دانلود iTop VPN برای اندروید یا ویندوز یکی از راه‌های دور زدن تحریم سایت‌های خارجی است که به کاربران ایرانی خدمات نمی‌دهند. با اتصال به سرور این نوع سایت‌ها از طریق سرور واسطه در کشورهای مختلف، می‌توانید به عنوان کاربری که در ایران زندگی نمی‌کند، از خدمات این سایت‌ها استفاده کنید. کاربرد دیگری که دانلود iTop VPN برای ویندوز کرک شده دارد، دسترسی به سایت‌هایی است که به دلایل خاصی محدود شده‌اند. البته دقت کنید که استفاده از وی پی ان غیرمجاز است و به همین علت از قرار دادن لینک دانلود مستقیم iTop VPN معذوریم.

در ادامه به معرفی اپلیکیشن iTop VPN می‌پردازیم که یکی از اپ‌های محبوب در عرصه‌ی VPN است.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود iTop VPN برای ویندوز 10 و آیفون و آیپد

بعضی از اپ‌های VPN برای یک پلتفرم خاص طراحی شده‌اند و نسخه‌ای برای سایر سیستم عامل‌ها ندارند اما iTop VPN اینگونه نیست و برای همه‌ی سیستم عامل‌ها از جمله اندروید، نسخه‌ی مخصوص دارد. با دانلود برنامه iTop VPN برای اندروید و خرید اشتراک پولی، می‌توانید در همه‌ی سیستم‌ها از آن استفاده کنید. البته اگر به دنبال دانلود وی پی ان رایگان و نامحدود هستید هم iTop VPN سرورهای رایگان دارد و جای نگرانی نیست.

امتیاز iTop VPN در گوگل پلی 3.9 از 5 است که چندان جالب نیست اما به هر حال این VPN مورد استفاده‌ی بسیاری از کاربران ویندوز و آیفون و آیپد نیز قرار گرفته است و تاکنون بیش از 100 هزار بار از گوگل پلی نیز دانلود شده است.

دانلود itop vpn برای گوشی و اتصال به هزاران سرور

یکی از مزیت‌های iTop VPN نسبت به برخی اپ‌های مشابه، تعدد سرورها است. با این برنامه می‌توانید به هزاران سرور مختلف متصل شوید که البته در کشورهای مختلفی واقع شده‌اند. در نتیجه زمانی که سایتی را باز می‌کنید، IP شما متفاوت با آی‌پی واقعی است. آدرس آی‌پی مشخص می‌کند که کاربر در چه کشور و حتی چه شهر و منطقه‌ای حضور دارد و از آنجا به اینترنت متصل شده است. به همین علت مخفی کردن آی‌پی برای کارهای خاص نظیر استفاده از خدمات سایت‌هایی که کاربران کشور خاصی را تحریم کرده‌اند، ضروری است.

دانلود فیلتر شکن iTop VPN با سرعت بالا

اپلیکیشن VPN علاوه بر ملاحظات امنیتی و حفظ حریم خصوصی، ممکن است سرعت و به خصوص پینگ یا تأخیر دسترسی شما به سرور سایت‌های خاص نظیر بازی‌های آنلاین را کاهش دهد. به همین جهت گاهی گیمرها از اپ‌های خاصی برای کاهش تأخیر استفاده می‌کنند. می‌توانید از سرورهای خاص iTop VPN که برای بازی آنلاین طراحی شده استفاده کنید.

دانلود فیلتر شکن iTop VPN با لینک مستقیم iTop VPN 2023 29

قبل از دانلود iTop VPN برای ویندوز 10 یا اندروید، حتماً در مورد عملکرد آن در کشور و منطقه‌ای که سکونت دارید، تحقیق کنید. بهتر است نظر کاربران ایرانی را مطالعه کنید که این برنامه را دانلود و استفاده کرده‌اند. ممکن است محدودیت‌های وضع شده توسط سرویس‌دهندگان اینترنت، عملکرد iTop VPN را تحت تأثیر قرار داده باشد تا جایی که حتی اتصال به سرور انجام نشود!

دانلود فیلتر شکن iTop VPN با لینک مستقیم iTop VPN 2023 29

دانلود فیلتر شکن iTop VPN با لینک مستقیم iTop VPN 2023 29

آیا دانلود itop vpn برای اندروید کرک شده امن است؟

دقت کنید که برنامه VPN با امنیت و حریم خصوصی کاربر سر و کار دارد. اگر فایل APK را از سایت ناشناخته‌ای دانلود کنید، ممکن است اپ متفاوتی به دست شما برسد که نصب کردن آن خطرناک است. به عنوان مثال با جستجو در مورد دانلود iTop VPN برای ویندوز کرک شده می‌توانید نسخه‌ی دستکاری شده با امکانات بیشتر را دانلود و نصب کنید اما ممکن است شخصی که برنامه را دستکاری کرده، تعدادی سرور به لیست سرورها اضافه کند که متعلق به خودش است و با این روش به ترافیک اینترنت شما دسترسی پیدا کند. هکرها با این نوع دسترسی می‌توانند کارهایی نظیر دانلود ویروس و بدافزار به صورت پنهانی را انجام داده و گوشی یا کامپیوتر شما را ویروسی کنند. به همین جهت دانلود iTop VPN Pro مود شده کار صحیحی نیست.

نصب جاسوس افزار و سرقت اطلاعات شما نیز از اقدامات بعدی هکر است. به همین علت توصیه می‌کنیم که از دانلود itop vpn برای اندروید کرک شده یا مود شده خودداری کنید و دانلود فیلتر شکن iTop VPN را از منابع تأیید شده و معتبر پیگیری کنید. اگر دسترسی به گوگل پلی محدود نیست، بهترین کار این است که در مورد دانلود iTop VPN گوگل پلی جستجو کنید و این برنامه را از گوگل پلی دانلود کرده و نصب کنید.

دانلود itop vpn برای گوشی با لینک مستقیم

ممکن است برای کسب و کار و ارتباط با مشتریان در تلگرام و اینستاگرام و واتساپ و غیره یا برای دسترسی به ویدیوهای آموزشی یوتیوب و سایر سایت‌ها، واقعاً‌ به VPN نیاز داشته باشید اما با توجه به محدودیت‌ها و غیرمجاز بودن استفاده از VPN، از قرار دادن لینک دانلود مستقیم معذوریم. لذا برای دانلود برنامه iTop VPN به صورت فایل APK از سایت‌های ایرانی یا خارجی دیگر جستجو و اقدام فرمایید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود iTop VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 3 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: iTop VPN 2023 29
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-23 Time: 12:27:14
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-01-24 Time: 12:25:10

دانلود iTop VPN 29 با حجم ۱۹ مگابایت