با دانلود برنامه شیریت و نصب روی اندروید، می‌توانید فایل‌ها را از طریق وای-فای بین دو گوشی منتقل کنید. البته ShAREit نسخه مخصوص ویندوز هم دارد و در صورت دانلود shareit برای ویندوز و نصب روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ، می‌توانید فایل بین گوشی و کامپیوتر جابجا کنید. با توجه به اینکه انتقال از طریق وای-فای صورت می‌گیرد، سرعت به مراتب بیشتر از ارسال فایل به کمک بلوتوث است.

برای آشنایی بیشتر با شیریت و قابلیت‌های آن به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید و برای دانلود شیریت مستقیم به بخش دانلود در پایان مطلب رجوع کنید.

قبل از ارایه کردن لینک دانلود شیریت در بخش دانلود، بهتر است در مورد امکانات و سرعت شیریت اطلاعاتی داشته باشید تا در استفاده از آن با مشکل روبرو نشوید.

نصب شیریت برای انتقال سریع فایل

برای انتقال فایل به صورت بی‌سیم، دو راهکار بلوتوث و وای-فای متداول است. انتقال فایل از طریق اینترنت نیز امکان‌پذیر است اما هزینه‌ی ترافیک مصرفی اینترنت را افزایش می‌دهد و طبعاً بین ایرانی‌ها این روش محبوب نیست. اپ‌های مختلفی برای انتقال فایل از طریق وای-فای معرفی شده است که SHAREit یکی از معروف‌ترین‌ها و قدیمی‌ترین‌ها محسوب می‌شود. به همین جهت دانلود shareit برای اندروید توسط کاربران زیادی صورت می‌گیرد. البته اگر بخواهید فایل بین گوشی و تبلت و کامپیوتر جابجا کنید، دانلود shareit ویندوز نیز ضروری است.

اگر در مورد سرعت شیریت سوال یا مشکلی دارید دقت کنید که اولاً برای دانلود جدیدترین شیریت اندروید اقدام کرده باشید و ثانیاً فاصله‌ی وسایل کم باشد تا سرعت افزایش پیدا کند. اگر دو گوشی یا کامپیوتر و گوشی از مودم یا روتر وای-فای دور باشند هم سرعت انتقال فایل پایین می‌آید. وجود موانع ضخیم و به خصوص فلزی نیز سرعت را کاهش می‌دهد. در حالت معمول سرعت شیریت بالاتر از ۴ ۵ مگابایت بر ثانیه است و انتقال یک فیلم ۱ گیگابایتی در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود اما اگر وسایل از هم دور شوند، سرعت پایین می‌آید. بنابراین پس از دانلود شیریت کامپیوتر و اندروید و نصب کردن آن، به فاصله‌ی وسایل نیز توجه کنید.

دانلود شیریت اندروید SHAREit 6.33.28

دانلود شیریت اندروید SHAREit 6.33.28

روش کار شیریت بسیار ساده است: دو گوشی به یک شبکه‌ی وای-فای متصل می‌شوند و گوشی فرستنده فایل را ارسال می‌کند و در گوشی دریافت‌کننده، با تأیید دریافت فایل، فایل دریافت می‌شود.

دانلود شیریت جدید و امکانات آن

در نسخه‌های قدیمی شیریت امکانات محدود بود و به جز ارسال یا Send و دریافت یا Receive گزینه‌ی خاصی دیده نمی‌شد اما در حال حاضر امکانات متعددی اضافه شده و مزیت دانلود شیریت برای اندروید بیشتر شده است. البته در برنامه‌های رقیب شیریت نظیر زاپیا و شیرمی و غیره هم امکاناتی اضافه شده است.

شیریت از انواع فایل پشتیبانی می‌کند و محدودیت خاصی در انتخاب فایل و ارسال آن وجود ندارد. به عنوان مثال می‌توانید فایل APK اپی که روی یک گوشی نصب شده را به گوشی دیگری بفرستید و نصب کنید. در مورد حجم فایل هم می‌توانید فایل‌های حجیم نظیر فیلم را منتقل کنید.

دانلود شیریت اندروید SHAREit 6.33.28

دانلود شیریت اندروید SHAREit 6.33.28

با دانلود رایگان شریت یک ابزار مدیریت فایل ساده نیز به گوشی شما اضافه می‌شود هر چند نصب کردن یکی از اپ‌های حرفه‌ای مدیریت فایل نظیر ES File Explorer ضروری است. اگر به ابزاری ساده برای پاکسازی فایل‌های اضافی گوشی نیاز دارید هم دانلود شیریت اندروید ایده‌ی خوبی است چرا که ابزار CLEANit همین کار را انجام می‌دهد.

دانلود شیریت اندروید SHAREit 6.33.28

دانلود شیریت اندروید SHAREit 6.33.28

دانلود شیریت جدید مود شده و مزیت آن

دقت کنید که در صورت دانلود برنامه shareit از گوگل و در واقع دانلود نسخه‌ی اصلی، تبلیغات درون برنامه نمایش داده می‌شود. با دانلود شیریت مود شده یا به عبارتی هک شده، تبلیغات داخل برنامه حذف می‌شود. ما در بخش دانلود شیریت با لینک مستقیم، علاوه بر نسخه‌ی اصلی، در صورت وجود، لینک دانلود شیریت مود را نیز قرار داده‌ایم.

دانلود شیریت از گوگل پلی

  • برای اندروید 4.1 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.2 از 5

دانلود SHAREit با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: SHAREit 6.33.28
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 20:44:05
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 03:27:00