دانلود Swing VPN که یکی از سریع‌ترین سرویس‌های VPN رایگان برای اندروید است، راهی برای دور زدن تحریم سایت‌های خارجی محسوب می‌شود. البته بسیاری از کاربران برای شغل و حرفه و آموزش، از این برنامه در نقش فیلتر شکن استفاده می‌کنند و متأسفانه برخی نیز برای دسترسی به سایت‌های غیراخلاقی و غیرقانونی برای دانلود Swing VPN نسخه جدید اقدام می‌کنند. این برنامه روی اندروید 4 و نسخه‌های جدیدتر نسب می‌شود.

با توجه به قوانین مربوط به خرید و فروش VPN و منع استفاده از آن، دانلود مستقیم رایگان swing vpn از این سایت امکان‌پذیر نیست. این برنامه را از سایت‌های معتبر ایرانی یا خارجی دانلود کنید و اشتباهاً اپ دیگری را به جای آن دانلود و نصب نکنید تا مشکلی برای گوشی شما پیش نیاید.

جستجو در سایت:

دانلود Swing VPN

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود برنامه swing vpn و مزایای آن

این برنامه از جمله سرویس‌های محبوب VPN‌ است که البته مدت زیادی نیست که در گوگل پلی قرار گرفته است. امتیاز 4.4 و بیش از 1 میلیون بار دانلود، نشان می‌دهد که کاربران کم و بیش از این برنامه راضی هستند. سرورهای VPN این برنامه در بیش از 50 کشور دنیا واقع شده است و لذا می‌توانید با IP‌ کشورهای مختلف، به سایت موردنظر که به ایرانیان خدمات ارایه نمی‌کند، متصل شوید و IP واقعی خودتان را پنهان کنید.

دانلود Swing VPN با لینک مستقیم، Swing VPN 1.6.5

در صورت دانلود برنامه از سایت‌هایی به جز گوگل پلی یا وب‌سایت رسمی سازنده، دقت کنید که برنامه‌ی اشتباه و دستکاری شده دانلود نکنید. در واقع نیازی به دانلود فیلتر شکن swing vpn مود شده یا کرک شده نیست چرا که می‌توانید به صورت نامحدود از برخی سرورهای این VPN استفاده کنید. به عبارت دیگر اگر به دنبال دانلود VPN مجانی هستید، یکی از گزینه‌های پیشنهادی، Swing VPN است.

جستجو در سایت:

بروزرسانی Swing VPN

جستجو در سایت:

دانلود swing lite

جستجو در سایت:

دانلود مستقیم swing vpn

بهبود امنیت با بروزرسانی Swing VPN

دقت کنید که اپلیکیشن VPN اتصال گوشی یا کامپیوتر به اینترنت را از مسیر سرورهای واسطه امکان‌پذیر می‌کند. نتیجه این است که هر چیزی که دانلود و آپلود می‌کنید، از سرورهای سازنده‌ی VPN عبور می‌کند. بنابراین امنیت اپلیکیشن VPN بسیار مهم است. فراموش نکنید که پس از دانلود Swing VPN برای اندروید و نصب کردن آن، به فکر بروزرسانی این برنامه نیز باشید. با بروزرسانی برنامه، اگر مشکلات امنیتی جدیدی کشف شده باشد، رفع می‌شود و طبعاً امنیت و حریم خصوصی شما ارتقا پیدا می‌کند.

دانلود Swing VPN با لینک مستقیم، Swing VPN 1.6.5

Swing VPN با ارتباط رمزگذاری شده، سیستم شما را به سرور سایت‌ها و اپ‌ها متصل می‌کند و امنیت بالایی دارد. اما به هر حال اگر دانلود swing vpn برای اندروید از سایت‌های معتبر صورت نگیرد، ممکن است اپی با همین نام اما دستکاری شده در اختیار شما قرار بگیرد و کار آن جاسوسی، نصب ویروس و بدافزار و به سرقت بردن فایل‌های شما باشد!

جستجو در سایت:

دانلود فیلتر swing vpn

امکانات Swing VPN اندروید

با دانلود فیلتر شکن swing vpn بدون نیاز به ساخت اکانت و ثبت نام می‌توانید از سرورهای VPN‌ استفاده کنید. لذا اگر به دنبال دانلود VPN قوی و رایگان هستید و حوصله‌ی ثبت نام کردن ندارید، این برنامه توصیه می‌شود. بعضی از سرورها به قدری سریع است که گیمرها برای کاهش پینگ از آن استفاده می‌کنند. البته این سرورها معمولاً رایگان نیستند! به علاوه در هر کشور بسته به محدودیت‌های اعمال شده، ممکن است سرعت سرورها بسیار کاهش پیدا کند. لذا قبل از دانلود Swing VPN با لینک مستقیم نظرات کاربران ایرانی در مورد کم و کیف عملکرد آن را مطالعه کنید.

دانلود Swing VPN با لینک مستقیم، Swing VPN 1.6.5

با دانلود فیلترشکن swing vpn می‌توانید سرعت دانلود و سرعت آپلود و همین‌طور پینگ اینترنت و شبکه وای-فای را تست کنید.

دانلود Swing VPN با لینک مستقیم، Swing VPN 1.6.5

با رمزگذاری SSL امنیت شما تضمین می‌شود و می‌توانید به صورت ناشناس وب‌گردی کنید. استفاده از سایت‌های استریم ویدیو و سایت‌هایی که دانلود و آپلود با IP ایران را مجاز نمی‌دانند به کمک Swing VPN ممکن می‌شود.

جستجو در سایت:

دانلود برنامه swing vpn

دانلود مستقیم swing vpn

همان‌طور که در ابتدای متن اشاره کردیم، در حال حاضر با توجه به قوانین کشور، از قرار دادن لینک دانلود فیلتر swing vpn معذوریم. برای دانلود فیلترشکن swing vpn به سایت‌های ایرانی یا خارجی معتبر مراجعه فرمایید. به خصوص اگر به فکر دانلود Swing VPN با لینک مستقیم هستید. با جستجو در مورد Swing VPN APK تعداد زیادی سایت خارجی پیدا می‌کنید که متأسفانه بسیاری از سایت‌ها اپلیکیشن و فایل APK اشتباه در اختیار شما می‌گذارند! لذا به نسخه‌ی اپ و حجم آن که در بخش دانلود ذکر شده، توجه فرمایید و نسخه‌ی صحیح و اصلی را دانلود کنید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

تبلیغات

دانلود

دانلود Swing VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 آذر

  • آپدیت جدید: سه‌شنبه 3 آذر 1401
  • جدیدترین نسخه: Swing VPN 1.6.5
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2022-11-24 Time: 09:33:21
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2022-11-29 Time: 00:40:56

دانلود Swing VPN 1.6.5 با حجم ۳۲.۳ مگابایت