یکی از ابزارهای گذر از تحریم و استفاده از خدمات سایت‌های خارجی که کاربران ایرانی را تحریم کرده‌اند، دانلود Hola VPN برای اندروید است. البته مدت زیادی است که این فیلتر شکن بروزرسانی نشده است! ولیکن هنوز هم کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند و جزو سرویس‌های محبوب است. با توجه به عدم بروزرسانی، دانلود Hola VPN از گوگل پلی امکان‌پذیر نیست و می‌بایست در مورد دانلود و نصب Hola VPN از سایت‌های خارجی یا ایرانی جستجو کنید.

قبل از مطالعه کردن ادامه‌ی مطلب توجه کنید که به دلیل قوانین و محدودیت‌ها، دانلود Hola VPN با لینک مستقیم از سایت سیاره‌ی آی‌تی امکان‌پذیر نیست.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

آیا دانلود Hola VPN نسخه قدیمی خطرناک است؟

مهم‌ترین مسأله در انتخاب سرویس VPN، بررسی کردن امنیت است که حتی از سریع بودن مهم‌تر است. علت مهم بودن امنیت این است که سرورهای VPN بین گوشی یا کامپیوتر شما و سرور سایت‌ها و اپ‌ها، واسطه می‌شود. لذا اگر باگ امنیتی در آن وجود داشته باشد و هکر به نوعی به سرورها نفوذ کند، مشکلات عدیده ایجاد می‌شود.

به عنوان مثال ممکن است پس از دانلود وی پی ان قوی که امنیت پایینی دارد، به جای سایت موردنظر، سایتی با اسم مشابه باز شود که توسط هکر مدیریت می‌شود و به این ترتیب فایل‌های آلوده به سیستم شما نفوذ می‌کند.

راهکار دیگر هکر این است که ویروس و بدافزار و نرم‌افزار جاسوسی روی گوشی یا لپ تاپ شما نصب کند و فایل‌های شما را رمزگذاری کرده و گروگان بگیرد تا با پرداخت هزینه برای آزاد شدن فایل‌ها اقدام کنید.

متأسفانه کاربرانی که اطلاع دقیقی از عملکرد VPN ندارند و از هر سایتی فایل APK وی‌پی‌ان را دانلود می‌کنند، هر از گاهی گرفتار مشکلات عجیب می‌شوند. بهتر است همیشه VPN بروز و با امنیت بالا نصب کنید.

این برنامه روی اندروید 4.1 به بعد نصب می‌شود و تنها نسخه‌ی ۳۲ بیتی آن موجود است که البته روی اندروید ۶۴ بیتی نیز قابل نصب است.

دانلود هولا وی پی ان و مزایای آن

اگر به دنبال گذر از تحریم سایت‌های خارجی هستید و به عنوان مثال می‌خواهید فایل یا خدماتی دریافت کنید اما سایت موردبحث با توجه به آدرس آی‌پی متوجه می‌شود که شما از ایران مراجعه کرده‌اید، مهم‌ترین راهکار این است که آی‌پی واقعی خودتان را مخفی کنید. آی‌پی یک آدرس است که نشان می‌دهد شما از ایران مراجعه کرده‌اید و دردسرهای بعدی مطرح می‌شود.

برای مخفی کردن آی‌پی می‌توانید دانلود Hola VPN برای ویندوز یا اندروید را در دستور کار قرار دهید و یا از سایر VPNهای امن و قابل اعتماد استفاده کنید.

دانلود hola vpn با لینک مستقیم در حال حاضر از سایت‌های خارجی خاصی امکان‌پذیر است و با نصب کردن آن می‌توانید از سرورهای VPN متنوعی که در کشورهای مختلف قرار گرفته، استفاده کنید و با IP کشورهای خاص به سایت‌های تحریم‌کننده ایرانی‌ها متصل شوید.

نصب Hola VPN ساده است و استفاده کردن از آن با توجه به رابط کاربری ساده و خلوت، بسیار ساده است. می‌توانید اپ‌هایی که قرار است از مسیر سرورهای VPN به اینترنت دسترسی داشته باشند را به صورت دلخواه انتخاب کنید. نکته‌ی دیگر این است که با دانلود Hola VPN برای اندروید یک مرورگر داخلی نیز خواهید داشت.

دانلود hola vpn با لینک مستقیم، Hola VPN 1.184.486

دانلود hola vpn با لینک مستقیم، Hola VPN 1.184.486

دانلود hola vpn با لینک مستقیم، Hola VPN 1.184.486

جستجو در سایت:

نصب Hola VPN

جستجو در سایت:

دانلود Hola VPN از گوگل

سایر کاربردهای VPN

دانلود hola vpn برای اندروید صرفاً با مقصود گذر از تحریم سایت‌های خارجی انجام نمی‌شود. در کنار گذر از تحریم، برخی از کاربران ایرانی به دلیل محدودیتی که در استفاده از اینستاگرام و توییتر و غیره ایجاد شده، به دنبال دانلود وی پی ان بدون قطعی هستند تا با مشتریان خودشان ارتباط برقرار کرده و امور شغلی را پیگیری کنند. به همین جهت به VPN که یک سرویس و نرم‌افزار امنیتی است، فیلتر شکن نیز گفته می‌شود در حالی که فیلتر شکن انواع مختلفی دارد و VPN یکی از اقسام آن است.

متأسفانه برخی کاربران برای دسترسی به سایت‌های غیرمجاز نظیر سایت‌های غیراخلاقی و شرط بندی و غیره، به فکر دانلود فیلتر شکن قوی می‌افتند. در هر صورت VPN هم کاربرد صحیح و ضروری دارد و هم می‌تواند در نقش ابزاری غیرمفید استفاده شود.

دانلود hola vpn برای اندروید 

همان‌طور که اشاره کردیم با توجه به محدودیت‌ها و کاربرد دوگانه‌ی VPN، دانلود hola vpn با لینک مستقیم از این وب‌سایت امکان‌پذیر نیست. برای دانلود فایل APK این برنامه می‌توانید اطلاعات و حجم آخرین نسخه را از بخش دانلود مستقیم برداشته و در مورد آن گوگل کنید. بهتر است برای دانلود Hola VPN نسخه قدیمی اقدام نکنید و آخرین نسخه‌ی معتبر را نصب کنید. البته همان‌طور که اشاره کردیم این اپلیکیشن چند ماهی است که بروزرسانی نشده است و دانلود آن از گوگل پلی نیز امکان‌پذیر نیست.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

تبلیغات

دانلود

دانلود Hola VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 آذر

  • آپدیت جدید: سه‌شنبه 3 آذر 1401
  • جدیدترین نسخه: Hola VPN 1.184.486
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2022-11-24 Time: 21:25:14
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2022-11-29 Time: 00:40:22

دانلود Hola VPN 1.184.486 با حجم ۱۹.۳ مگابایت