برای حفظ حریم خصوصی گاهی حذف کامل اطلاعات و جلوگیری از ریکاوری فایل ها اندروید ضروری می‌شود. برای این کار نرم‌افزارهای مختلفی وجود دارد. اگر به دنبال برنامه جلوگیری از ریکاوری گوشی هستید، یکی از نرم‌افزارهای معروف و قدرتمند، Secure Erase iShredder است. با این برنامه می‌توانید عکس و فیلم شخصی را به شکلی حذف کنید که حتی با بهترین برنامه‌های ریکاوری گوشی نیز اطلاعات قابل بازگشت نباشد! به این کار پاکسازی امن یا Secure Erase گفته می‌شود.

در ادامه با قابلیت‌های برنامه‌ی iShredder آشنا می‌شویم. برای دانلود نسخه‌ی پولی و در واقع دانلود ishredder pro با لینک مستقیم به بخش دانلود مراجعه کنید. البته می‌توانید نسخه‌ی اصلی برنامه را از گوگل پلی دریافت کنید ولیکن با پرداخت هزینه، به نسخه‌ی پولی و کامل تبدیل می‌شود.

اهمیت حذف کامل اطلاعات گوشی شیائومی و سامسونگ و غیره

گاهی اوقات کاربر پس از مدت‌ها استفاده از گوشی، تصمیم می‌گیرد که آن را به شخص دیگری بفروشد. در این شرایط به دنبال کد دستوری حذف اطلاعات گوشی سامسونگ و شیائومی و غیره می‌گردد و یا از گزینه‌ی ریست فکتوری در تنظیمات استفاده می‌کند و گوشی را به اصطلاح به حالت کارخانه برمی‌گرداند که فاقد هر گونه اطلاعات شخصی است. اما نکته‌ی جالب این است که ممکن است برخی از فایل‌هایی که قبلاً در حافظه ذخیره شده بود، قابلیت ریکاوری داشته باشد!

بنابراین کد حذف تمام اطلاعات گوشی یا گزینه‌ی ریست فکتوری کافی نیست و بهتر است برای اینکه خیالتان راحت باشد، برای حذف غیرقابل بازیابی اطلاعات گوشی اقدام کنید. البته ممکن است با استفاده از کد حذف تمام اطلاعات گوشی هم عمل پاکسازی فایل به صورت غیرقابل بازگشت انجام شود و مشکلی وجود نداشته باشد اما به هر حال فایل‌های مهم شخصی یا کاری، نیاز به حفاظت جدی‌تری دارد.

برای حذف دائمی عکس از گوشی و همین‌طور حذف دائمی فیلم از گوشی سامسونگ و شیائومی و غیره می‌توانید از اپ‌هایی نظیر Secure Erase iShredder استفاده کنید که کارشان پاکسازی کامل است و در واقع برنامه حذف دائمی اطلاعات گوشی محسوب می‌شوند.

روش پاکسازی امن و آموزش کار با ishredder

قبل از معرفی برنامه Secure Erase iShredder بهتر است به یک سوال مهم و اساسی پاسخ دهیم که مختص اندروید نیست:

چگونه مانع بازگشت فایل های حذف شده شویم؟

برای حذف دائمی و بدون قابلیت ریکاوری می‌بایست رد پای فایل‌های حذف شده به صورت کامل از بین برود. به عنوان مثال اگر از گزینه‌ی Delete در ویندوز استفاده می‌کنید، پس از حذف کردن فایل، رد پای آن باقی مانده است و افراد می‌توانند با استفاده از نرم‌افزارهای اسکن دیسک، خانه‌های حافظه را به وضعیت قبل برگردانند. راهکار این است که رد پای فایل‌های قبلی را با استفاده از فایل‌های جدید از بین ببرید.

شاید برایتان سوال شده که حذف بدون بازگشت اطلاعات گوشی چطور انجام می‌شود و آیا بدون دانلود ishredder pro یا برنامه‌های مشابه، این کار امکان‌پذیر است؟

برای حذف کامل اطلاعات گوشی سامسونگ و شیائومی و غیره، کافی است تمام برنامه ها و عکس‌ها و فیلم‌ها و غیره را حذف کنید. پس از این کار می‌بایست فایل‌های جدید در حافظه کپی کنید تا به صورت کامل پر شود. برای سرعت بیشتر می‌توانید فیلم حجیم روی حافظه کپی کنید. با کپی شدن فایل جدید در محلی که فایل‌های قبلی واقع شده بود، عملاً خانه‌های حافظه به صورت کامل و بدون قابلیت بازیابی، بازنویسی می‌شود. در نتیجه بدون دانلود نرم افزار حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری اندروید ، پاکسازی امن را انجام داده‌اید.

برای اطمینان بیشتر می‌توان پس از یک بار پر و خالی کردن حافظه، یک بار دیگر این فرآیند را تکرار کرد! و این کاری است که در برخی برنامه‌های حذف غیرقابل بازیابی اطلاعات گوشی انجام می‌شود. به عبارت دیگر طی چند مرحله، حافظه با فایل جدید پر شده و فایل‌ها حذف می‌شود.

اما آموزش کار با ishredder : پس از دانلود iShredder برای اندروید با لینک مستقیم یا از گوگل پلی، می‌توانید با چند تپ ساده، فایل‌ها را به صورت کامل و بدون قابلیت بازیابی، حذف کنید.

آموزش کار با ishredder

به آموزش ویدیویی کار با ishredder و روش حذف کامل اطلاعات گوشی بدون ریکاوری توجه فرمایید:

در صورت مشکل در پخش ویدیو، آن را از لینک زیر دریافت کنید

حذف کامل اطلاعات و جلوگیری از ریکاوری فایل ها اندروید با Secure Erase iShredder

کار کردن با این اپ بسیار ساده است. زمانی که برنامه را اجرا می‌کنید، برای رویت کردن فایل‌های موجود روی حافظه‌ی داخلی یا کارت حافظه، می‌توانید روی گزینه‌ی File Explorer تپ کنید. گامی بعدی در حذف بدون بازگشت اطلاعات گوشی این است که فایل‌های موردنظر را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر به فکر حذف دائمی عکس از گوشی هستید، عکس‌های موردنظر را انتخاب کنید.

مرحله‌ی بعدی مشخص کردن روش پاکسازی امن است. روش‌های استاندارد و تأیید شده برای حذف کامل اطلاعات گوشی سامسونگ و شیائومی و غیره در این برنامه موجود است که می‌توانید یکی از موارد را انتخاب کنید. در پایان روی Shred تپ کنید.

دانلود نرم افزار حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری اندروید Secure Erase iShredder 6.4.0

دانلود نرم افزار حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری اندروید Secure Erase iShredder 6.4.0

اگر قبلاً عکس یا ویدیو یا فایل آفیس مهمی را حذف کرده باشید و بخواهید آثار آن از بین برود چطور؟ اگر برایتان سوال است که چگونه مانع بازگشت فایل های حذف شده شویم؟ کافی است در مرحله‌ی انتخاب فایل و اطلاعات جهت پاکسازی امن و بدون بازیابی، Freespace که به معنی فضای خالی است را انتخاب کنید. با پاکسازی امن فضای خالی، هر فایلی که قبلاً حذف کرده‌اید، غیرقابل ریکاوری می‌شود.

ممکن است حین استفاده از اینستاگرام و تلگرام و وایبر و سایر پیام‌رسان‌ها یا شبکه‌های اجتماعی و یا مرورگرهای اینترنت، فایل‌های موقتی روی دیوایس شما ذخیره شده باشد. با دانلود نرم افزار حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری اندروید می‌توانید این فایل‌های موقتی را هم پاکسازی کنید تا هیچ اثری از فعالیت‌های شما باقی نماند! برای حذف کامل اطلاعات گوشی شیائومی و سامسونگ و غیره که فایل موقتی محسوب می‌شود، از تب Data، گزینه‌ی App Cache را انتخاب کنید و تیک روبروی اپ‌های موردنظر را بزنید تا پاکسازی کش آن اپ‌ها انجام شود.

دانلود نرم افزار حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری اندروید Secure Erase iShredder 6.4.0

دانلود نرم افزار حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری اندروید Secure Erase iShredder 6.4.0

دانلود Secure Erase iShredder برای پاکسازی کامل و بدون ریکاوری مخاطبین نیز کاربرد دارد!‌ می‌توانید برای بهبود امنیت، در این برنامه پسورد نیز تعریف کنید.

برنامه حذف دائمی اطلاعات فلش درایو USB با گوشی

شاید فلش درایو با قابلیت OTG به گوشی متصل کرده‌اید و تعدادی فایل روی آن کپی کرده‌اید که شخصی و حیاتی است. از طرفی ممکن است فلشی به دست شما رسیده باشد که نیازمند پاکسازی امن و کامل است. با دانلود iShredder برای اندروید، یک برنامه حذف دائمی اطلاعات خواهید داشت که امکان پاکسازی فلش درایو USB و حتی هارد اکسترنال که با USB متصل شده را نیز دارد. می‌توانید فایل و فولدرهای موجود روی فلش درایو را ببینید و برای حذف بدون بازیابی فایل ها اقدام کنید.

دانلود نرم افزار حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری اندروید Secure Erase iShredder 6.4.0

دانلود نرم افزار حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری اندروید Secure Erase iShredder 6.4.0

قبل از استفاده از کد دستوری حذف اطلاعات گوشی سامسونگ یا شیائومی و هوآوی و سایر برندها، توصیه می‌کنیم که برنامه Secure Erase iShredder را نصب و تست کنید. عملکرد برنامه بسیار عالی است و کار کردن با آن بسیار ساده است. این کار به خصوص به کسانی که می‌خواهند گوشی یا تبلت اندروید را بفروشند و قبلاً فایل‌های شخصی یا کاری مهمی روی آن داشته‌اند، توصیه می‌شود.

در بخش دانلود iShredder با لینک مستقیم، در صورت امکان نسخه‌ی پولی برنامه که کرک شده و کامل است را برای دانلود قرار داده‌ایم. در صورت دانلود نسخه‌ی اصلی از گوگل پلی و پرداخت هزینه می‌توانید از ویژگی‌های خاص نسخه‌ی پولی بهره‌مند شوید اما برای دانلود iShredder کامل و رایگان، می‌بایست از سایت‌های دانلود اپ استفاده کنید.

دانلود Secure Erase iShredder از گوگل پلی

  • برای اندروید 5 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.1 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 500 هزار بار

دانلود Secure Erase iShredder با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: Secure Erase iShredder 6.4.0
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 20:38:03
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 03:16:51