برای دور زدن تحریم سایت‌های خارجی و همین‌طور باز کردن سایت‌های آموزشی و کاربردی که به دلیل رعایت نکردن قوانین کشور، محدود شده‌اند، معمولاً از VPN استفاده می‌شود. دانلود vpn رایگان برای اندروید کار ساده‌ای است اما اگر به دنبال یک برنامه‌ی امن و تأیید شده باشید و سرعت برایتان مهم باشد، کار دشوار می‌شود! در واقع با جستجو کردن دانلود vpn برای اندروید با صدها برنامه مختلف روبرو می‌شوید که فقط تعداد کمی از آنها امنیت لازم را دارند. قبل از دانلود هر برنامه جدیدی می‌بایست در مورد محبوبیت و امنیت آن از نگاه کاربران تحقیق کنید و به اشتباه اپی که گوشی شما را ویروسی می‌کند و شاید جاسوس افزار است، نصب نکنید.

با توجه به غیرمجاز بودن استفاده از VPN از قرار دادن لینک دانلود For VPN معذوریم ولیکن توضیحاتی در معرفی این برنامه می‌دهیم که شاید برای شما مفید باشد.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود vpn قوی برای اندروید و توجه به امنیت

قبل از دانلود هر برنامه‌ای برای ویندوز یا اندروید یا هر سیستم عامل دیگری، می‌بایست در مورد اینکه ویروس و بدافزار نباشد تحقیق کرد. به خصوص برنامه‌هایی که مرتباً به اینترنت وصل می‌شوند و در صورت بی‌دقتی کاربر، ممکن است اطلاعات و فایل‌های وی را برای هکر و سازمان‌های جاسوسی بفرستند! به عبارت دیگر باید بررسی کنید که برنامه‌ای که نصب می‌کنید، جاسوس‌افزار و ویروس نباشد. البته بدافزارهای انواع مختلفی دارند و به شکل‌های مختلف خرابکاری می‌کنند.

در مورد دانلود فیلتر شکن vpn نیز دقت کنید که VPN اساساً برنامه‌ای است که ارتباط شما با اینترنت را از طریق سرور واسطه برقرار می‌کند. بسته به قابلیت‌های امنیتی سرورهای واسطه، ممکن است VPN امنیت شما را ارتقا دهد و از حریم خصوصی حفاظت کند ولیکن اگر سازنده برنامه بخواهد از اطلاعات وب‌گردی شما استفاده کند، یا هدف شوم‌تری نظیر آلوده کردن وسایل شما را داشته باشد، VPN یک اپلیکیشن مخرب و خطرناک خواهد بود!

با توجه به اینکه VPN ارتباط را از طریق سرورهای واسطه برقرار می‌کند، در برخی کشورها به آن ابزار فیلتر شکن گفته می‌شود و به عنوان مثال عموم کاربران در مورد دانلود فیلتر شکن for vpn جستجو می‌کنند.

دانلود For VPN برنامه ای کم حجم و ساده

دقت کنید که برنامه‌هایی با نام مشابه در گوگل پلی منتشر شده است و شاید به دنبال دانلود four VPN یا دانلود Free VPN باشید و با اشتباه تایپی، به برنامه‌ی دیگری برسید! اطلاعات برنامه در این صفحه مربوط به اپلیکیشن For VPN می‌شود.

جالب‌ترین نکته در مورد دانلود For VPN این است که این برنامه بسیار کم‌حجم است و در حالی که اغلب اپ‌های VPN‌ دیگر بیش از 20 مگابایت حجم دارند، این برنامه کمتر از 10 مگابایت حجم دارد. اپی بسیار ساده و بسیار سبک و کم‌حجم. البته در انتخاب و دانلود vpn برای اندروید مسأله‌ی امنیت مهم‌ترین موضوع است. For VPN یک اپ جدید است لذا اگر به فکر دانلود مستقیم فیلتر شکن پرسرعت قوی جدید هستید، می‌توانید این اپ را تست کنید. تعداد دانلود این از گوگل پلی اپ در زمان نگارش مقاله، بیش از ۵۰ هزار بار بوده است. امتیاز آن نیز 4.4 از 5 است که نشان‌دهنده‌ی مقبول بودن عملکرد برنامه از نگاه کاربران است.

متأسفانه دانلود فیلتر شکن for vpn برای اندروید 4 امکان‌پذیر نیست و تنها روی اندروید 5 و نسخه‌های بعدی نصب می‌شود.

بعد از دانلود فیلتر شکن کم حجم For VPN و نصب کردن آن، با رابط کاربری بسیار ساده‌ای روبرو می‌شوید که تنها یک دکمه برای متصل و قطع اتصال دارد! در پایین صفحه نیز میزان دانلود و آپلود داده و مدت زمان اتصال به سرورهای VPN نمایش داده می‌شود. البته در نسخه‌های جدیدتر برنامه ممکن است تنظیمات و دکمه‌های متعددی اضافه شود.

دانلود For VPN با لینک مستقیم For VPN 1.3

دانلود For VPN با لینک مستقیم For VPN 1.3

دانلود فیلتر شکن for vpn با لینک مستقیم

همان‌طور که در ابتدا اشاره کردیم به دلیل محدودیت‌ها، امکان دانلود four VPN یا دانلود For VPN و اغلب برنامه‌های مرتبط با دسترسی به سایت‌های غیرمجاز و غیرقانونی و همین‌طور غیراخلاقی از این وب‌سایت امکان‌پذیر نیست. البته برخی از کاربران و مهندسین و تجار برای استفاده از خدمات سایت‌های خارجی، دانلود فایل و ویدیوی آموزشی، ارتباط با مشتریان در تلگرام و واتساپ و اینستاگرام و غیره و همین‌طور برای خرید و فروش آنلاین به VPN یا فیلتر شکن نیاز دارند. به هر حال از قرار دادن لینک دانلود مستقیم فیلتر شکن پرسرعت قوی جدید معذوریم مگر آنکه قوانین استفاده از VPN تغییر کند.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود For VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 6 بهمن

  • آپدیت جدید: سه‌شنبه 6 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: For VPN 1.3
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-26 Time: 10:27:14
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-01-27 Time: 13:11:10

دانلود For VPN 1.3 با حجم ۲.۲ مگابایت