دانلود برنامه فارسی قفل عکس و فیلم برای اندروید، راهکار خوبی برای حفظ حریم خصوصی است. اگر به دنبال بهترین نرم افزار مخفی سازی اندروید هستید، برنامه‌های مختلفی به صورت رایگان منتشر شده است و شاید انتخاب کردن یکی از موارد، سخت باشد. یکی از اپ‌های معروف و جالب، Gallery Plus است. با این برنامه می‌توانید عکس و ویدیو را به شکلی مخفی کنید که تنها با وارد کردن عبارتی در ماشین حساب، ظاهر شود! البته چند برنامه‌ی دیگر نیز با این قابلیت منتشر شده است. کافی است در مورد برنامه مخفی سازی فیلم و عکس ماشین حساب یا قطب نما جستجو کنید و اپ‌ها را بررسی کنید.

در ادامه با امکانات گالری پلاس اندروید بیشتر آشنا می‌شویم. برای دانلود مخفی ساز حرفه ای فیلم و عکس اندروید با لینک مستقیم به بخش دانلود مراجعه کنید.

دانلود مخفی کننده عکس و ویدیو: Gallery Plus

اپلیکیشن گالری پلاس که نام کامل آن در گوگل پلی Gallery Plus: Photo Vault است، یکی از برنامه‌های مخفی سازی فیلم و عکس اندروید است که بیش از 1 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و امتیاز کاربران به آن عالی است. این برنامه امکانات مختلفی برای مخفی نگه داشتن عکس و فیلم خصوصی کاربر دارد و حتی می‌توان آیکون برنامه را تغییر داد تا کسی که گوشی را بررسی می‌کند، به راحتی متوجه نشود که چنین اپی نصب شده است!

دقت کنید که Gallery Plus یک برنامه مخفی کننده برنامه نیست و فقط عکس و ویدیو را در حال حاضر مخفی می‌کند. قبلاً اپ دیگری به اسم AppLock‌ را معرفی کردیم که بهترین برنامه مخفی کننده برنامه محسوب می‌شود.

امکانات Galley Plus برای مخفی سازی فیلم و عکس اندروید

با نصب برنامه مخفی کن هوشمند عکس و ویدیو می‌توانید همه‌ی فرمت‌های عکس و ویدیو شامل JPG‌ و PNG‌ و گیف و MP4 و MKV را به راحتی مخفی کنید.

دقت کنید که در صورت دانلود برنامه گالری مخفی نسخه قدیمی رایگان ممکن است برخی امکانات و تنظیمات جدیدترین نسخه Gallery Plus را از دست بدهید. ما در صورت امکان، نسخه‌ی پرو یا پولی برنامه که کامل‌تر از نسخه‌ی معمولی است را برای دانلود قرار داده‌ایم. البته می‌توانید برای دانلود گالری پلاس از گوگل پلی اقدام کنید که در این صورت نسخه رایگان روی دیوایس شما نصب می‌شود.

کاری که این برنامه انجام می‌دهد، شبیه به نصب پوشه مخفی در اندروید است و فایل‌های شخصی در آن قرار می‌گیرد تا از نظر پنهان شود. برای دسترسی به فایل‌های مخفی شده توسط مخفی کننده عکس و ویدیو می‌بایست رمز عبور وارد کنید. اگر به دنبال برنامه مخفی سازی فیلم و عکس ماشین حساب هستید، گالری پلاس دقیقاً این قابلیت جالب و کاربردی را دارد.

دانلود برنامه گالری مخفی سازی فیلم و عکس Gallery Plus 2.3.24

دانلود برنامه گالری مخفی سازی فیلم و عکس Gallery Plus 2.3.24

تنها مزیت دانلود برنامه گالری مخفی سازی فیلم و عکس به مخفی کردن فایل‌ها محدود نمی‌شود. پس از ورود و دسترسی به گالری مخفی، می‌توانید فایل‌ها را با استفاده از گزینه‌ی Delete و Share، حذف کنید یا به اشتراک بگذارید. تماشا کردن اسلایدشو با انتخاب گزینه‌ی Slideshow از منو امکان‌پذیر است. در واقع این برنامه امکانات متداول در برنامه‌های گالری عکس و ویدیو را در اختیار شما قرار می‌دهد هر چند در این زمینه بهترین نیست.

دانلود برنامه گالری مخفی سازی فیلم و عکس Gallery Plus 2.3.24

دانلود برنامه گالری مخفی سازی فیلم و عکس Gallery Plus 2.3.24

دانلود برنامه گالری مخفی کرک شده و کامل

دقت کنید که نام کامل برنامه، Gallery Plus: Photo Vault‌ است اما در گذشته Gallery Plus: Hidden Album نامیده شده بود. به همین جهت کاربرانی که به دانلود برنامه گالری مخفی نسخه قدیمی رایگان هستند، این برنامه را با عنوان گالری مخفی می‌شناسند.

می‌توانید گالری مخفی که یکی از گزینه‌های بهترین نرم افزار مخفی سازی اندروید است را از گوگل پلی دریافت کنید و اگر به نسخه‌ی پولی و کامل برنامه نیاز دارید، به بخش دانلود مراجعه کنید. امکان دانلود جدیدترین ورژن گالری مخفی با لینک مستقیم از سرور آی‌تی پلنت وجود دارد.

دانلود برنامه گالری مخفی سازی فیلم و عکس از گوگل پلی

  • برای اندروید 4.1 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.2 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 1 میلیون بار

دانلود Gallery Plus با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: Gallery Plus 2.3.24
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 15:40:04
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-25 Time: 19:34:55