.

در مورد Free VPN، با توجه به اینکه افراد زیادی در سراسر دنیا برای دانلود فیلترشکن free vpn اقدام کرده‌اند، ممکن است خطری متوجه گوشی یا تبلت شما نباشد، اما به هر حال بد نیست قبل از دانلود فیلتر شکن free VPN نسخه جدید، در مورد امنیت آن کمی جستجو و بررسی کنید و نظرات کاربران را مطالعه کنید. اگر سرعت برای شما مهم است، نظرات کاربران و به خصوص کاربران ایرانی را مطالعه کنید اما اگر امنیت و حریم خصوصی مهم‌تر است، نظر کاربران خارجی را نیز بررسی کنید. با توجه به امتیاز این فیلترشکن در گوگل پلی که 4.7 از 5 است، به نظر می‌رسد که دانلود free vpn برای اندروید خطرناک نباشد.

جستجو در سایت:

دانلود vpn قوی

جستجو در سایت:

دانلود vpn رایگان

دانلود دانلود free VPN از گوگل پلی

برای دانلود free VPN از گوگل پلی در گوگل جستجو کنید. با توجه به محدودیت‌ها، از ارایه کردن لینک دانلود مستقیم free vnp معذوریم. با ما باشید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

تبلیغات

دانلود

دانلود Free VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 آذر

  • آپدیت جدید: سه‌شنبه 3 آذر 1401
  • جدیدترین نسخه: Free VPN 3.900
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2022-11-24 Time: 11:05:56
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2022-11-29 Time: 00:41:44

دانلود FreeVPN 3.900 با حجم ۲۷.۹ مگابایت