دانلود فیلتر شکن turbo vpn یکی از روش‌های دور زدن تحریم‌ها علیه کاربران ایرانی است. البته بعضی افراد نیز برای دسترسی به سایت‌های فیلتر شده به فکر دانلود فیلتر شکن VPN می‌افتند. اساس کار VPN تغییر IP کاربر است. به این ترتیب زمانی که سایتی را باز می‌کنید، به نظر می‌رسد که از کشوری به جز ایران به سایت متصل شده‌اید و طبعاً دور زدن بسیاری از تحریم‌ها امکان‌پذیر می‌شود.

با توجه به ممنوعیت خرید و فروش و استفاده از VPN، از قرار دادن لینک دانلود مستقیم turbo vpn معذوریم و صرفاً به معرفی آن و توضیحاتی در مورد عملکرد و امنیت آن می‌پردازیم.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود vpn بدون قطعی با امنیت بالا

در انتخاب ابزار دور زدن تحریم، یکی از روش‌ها نصب VPN است که با توجه به سادگی کار، بیشتر متداول است. اما کاربرد VPN صرفاً تغییر IP‌ نیست. بعضی از سرویس‌های VPN در سازمان‌ها به کار می‌روند و هدف افزایش امنیت و فیلتر کردن ترافیک ورودی و خروجی است. این قابلیت در بعضی از اپ‌های VPN برای اندروید نیز وجود دارد که تبلیغات و کدهای آلوده توسط سرورهای VPN مسدود شود و ترافیک سالم‌تری به گوشی و کامپیوتر کاربر برسد.

دانلود فیلتر شکن قوی turbo vpn از این جهت که امتیاز 4.7 از 5 در گوگل پلی ثبت شده و تعداد دانلود آن بیش از 100 میلیون بار بوده، انتخاب امن و مطمئنی به نظر می‌رسد اما به هر حال قبل از دانلود برنامه turbo vpn در مورد امنیت آن تحقیق کنید. سرعت برنامه‌های VPN بسته به شرایط کشورها و شبکه اینترنت کشورها متفاوت است. لذا قبل از کلیک روی لینک دانلود turbo vpn در مورد سرعت آن در ایران تحقیق و بررسی کنید و نظر کاربران ایرانی را مطالعه کنید.

دانلود turbo vpn با لینک مستقیم

دقت کنید که این برنامه مثل برخی اپ‌های دیگر، نسخه مود شده دارد که در نسخه‌ی مود شده، امکانات شبیه به نسخه پریمیوم و در واقع پولی برنامه است. اما آیا استفاده از فیلتر شکن خرگوش لینک مستقیم اشکالی ندارد؟

با توجه به اینکه VPN در درجه‌ی اول یک اپ امنیتی محسوب می‌شود و زمانی که آن را فعال می‌کنید، گوشی شما به سرورهای واسطه متصل شده و سپس به سایت‌ها دسترسی پیدا می‌کند، منطقی است که امنیت را جدی بگیرید و از هر سایت و منبعی، VPN دانلود نکنید! در دانلود vpn turbo برای اندروید هم توصیه‌ی ما این است که به جای نصب فیلتر شکن Turbo VPN مود شده، نسخه‌ی اصلی را نصب کنید. در نسخه‌ی اصلی امکانات کمی محدودتر است اما به هر حال برای دانلود VPN مجانی و نامحدود اقدام کرده‌اید و صرفاً نمایش تبلیغ و تنوع کمتر سرورها، کاربر را کمی اذیت می‌کند. در مقابل خیال کاربر از جهت سرورها راحت‌تر است.

دانلود فیلتر شکن خرگوش، اپی ساده و قدرتمند

پس از دانلود فیلتر turbo vpn و نصب کردن آن، اتصال به اینترنت از طریق VPN بسیار ساده است و کافی است دسترسی را مجاز کرده و روی دکمه‌ی Tap to Connect تپ کنید. در صورت نیاز می‌توانید سرور موردنظر را انتخاب کنید. سرورها در کشورهای زیادی واقع شده و می‌توانید با آدرس IP آمریکا و کانادا و انگلستان و روسیه و آلمان و غیره، به اینترنت دسترسی داشته باشید.

دانلود turbo vpn فیلتر شکن قوی اندروید Turbo VPN 2023 3.9.1.1

دانلود turbo vpn فیلتر شکن قوی اندروید Turbo VPN 2023 3.9.1.1

دانلود فیلتر شکن خرگوش برای کاربرانی که حوصله‌ی انجام دادن تنظیمات دستی پروکسی را ندارند بسیار مفید است چرا که اتصال تنها با یک تپ برقرار می‌شود.

دانلود turbo vpn فیلتر شکن قوی اندروید Turbo VPN 2023 3.9.1.1

دانلود turbo vpn فیلتر شکن قوی اندروید Turbo VPN 2023 3.9.1.1

دانلود turbo vpn با لینک مستقیم

دقت کنید که بعضی از کاربران به دلیل اینکه آیکون این برنامه شامل طرح خرگوش است، آن را با عنوان فیلتر شکن خرگوش می‌شناسند و در مورد فیلتر شکن خرگوش لینک مستقیم جستجو می‌کنند. اما برای دانلود از سایت‌های خارجی، بهتر است نام دقیق برنامه را سرچ کنید و به عبارت دیگر به فکر دانلود برنامه turbo vpn باشید.

همان‌طور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، با توجه به قوانین، دانلود مستقیم turbo vpn از این وب‌سایت امکان‌پذیر نیست. لذا تا زمانی که قوانین ممنوعیت خرید و فروش VPN برقرار است، برای دانلود فیلتر شکن turbo vpn جستجو کنید و از سایت‌های ایرانی یا خارجی دیگر، این برنامه را دانلود کنید. قبل از دانلود vpn turbo برای اندروید از سایت موردنظر، در مورد اعتبار آن کمی جستجو کنید. ممکن است برنامه‌ای با ظاهر شبیه به فیلتر شکن خرگوش دانلود کنید و پس از نصب و فعالسازی، به صورت پنهانی تعدادی ویروس و بدافزار روی گوشی یا کامپیوتر شما نصب شود! البته این خطر در صورت دانلود مستقیم فیلتر شکن پرسرعت قوی جدید همواره مطرح است و صرفاً به فیلترشکن خرگوش محدود نمی‌شود.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود Turbo VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 3 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Turbo VPN 2023 3.9.1.1
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-23 Time: 14:15:56
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-01-24 Time: 12:23:32

دانلود TurboVPN 3.9.1.1 با حجم ۲۳.۶ مگابایت