با دانلود برنامه افزایش صدای واقعی گوشی اندروید، می‌توانید بلندی صدا را بیشتر کنید و برای شفاف‌تر شنیدن صدای سازها یا صدای انسان در مکالمه، از اکولایزرهای مختلف استفاده کنید. بعضی از کاربران محصولات سامسونگ به دنبال کد دستوری افزایش صدای گوشی هستند که اجرا کردن آن ساده است ولیکن محدودیت‌هایی دارد. بهتر است بالا بردن کیفیت صدای موزیک از برنامه‌هایی که اکولایزر قدرتمند دارند، استفاده کنید.

در این مقاله می‌خواهیم اپلیکیشن محبوب افزایش صدای آهنگ اندروید و اکولایزر را معرفی کنیم که نام آن Bass Booster & Equalizer است. برای دانلود نرم افزار افزایش کیفیت صدا به بخش دانلود در پایان مطلب مراجعه فرمایید.

کد افزایش صدای مکالمه گوشی اندروید

در برخی از گوشی‌ها قابلیت اجرا کردن کد مخفی یا به عبارتی کد دستوری برای تغییر بلندی صدا وجود دارد. به عنوان مثال برای افزایش صدای مکالمه گوشی سامسونگ می‌توانید کد *#8999*8378# را اجرا کنید. البته اگر این کد در گوشی شما کار نمی‌کند، کد *#08378#* را تست کنید.

گام بعدی انتخاب گزینه‌ی H/w test یا تست سخت‌افزار است و در ادامه می‌توانید Audio setting یا تنظیمات صدا را انتخاب کنید. اکنون iis normal2 را انتخاب کنید و با انتخاب rx vol و سپس سطح بلندی صدا و ذخیره کردن تنظیمات، بلندی صدا را بررسی کنید. می‌توانید همین مراحل را تکرار کنید و بلندی صدا را کمتر یا بیشتر کنید.

کد افزایش صدای گوشی سامسونگ از این جهت محدودیت دارد که نمی‌توانید بلندی صداهای بم یا زیر را به صورت مجزا کم و زیاد کنید. 

شاید این راهکار در گوشی‌های جدید پاسخگو نباشد، در این صورت نصب کردن برنامه شفاف سازی صدا اندروید که قابلیت افزایش صدای باس یا صدای بم و همین‌طور صدای نازک را دارد، توصیه می‌شود.

تقویت صدا گوشی با برنامه افزایش صدای گوشی تا دو برابر

اپلیکیشن‌های مختلفی برای تنظیم کیفیت صدای اندروید طراحی شده که در حقیقت یک اکولایزر قدرتمند به گوشی اضافه می‌کنند. ممکن است هدف شما نرم افزار افزایش کیفیت صدای فیلم برای اندروید باشد. در این صورت بهتر است از ویدیو پلیرهایی که اکولایزر دارند استفاده کنید. اگر مقصود شما صرفاً بالا بردن کیفیت صدای موزیک است هم بهتر است به جای نصب برنامه تقویت صدا گوشی، از پلیرهای موسیقی که اکولایزر دارند استفاده کنید.

خوشبختانه تعداد برنامه‌های پلیر موسیقی یا ویدیو که اکولایزر دارند، کم نیست و بین این برنامه‌ها، اپ‌های رایگان و حرفه‌ای نیز دیده می‌شود.

برای کاربردهای خاص نظیر تبدیل کردن فرمت یا کانورت به همراه تغییر کیفیت صدا، دانلود نرم افزار بالا بردن کیفیت فایل صوتی برای اندروید توصیه می‌شود.

اما در نهایت برای کنترل کیفیت صدا در همه‌ی اپ‌های اندروید، دانلود برنامه افزایش صدای واقعی ضروری می‌شود که مختص یک برنامه و کاربرد خاص نیست بلکه در همه‌ی اپ‌های اندروید عمل می‌کند و کیفیت همه‌ی صداهایی که از اسپیکر گوشی پخش می‌شود را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

به عنوان مثال اگر به افزایش صدای مکالمه گوشی سامسونگ فکر می‌کنید، اپلیکیشنی نیاز دارید که اکولایزر صدا را حین مکالمه کردن نیز فعال کند.

برنامه پیشنهادی ما Bass Booster & Equalizer است که در ادامه قابلیت‌های آن را ذکر می‌کنیم.

در صورت مشکل در پخش ویدیو، آن را از لینک زیر دریافت کنید

دانلود برنامه افزایش صدای گوشی سامسونگ و سایر برندها

اپلیکیشن Bass Booster & Equalizer تاکنون بیش از 10 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و امتیاز بالایی دارد. به عبارت دیگر این اپ بسیار محبوب است و کاربران زیادی از آن رضایت کامل دارند. در این اپ می‌توانید صدای بیس یا به قول ایرانی‌ها، باس را افزایش دهید. می‌توانید افکت‌هایی نظیر صدای سوراند یا محیطی استریو را فعال کنید و زمانی که از هدفون استفاده می‌کنید، صدا را با کیفیت بالاتری بشنوید.

افزایش صدای آهنگ اندروید به کمک این برنامه امکان‌پذیر است اما مزیت اصلی آن، برنامه افزایش صدای گوشی تا دو برابر یا بیشتر نیست بلکه اکولایزر ۵ باندی با تنظیمات متنوع آن نقش برنامه شفاف سازی صدا اندروید را بازی می‌کند. می‌توانید از پریست یا پیش‌تنظیمات مختلف اکولایزر استفاده کنید و برای سبک‌های مختلف موسیقی نظیر کلاسیک، هوی متال، هیپ هاپ، جاز و پاپ و غیره، صدای سازها را بهینه‌سازی کنید.

دانلود نرم افزار افزایش کیفیت صدای گوشی اندروید Bass Booster & Equalizer 1.7.7

قابلیت دیگر این برنامه، تغییر بلندی صدای فرکانس‌های مختلف به صورت مستقل است. لذا با کمک این برنامه شاید از دانلود نرم افزار بالا بردن کیفیت صدای ضبط شده اندروید بی‌نیاز شوید. علاوه بر این می‌توانید بلندی صدای همه‌ی فرکانس‌ها را حداکثر کنید و کاری کنید که بلندی صدا تا ۲۰۰ درصد افزایش پیدا کند.

دانلود نرم افزار افزایش کیفیت صدای گوشی اندروید Bass Booster & Equalizer 1.7.7

دانلود نرم افزار افزایش کیفیت صدای گوشی اندروید Bass Booster & Equalizer 1.7.7

ویجت برنامه شفاف سازی صدا اندروید 

حین تماشا کردن فیلم یا حین مکالمه تلفنی، اجرا کردن برنامه و تغییر دادن تنظیمات شاید به قدر کافی سریع و ساده نباشد. در این صورت پس از دانلود نرم افزار افزایش کیفیت صدای فیلم برای اندروید می‌توانید یکی از ویجت‌های آن را روی صفحه خانه قرار دهید. به این ترتیب افزایش صدای مکالمه گوشی سامسونگ یا غیره بدون اجرا کردن برنامه امکان‌پذیر می‌شود.

دانلود نرم افزار افزایش کیفیت صدای گوشی اندروید Bass Booster & Equalizer 1.7.7

دانلود برنامه تقویت صدا گوشی Bass Booster & Equalizer از گوگل پلی

  • برای اندروید 5 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.4 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 10 میلیون بار

 

دانلود Bass Booster & Equalizer با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: Bass Booster & Equalizer 1.7.7
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 21:22:04
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 03:22:02