دانلود vpn betternet یکی از راه‌های ارتقای امنیت و وب‌گردی مطمئن‌تر است. به جای اینکه گوشی یا کامپیوتر شما به صورت مستقیم به سرور سایت‌ها و برنامه‌ها متصل شود، با دانلود betternet برای اندروید می‌توانید به سرورهای این وی پی ان متصل شده و سپس به سایت موردنظر وصل شوید. سرورهای واسطه برای بهبود امنیت و جلوگیری از حملات هکرها و مقابله با ویروس و بدافزار طراحی شده‌اند.

متأسفانه به دلیل قوانین استفاده از VPN، لینک‌های دانلود غیرفعال است. لذا برای دانلود betternet vpn با لینک مستقیم به سایت‌های خارجی یا ایرانی معتبر مراجعه فرمایید.

جستجو در سایت:

دانلود vpn betternet

جستجو در سایت:

vpn betternet دانلود

جستجو در سایت:

دانلود فیلتر شکن قوی

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود vpn betternet برای اندروید و کاربردهای آن

بیشتر سرویس‌ها و اپ‌های VPN برای بهبود امنیت و حفظ حریم خصوصی طراحی شده‌اند. در واقع برخی از شرکت‌ها و سازمان‌های داخل کشور هم سرویس VPN اختصاصی خودشان را دارند. منظور از VPN، شبکه‌ی خصوصی مجازی یا Virtual Private Network است. به جای اینکه لپ تاپ و گوشی کاربر مستقیماً به سرور سایت‌ها و اپ‌ها متصل شود، از طریق یک شبکه‌ی واسطه و در واقع از طریق یک سرور واسطه متصل می‌شود. این سرور واسطه تا حدی جلوی حملات هکرها و نفوذ ویروس و بدافزار را می‌گیرد و ممکن است کدهای رهگیری کاربر در فضای وب و تبلیغات را نیز مسدود کند.

کاربری VPN در کشورها معمولاً فیلتر شکن است! به همین علت است که بسیاری از کاربران در مورد دانلود فیلتر شکن قوی جستجو می‌کنند. برخی از کاربران نیز می‌خواهند خرید یا دانلود فایل و یا خدمات دیگری از سایت‌های خارجی دریافت کنند و به دلیل تحریم‌ها، امکان‌پذیر نیست. در واقع با توجه به آدرس IP مشخص می‌شود که کاربر از ایران مراجعه کرده و خدمات داده نمی‌شود. به همین جهت در مورد vpn betternet دانلود جستجو می‌کنند و با نصب کردن این برنامه و اتصال به سرورهایی در کشورهای مختلف، تحریم را دور می‌زنند.

آیا دانلود betternet کرک شده ضروری است؟

دقت کنید که وی پی ان یک برنامه‌ی مهم و امنیتی است که اتصال کاربر به اینترنت را از طریق سرور واسطه برقرار می‌کند. در نتیجه اگر دستکاری خاصی صورت بگیرد و هکر در لیست سرورها، سرور خودش را اضافه کند، می‌تواند ویروس و بدافزار و باج افزار روی گوشی یا لپ تاپ کاربر نصب کند! لذا بهتر است به جای دانلود betternet کرک شده یا دانلود Betternet مود شده، نسخه‌ی اصلی را دانلود کنید. در میان سرورهای رایگان، موارد سریع نیز وجود دارد ولیکن ترافیک سرورهای پولی کمتر است و سرعت بالاتری دارند.

دانلود VPN Betternet با لینک مستقیم، Betternet VPN 6.1.0

دانلود VPN Betternet با لینک مستقیم، Betternet VPN 6.1.0

اگر به دنبال وی پی ان رایگان هستید، جای نگرانی نیست چرا که اتصال به تعدادی از سرورهای VPN این برنامه، رایگان است و محدودیتی نیز وجود ندارد.

دانلود فیلتر شکن betternet

همان‌طور که اشاره کردیم کاربرد دیگری که دانلود vpn برای اندروید دارد، دور زدن تحریم سایت‌های خارجی علیه کاربران ایرانی است. بعضی افراد نیز برای دانلود فیلترشکن betternet جستجو می‌کنند و به فکر باز کردن سایت‌های فیلتر شده و اپ‌هایی نظیر اینستاگرام و تلگرام هستند. با دانلود فیلتر شکن betternet اندروید و نصب کردن آن، یک برنامه با ظاهر بسیار ساده خواهید داشت که امکان اتصال به سرورهایی در کشورهای مختلف را فراهم می‌کند. لذا اگر به IP Address کشور خاصی نیازی داشته باشید، می‌توانید آن را انتخاب کنید. البته اتصال به همه‌ی سرورها بدون خرید اشتراک پولی امکان‌پذیر نیست.

دانلود VPN Betternet با لینک مستقیم، Betternet VPN 6.1.0

دانلود VPN Betternet با لینک مستقیم، Betternet VPN 6.1.0

شاید می‌پرسید که آیا دانلود betternet برای ویندوز هم امکان‌پذیر است؟

پاسخ مثبت است. این برنامه علاوه بر اندروید، نسخه‌ی ویندوزی نیز دارد. به سایت رسمی این VPN مراجعه کنید و برای دانلود Betternet‌ برای لپ تاپ و کامپیوتر اقدام کنید.

جستجو در سایت:

دانلود betternet کرک شده

دانلود فیلتر شکن betternet اندروید با لینک مستقیم

قبل از دانلود vpn برای اندروید با لینک مستقیم به اعتبار سایتی که از آن فایل APK دانلود می‌کنید، توجه کنید و مراقب باشید که اپ دیگری به جای VPN موردنظر دانلود و نصب نکنید چرا که ممکن است گوشی شما ویروسی شود یا هکر فایل‌های شما را دستکاری و رمزگذاری کند. به علاوه نظرات کاربران هم‌وطن را بخوانید. اینکه آیا اتصال به سرورهای وی پی ان امکان‌پذیر است یا به دلیل محدودیت‌های خاصی که در محل سکونت شما اعمال شده، امکان‌پذیر نیست، جای بررسی دارد.

همان‌طور که در ابتدا اشاره کردیم، دانلود فیلترشکن betternet با لینک مستقیم از این وب‌سایت امکان‌پذیر نیست. لذا برای دانلود betternet برای اندروید یا دانلود betternet برای ویندوز به سایت رسمی سازنده و سایت‌های دانلود APK مراجعه فرمایید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

تبلیغات

دانلود

دانلود Betternet VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 29 آبان

  • آپدیت جدید: یکشنبه 29 آبان 1401
  • جدیدترین نسخه: Betternet VPN 6.1.0
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2022-11-20 Time: 12:05:56
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2022-11-29 Time: 00:40:45

دانلود Betternet VPN 6.1.0 با حجم ۴۸.۴ مگابایت