دانلود فیلتر شکن هات اسپات یکی از راه‌های دور زدن تحریم‌هایی است که علیه کاربران ایرانی تصویب شده و نمی‌توان از برخی سایت‌ها، نرم‌افزار و اپ و بازی دانلود کرد یا خدمات پرداخت و غیره دریافت کرد. البته کاربرد دوم دانلود Hotspot Shield استفاده از آن به عنوان فیلترشکن و ابزاری برای دسترسی به سایت‌های غیرمجاز و مغایر با قوانین است.

در ادامه به معرفی Hotspot Shield می‌پردازیم که یکی از معروف‌ترین و بهترین سرویس‌های وی پی ان قوی است. با توجه به کاربری دوگانه این اپ، از قرار دادن لینک مستقیم دانلود هات اسپات برای اندروید و همین‌طور لینک دانلود رایگان Hotspot Shield برای ویندوز 7 یا ویندوز 10 و 11 معذوریم.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

عملکرد فیلتر شکن هات اسپات اندروید

هات اسپات شیلد مثل دیگر ابزارهای VPN اتصال کاربر به اینترنت را از طریق سرورهای واسطه که سازندگان آن مدیریت می‌کنند، برقرار می‌کند. در نتیجه هم آدرس IP کاربر و هم آدرس IP سروری سایتی که کاربر باز می‌کند، برای افراد ثالث مخفی می‌شود. با این راهکار، گذر کردن کاربر از فیلترینگ و همین‌طور دور زدن تحریم‌هایی که علیه کشور برقرار شده، ممکن می‌شود.

اپ‌ها و روش‌های زیادی برای این نوع دور زدن محدودیت‌ها وجود دارد که کم و بیش متفاوت است.دانلود رایگان Hotspot Shield برای ویندوز 7 و ویندوزهای جدیدتر امکان‌پذیر است و این برنامه نسخه‌ی اندروید نیز دارد. لذا در سیستم عامل‌های مختلف می‌توانید از آن استفاده کنید.

دانلود هات اسپات اندروید، وی پی ان محبوب

سال‌هاست که نام هات اسپات شیلد در لیست برنامه‌های وی پی ان و به قول ایرانی‌ها، فیلتر شکن قرار دارد و در واقع اگر به دنبال دانلود فیلتر شکن قوی و رایگان باشید، یکی از گزینه‌های مطرح، Hotspot Shield است. دقت کنید که نیازی به دانلود نسخه کرک شده hotspot shield برای کامپیوتر یا اندروید نیست چرا که این وی پی ان رایگان است. البته با پرداخت هزینه می‌توانید از سرورهای بهتر با سرعت بالاتر استفاده کنید و تبلیغات نیز نمایش داده نمی‌شود. لذا برای دانلود نسخه کامل Hotspot Shield برای آندروید اقدام کنید و به دنبال نسخه قدیمی که شاید سرورهای کمتری در لیست داشته باشد نباشید. البته برخی از کاربران به دلیل مشکلات خاص در برخی نسخه‌های جدید، برای دانلود قدیمی ترین ورژن فیلتر شکن هات اسپات اقدام می‌کنند که موضوع دیگری است و نیاز به تست و بررسی دارد.

امنیت فیلتر شکن هات اسپات شیلد hotspot shield vpn

دقت کنید که مهم‌ترین فاکتور در انتخاب وی پی ان یا فیلتر شکن، سرعت نیست. به جای دانلود فیلتر شکن بدون قطعی، به مقوله‌ی امنیت و حریم خصوصی توجه ویژه داشته باشید. سازندگان هات اسپات شیلد مدعی هستند که حریم خصوصی کاربر را حفظ می‌کنند و گزارشی از فعالیت کاربر و سایت‌هایی که باز کرده، ثبت نمی‌کنند. اما صحت این ادعا نیاز به بررسی دقیق دارد. پس از تحقیق و بررسی برای دانلود فیلتر شکن هات اسپات برای اندروید اقدام کنید.

دانلود فیلتر شکن هات اسپات Hotspot Shield 10.2.0

دانلود فیلتر شکن هات اسپات Hotspot Shield 10.2.0

با توجه به امتیاز Hotspot Shield‌ در گوگل پلی که  4.2 از 5 است و تعداد دانلود آن که بیش از ۱۰۰ میلیون است، شاید بتوان این ادعا را باور کرد و برای دانلود هات اسپات برای اندروید 4 و نسخه‌های جدیدتر اندروید که تنظیمات امنیتی بیشتری دارند، اقدام کرد.

دقت کنید که با توجه به اینکه استفاده از وی پی ان یا فیلتر شکن و پروکسی، مغایر با قوانین است، دانلود فیلتر شکن هات اسپات با لینک مستقیم برای اندروید از بسیاری از سایت‌های ایرانی غیرممکن شده و لینک دانلود حذف شده است. دقت کنید که فایل APK یا exe دیگری که شاید آلوده به ویروس و بدافزار باشد را به جای نسخه اصلی هات اسپات شیلد دانلود نکنید. به سایتی که از آن فایل دانلود می‌کنید و اعتبار و امنیت آن توجه داشته باشید. به همین ترتیب اگر به دانلود نسخه مود و یا دانلود hotspot shield کرک شده برای اندروید فکر می‌کنید، به سالم بودن فایل توجه کنید. البته شاید نیازی به دانلود هات اسپات شیلد کرک شده برای اندروید نداشته باشید چرا که نسخه اصلی برنامه، به صورت رایگان قابل استفاده است.

دانلود فیلتر شکن hot spot و ویژگی‌های آن

دانلود نسخه قدیمی هات اسپات برای اندروید از این جهت خوب نیست که شاید تنظیمات امنیتی نظیر رمزگذاری SSL و همین‌طور تنوع سرورهای آن محدودتر از آخرین نسخه هات اسپات شیلد باشد. لذا توصیه‌ی ما این است که برای دانلود هات اسپات شیلد جدید اقدام کنید.

با دانلود فیلتر شکن هات اسپات شیلد می‌توانید به سرورهای متنوع و سریع این فیلتر شکن متصل شوید و به صورت نامحدود، از اینترنت استفاده کنید. بنابراین اگر به دنبال دانلود فیلتر شکن رایگان هستید، هات اسپات شیلد یکی از گزینه‌ها خواهد بود. قطع و وصل شدن سرورها نیز کمتر اتفاق می‌افتد مگر آنکه کشور خاصی برای اینترنت، محدودیت ویژه در نظر گرفته باشد. بعضی کاربران از سرورهای مخصوص گیم استفاده می‌کنند که سرعت بالاتری دارد و پینگ آن کمتر است.

دانلود فیلتر شکن هات اسپات Hotspot Shield 10.2.0

دانلود فیلتر شکن هات اسپات Hotspot Shield 10.2.0

اگر گیمر هستید، پس از دانلود فیلتر شکن هات اسپات اندروید می‌بایست حساب پولی تهیه کنید تا استفاده از همه‌ی سرورها و به خصوص سرورهای مخصوص بازی و استریم کردن ویدیو امکان‌پذیر شود.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

   

دانلود Hotspot Shield با لینک مستقیم، نسخه جدید 22 اسفند

  • آپدیت جدید: دوشنبه 22 اسفند 1401
  • جدیدترین نسخه: Hotspot Shield 10.2.0
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-03-13 Time: 22:05:56
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-03-14 Time: 09:59:20

دانلود Hotspot Shield 10.2.0 با حجم ۷۲.۰ مگابایت