یکی از اپ‌های محبوب VPN برای اندروید، Fast VPN است. البته اگر در مورد دانلود fast vpn جستجو کنید یا هدف شما دانلود fast VPN از گوگل پلی باشد، با چندین اپلیکیشن با همین عنوان مواجه می‌شوید که محصول کمپانی‌های مختلف است. به علاوه اپ دیگری با عنوان VPN Fast نیز موجود است! البته این اپ کمتر محبوب است و دانلود vpn fast برای اندروید توسط کاربران کمتری صورت گرفته است. VPN در ایران بیشتر با نام فیلتر شکن شناخته می‌شود ولیکن اساس عملکرد VPN برای بهبود امنیت و مخفی کردن IP واقعی و در واقع موقعیت مکانی کاربر است.

با توجه به قوانین کشور از قرار دادن لینک دانلود fast vpn به صورت مستقیم معذوریم. برای دانلود fast vpn برای اندروید می‌توانید از سایت‌های ایرانی یا خارجی مختلف بازدید کنید. اما نکات امنیتی که در ادامه مطرح می‌کنیم را مد نظر داشته باشید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود فیلتر شکن بدون قطعی با امنیت بالا!

هیچ وقت برای دانلود فیلتر fast vpn یا هر برنامه‌ی دیگری عجله نکنید چرا که بسیاری از سرویس‌های VPN توسط کشورهای مختلف، فیلتر شده است و در واقع سرورهای VPN شناسایی و مسدود شده است. لذا قبل از دانلود Fast VPN Free در مورد اینکه آیا در کشور محل سکونت شما کار می‌کند یا خیر، بررسی کنید و نظر کاربران آن را بخوانید.

نکته‌ی مهم‌تر این است که امنیت اپلیکیشن VPN بالا باشد و حریم خصوصی کاربر حفظ شود. به عنوان مثال با دانلود VPN Fast با لینک مستقیم از سایت‌هایی که اپ آلوده و دستکاری شده برای دانلود قرار می‌دهند، موجب ویروسی شدن و حتی سرقت فایل‌های شخصی شما و سوء استفاده توسط هکرها می‌شود. ممکن است یک باج افزار ساده، تمام فایل‌های روی حافظه گوشی یا کامپیوتر شما را رمزگذاری کند و هکر در قبال آزاد کردن فایل‌ها، وجهی درخواست کند!

بهتر است دانلود fast VPN از گوگل پلی یا سایت‌های معروف و معتبر صورت بگیرد تا از این جهت مشکلی ایجاد نشود.اگر به فکر دانلود فیلتر شکن Fast VPN برای اندروید لینک مستقیم هستید، به سازنده‌ی اپلیکیشن نیز توجه کنید. اپی که در این مطلب معرفی شده، محصول VPN Master‌ است.

دانلود fast vpn برای اندروید

دانلود Fast VPN با لینک مستقیم یا از گوگل پلی به شما کمک می‌کند که سایت‌های خارجی که به کاربران ایرانی سرویس نمی‌دهند و برای مراجعه‌کنندگانی که IP ایران دارند، محدودیت در نظر می‌گیرند را فریب بدهید و از طریق سرورهایی که در کشورهای مختلف واقع شده، به سایت موردنظر متصل شوید. البته این کارکرد در همه‌ی اپ‌های VPN وجود دارد.

کاربران ایرانی که در مورد دانلود فیلتر شکن Fast VPN برای اندروید لینک مستقیم جستجو می‌کنند، به دنبال استفاده از پیام‌رسان تلگرام یا واتساپ و همین‌طور شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام نیز هستند. برخی مشاغل با توجه به محدودیت‌های اخیر به پیام‌رسان‌های داخلی نظیر روبیکا کوچ کرده‌اند اما برخی دیگر اطلاعاتی روی اینستاگرام دارند که هنوز منتقل نکرده‌اند و لذا با دانلود فیلتر شکن vpn fast به اطلاعات و مشتریان سابق دسترسی پیدا می‌کنند.

متأسفانه برخی از کاربران در کشورهای مختلف، به دنبال دانلود Fast VPN Free هستند تا به کمک آن از سایت‌هایی با محتوای غیرقانونی یا غیراخلاقی بازدید کنند.

به نام اپلیکیشن و مشخصات آن قبل از دانلود توجه کنید. بعضی از افراد به اشتباه برای دانلود vpn fast برای اندروید اقدام می‌کنند.

مزایای دانلود fast vpn 

در اپلیکیشن Fast VPN تعدادی سرور به صورت رایگان و نامحدود برای همه‌ی کاربران در نظر گرفته شده که سرعت قابل قبولی دارد. اما برای سرعت بیشتر می‌بایست برای دانلود Fast VPN Pro با لینک مستقیم یا از گوگل پلی اقدام کنید. البته دقت کنید که دانلود Fast VPN مود شده یا کرک شده کار صحیحی نیست چرا که دستکاری فایل APK این برنامه توسط افراد ناشناس ممکن است امنیت کاربر را به خطر بیاندازد.

رابط کاربری این برنامه بسیار ساده است و می‌توانید به راحتی به سرورهای Free یا رایگان، متصل شوید. بنابراین اگر به دنبال دانلود فیلتر شکن رایگان برای اندروید هستید، یکی از اپ‌های توصیه شده، Fast VPN است. این اپلیکیشن با امتیاز 4.4 از 5 و بیش از 10 میلیون بار دانلود، یکی از اپ‌های VPN محبوب در گوگل پلی محسوب می‌شود.

دانلود Fast VPN لینک مستقیم Fast VPN 1.8.3

سازندگان Fast VPN مدعی حفظ حریم خصوصی کاربر هستند و بدون نیاز به ثبت نام می‌توان از آن استفاده کرد. به علاوه گزارشی از فعالیت کاربر در فضای وب نگهداری نمی‌شود. لذا Fast VPN گزینه‌ی خوبی در پاسخ به افرادی است که در مورد دانلود VPN قوی با لینک مستقیم جستجو می‌کنند چرا که امنیت خوبی دارد.

دانلود Fast VPN لینک مستقیم Fast VPN 1.8.3

در این برنامه قابلیت انتخاب اپ‌هایی که از طریق سرورهای واسطه VPN به اینترنت متصل می‌شوند، وجود دارد.

دانلود Fast VPN لینک مستقیم Fast VPN 1.8.3

در صورت دانلود Fast VPN با لینک مستقیم و پرداخت هزینه می‌توانید از سرورهای اختصاصی و سریع که در لیست VIP دیده می‌شود استفاده کنید.

دانلود Fast VPN لینک مستقیم Fast VPN 1.8.3

دانلود fast vpn لینک مستقیم

همان‌طور که پیشتر اشاره کردیم، با توجه به قوانین کشور، دانلود Fast VPN Pro با لینک مستقیم یا نسخه‌ی معمولی و رایگان آن از این وب‌سایت امکان‌پذیر نیست. به سایت‌های خارجی یا ایرانی دانلود اپ مراجعه فرمایید و دقت کنید که به اشتباه در مورد دانلود VPN Fast با لینک مستقیم جستجو نکنید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

   

دانلود Fast VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 29 بهمن

  • آپدیت جدید: شنبه 29 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Fast VPN 1.8.3
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-02-18 Time: 22:05:56
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-02-19 Time: 15:37:27

دانلود Fast VPN 1.8.3 با حجم ۱۴.۵ مگابایت