یکی از راه‌های مخفی کردن IP واقعی و اتصال به سرور سایت‌ها با آدرس آی‌پی سایر کشورها و مناطق جغرافیایی، استفاده از VPN است. با دانلود VPN Ryn یا هر وی پی ان دیگری می‌توانید از طریق سرورهایی که در کشورهای مختلف واقع شده، به سایت‌ها دسترسی پیدا کنید. این کار هم برای دور زدن تحریم‌ها انجام می‌شود و هم برای باز کردن سایت‌هایی که فیلتر شده است. به همین جهت بعضی از کاربران در مورد دانلود مستقیم Ryan VPN جستجو می‌کنند. البته دقت کنید که چند برنامه VPN اندروید با نامی شبیه به Ryn داریم!

قبل از مطالعه کردن این مقاله، دقت کنید که به دلیل قوانین و محدودیت‌ها، دانلود Ryn VPN با لینک مستقیم از این وب‌سایت امکان‌پذیر نیست. اما توضیحاتی که در ادامه می‌دهیم و همین‌طور اطلاعات نسخه جدید Ryn VPN ممکن است برایتان مفید باشد.

جستجو در سایت:

دانلود فیلتر شکن قوی

جستجو در سایت:

دانلود VPN Ryn

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

VPN چطور کار می‌کند؟

زمانی که به صورت مستقیم به سایت‌های خارجی و سرور اینستاگرام و تلگرام و غیره متصل می‌شوید، آی‌پی واقعی شما در معرض دید قرار می‌گیرد و سرور موردنظر متوجه می‌شود که شما از کدام کشور و منطقه‌ی جغرافیایی مراجعه کرده‌اید. برای مخفی کردن IP واقعی که موجب بهبود امنیت می‌شود، از روش‌های مختلف نظیر پروکسی و VPN استفاده می‌شود. VPN جزو محبوب‌ترین روش‌هاست چرا که استفاده از آن ساده است و امنیت را ارتقا می‌دهد. در صورت اتصال به سرورهای VPN، آنچه بین دیوایس شما و اینترنت مبادله می‌شود، از طریق سرورهای واسطه جابجا می‌شود. با اضافه کردن قابلیت‌های امنیتی به سرور VPN، جلوی کدهای رهگیری و تبلیغات و حملات سایبری گرفته می‌شود. البته اگر سازنده‌ی VPN مقاصد شوم در سر داشته باشد، می‌تواند سرورهایی برای دستکاری ترافیک اینترنت و آسیب رساندن به کامپیوتر و گوشی کاربر ایجاد کند!

با توجه به توضیحات فوق دقت کنید که حین آپدیت Ryan VPN یا هر وی پی ان دیگری و همین‌طور حین دانلود مستقیم Ryn VPN یا هر برنامه‌ی VPN و پروکسی دیگری، به اعتبار سایتی که از آن فایل دانلود می‌کنید، توجه کنید. فایل اصلی و بدون دستکاری را دانلود کنید. نیازی به دانلود Ryn VPN کرک شده یا مود شده نیست چرا که این برنامه و بسیاری از برنامه‌های مشابه، سرور نامحدود و رایگان دارند.

بعضی از کاربران به جای جستجو کردن VPN، عبارت دانلود فیلتر شکن قوی یا دانلود فیلتر شکن رایگان را سرچ می‌کنند و علت این است که در زمان روشن بودن VPN، باز کردن سایت‌های فیلتر شده امکان‌پذیر می‌شود. البته اینکه کاربر سایت غیراخلاقی و غیرمجاز باز کند یا صرفاً برای شغل و حرفه یا سرگرمی، به سایت‌های مفید مراجعه کند، بحث دیگری است.

جستجو در سایت:

دانلود مستقیم Ryn VPN

جستجو در سایت:

آپدیت Ryan VPN

دانلود RayVPN و اتصال به بیش از ۱۰۰۰ سرور

اگر به دنبال دانلود فیلتر شکن قوی هستید، یکی از اپ‌های محبوب و توصیه شده،‌ Ryn VPN است. البته چند برنامه با نام مشابه نیز وجود دارد و شاید به اشتباه در مورد دانلود RayVPN یا دانلود مستقیم Ryan VPN شنیده و جستجو کنید! تصاویر و اطلاعات زیر به Ryn VPN مربوط می‌شود.

اولین مزیت دانلود RynVPN ، اعتبار و امنیت آن است و نه سرعت! این برنامه با بیش از 1 میلیون بار دانلود از گوگل پلی و امتیاز 4.6 از 5، جزو بهترین‌ها محسوب می‌شود. البته همه‌ی سازندگان VPN کم و بیش مدعی حفظ حریم خصوصی و نگه نداشتن سوابق وب‌گردی کاربر هستند.

دانلود Ryn VPN با لینک مستقیم Ryn VPN 54.1.1

دانلود Ryn VPN با لینک مستقیم Ryn VPN 54.1.1

مزیت بعدی دانلود فیلتر شکن Ryn VPN این است که می‌توانید برای دور زدن تحریم‌ها، به بیش از 1000 در کشورهای مختلف متصل شوید و IP ایران را مخفی کنید. البته برای اتصال به برخی سرورها می‌بایست هزینه‌ی اکانت پریمیوم را پرداخت کنید. سرعت سرورهای رایگان این برنامه، طبعاً کمتر از سرورهای پولی است اما به هر حال سرورهایی که ترافیک پایین دارند، سرعت قابل توجهی داشته و حتی برای بازی و استریم ویدیو مناسب هستند.

قبل از دانلود فیلترشکن Ryn VPN بهتر است نظرات کاربران هم‌وطن را بخوانید و ببینید که ترافیک و سرعت فعلی سرورهای رایگان آن، چه وضعیتی دارد و آیا به دلیل محدودیت‌های اینترنت کشور، امکان اتصال به سرورهای رایگان وجود دارد یا خیر.

دانلود Ryn VPN با لینک مستقیم Ryn VPN 54.1.1

دانلود Ryn VPN با لینک مستقیم Ryn VPN 54.1.1

دانلود Ryn VPN با لینک مستقیم Ryn VPN 54.1.1

جستجو در سایت:

دانلود RayVPN

جستجو در سایت:

دانلود مستقیم Ryan VPN

دانلود Ryn VPN با لینک مستقیم

این برنامه روی اندروید 4.4 و نسخه‌های جدیدتر نصب می‌شود. همان‌طور که اشاره کردیم به دلیل قوانین کشور در مورد خرید و فروش VPN، امکان دانلود مستقیم Ryn VPN از این وب‌سایت وجود ندارد. برای دانلود فیلتر شکن Ryn VPN به سایت‌های ایرانی یا خارجی معتبر مراجعه فرمایید. اطلاعات آخرین نسخه Ryn VPN در بخش دانلود با لینک مستقیم موجود است، به حجم و نسخه‌ی فایل APK که دانلود می‌کنید توجه کنید و اشتباهاً‌ برنامه دیگری یا نسخه‌ی پریمیوم و دستکاری شده را دانلود نکنید!

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود Ryn VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 آذر

  • آپدیت جدید: سه‌شنبه 3 آذر 1401
  • جدیدترین نسخه: Ryn VPN 54.1.1
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2022-11-24 Time: 10:13:26
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2022-11-29 Time: 00:40:41

دانلود Ryn VPN 54.1.1 با حجم ۲۵.۷ مگابایت