برای فشرده سازی انواع فایل در اندروید، دانلود zarchiver pro توصیه می‌شود که شاید بهترین اپلیکیشن فشرده‌سازی باشد. این برنامه فقط از Zip‌ و RAR پشتیبانی نمی‌کند بلکه می‌توانید فایل‌ها را به صورت tar و 7z و bzip2 و gzip و zst و lz4 و xz فشرده کنید و همین‌طور می‌توانید انواع فرمت فایل فشرده را اکسترکت کنید. در واقع این برنامه کامل‌ترین برنامه از جهت پشتیبانی از فرمت‌های مختلف است.

دقت کنید که نسخه‌ی معمولی برنامه که رایگان است، آیکون آبی دارد. لذا با دانلود zarchiver pro آبی نسخه‌ای را دانلود می‌کنید که برخی قابلیت‌های آن غیرفعال شده است. اما نسخه‌ی پولی برنامه، نارنجی است. برای دانلود zarchiver pro نارنجی با لینک مستقیم به بخش دانلود مراجعه کنید و برای دانلود نسخه‌ی اصلی، از گوگل پلی استفاده کنید.

دانلود برنامه zarchiver برای اندروید و کار با انواع فایل فشرده

در اکثر گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی، با اپلیکیشن مدیریت فایل می‌توانید فایل zip‌ را باز کنید. برای باز کردن فایل RAR به برنامه RAR اندروید نیاز پیدا می‌کنید که قابلیت باز کردن فرمت‌های بیشتری را دارد. اما اگر بخواهید فرمت‌های کمتر شناخته شده را باز کنید چطور؟

متأسفانه RAR اندروید و اکثر برنامه‌های مدیریت فایل حرفه‌ای، این قابلیت را ندارند که فایل‌های فشرده یا به عبارتی دیگر فایل آرشیو با روش‌های خاص‌تر را باز کنند. به همین جهت دانلود برنامه zarchiver pro توصیه می‌شود. این برنامه نه تنها فرمت‌های بسیار زیادی را باز می‌کند بلکه فشرده سازی فایل و فولدر با فرمت‌های مختلف هم امکان‌پذیر است.

اگر برای دانلود zarchiver قدیمی اقدام کرده باشید هم تنوع فرمت های پشتیبانی شده بسیار زیاد است و می‌توان گفت که این برنامه کامل‌ترین برنامه از جهت پشتیبانی از فرمت های آرشیو است.

فرمت‌هایی که ZArchvier باز می‌کند، شامل موارد زیر می‌شود:

7z (7zip), zip, rar, rar5, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, lzh, lha, lzma, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm, zipx, mtz, chm, dmg, cpio, cramfs, img (fat, ntfs, ubf), wim, ecm, lzip, zst (zstd), egg, alz

و فرمت‌ها و روش‌هایی که با این برنامه می‌توانید فایل و فولدر فشرده کنید، به صورت زیر است:

7z (7zip), zip, bzip2 (bz2), gzip (gz), XZ, lz4, tar, zst (zstd)

نکته‌ی جالب این است که می‌توانید محتویات فایل‌های آرشیو را ببینید و بدون باز کردن، فایل‌های جدیدی را به فایل آرشیو اضافه کنید. البته در این حالت فرمت‌های کمتری پشتیبانی می‌شود و فقط می‌توانید محتویات فایل‌های آرشیو با فرمت‌های زیر را تغییر بدهید:

zip, 7zip, tar, apk, mtz

اگر فایل فشرده دارای پسورد باشد و محتویات آن رمزگذاری شده باشد هم ZArchiver اپ مناسبی برای باز کردن آن محسوب می‌شود.

دانلود برنامه zarchiver pro برای چند تکه کردن فایل حجیم در اندروید

یک ویژگی دیگر که در این برنامه پیش‌بینی شده، امکان چند تکه کردن فایل بزرگ و حجیم است. با این برنامه می‌توانید فایل چند تکه با فرمت سون زیپ و در واقع فایل هایی با پسوند 7z بسازید که شامل تکه‌هایی از فایل اصلی می‌شوند. این کار برای ارسال فایل حجیم از طریق ایمیل و پیام رسان هایی که محدودیت حجم فایل دارند، ضروری است.

دریافت کننده‌ نیز پس از دانلود کردن همه‌ی پارت ها یا تکه‌های فایل، در صورت استفاده از اندروید می‌تواند با دانلود zarchiver pro آبی یا سبز، فایل چند تکه را باز کند. در ویندوز نیز به کمک WinRAR یا 7-zip می‌توان این نوع فایل‌های چند تکه را به راحتی باز و اکسترکت کرد.

اگر هدف شما باز کردن فایل چند تکه با فرمت RAR‌ یا Zip باشد هم دانلود zarchiver سبز یا آبی توصیه می‌شود چرا که این فرمت‌ها را نیز به خوبی باز می‌کند و فایل چند تکه را به یک فایل کامل تبدیل می‌کند.

دانلود برنامه zarchiver pro و مزایای آن

پشتیبانی از فرمت‌های متنوع آرشیو مزیت اصلی این برنامه نسبت به اپ‌های مشابه است. اما سایر مزایا و کاربردهای این اپ: رابط کاربری ساده یکی از مزایای برنامه است. با دانلود zarchiver pro یا آبی که نسخه‌ی کامل و پولی برنامه است، همه‌ی امکانات فعال و آماده‌ی استفاده است. به عنوان مثال در این نسخه تغییر تم امکان‌پذیر است که در نسخه‌ی آبی فعال نیست.

پس از دانلود zarchiver قدیمی یا جدید و نصب کردن آن، یک ابزار مدیریت فایل ساده در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید به راحتی فولدرها و فایل‌های موجود روی حافظه‌ی داخلی یا کارت حافظه را ببینید. برای اکسترکت کردن فایل RAR یا Zip و همین‌طور 7z و غیره، کافی است روی فایل موردنظر تپ و مکث کنید و سپس گزینه‌ی Extract here را انتخاب کنید تا در مسیر فعلی اکسترکت شود. برای استخراج فایل های فشرده در مسیر دیگر نیز می‌توانید از گزینه‌های Extract‌ بعدی استفاده کنید.

دانلود برنامه ZArchiver Pro آبی فشرده ساز حرفه ای اندروید ZArchiver Pro 1.0.7

دانلود برنامه ZArchiver Pro آبی فشرده ساز حرفه ای اندروید ZArchiver Pro 1.0.7

شاید نمی‌خواهید فایل را اکسترکت کنید و هدف شما چک کردن محتویات است. در این صورت گزینه‌ی View را انتخاب کنید.

دانلود برنامه ZArchiver Pro آبی فشرده ساز حرفه ای اندروید ZArchiver Pro 1.0.7

دانلود برنامه ZArchiver Pro آبی فشرده ساز حرفه ای اندروید ZArchiver Pro 1.0.7

برای فشرده کردن فولدر، می‌توانید از گزینه‌ی Compress استفاده کنید. تنظیمات نظیر فرمت یا Archive format و میزان فشرده سازی فایل در اندروید یا Compression level را انتخاب کنید و در نهایت روی OK تپ کنید و صبر کنید تا فرآیند فشرده سازی انجام شود.

دانلود برنامه ZArchiver Pro آبی فشرده ساز حرفه ای اندروید ZArchiver Pro 1.0.7

دانلود برنامه ZArchiver Pro آبی فشرده ساز حرفه ای اندروید ZArchiver Pro 1.0.7

با دانلود zarchiver pro آبی یا سبز که نسخه‌ی عادی برنامه است، می‌توانید فایل فشرده دارای پسورد هم ایجاد کنید، درست مثل وین رار ویندوز و 7-zip ویندوز. این کار برای فرستادن فایل شخصی یا کاری مهم از طریق پیام رسان‌ ها و ایمیل، ضروری است.

دانلود zarchiver آبی از گوگل پلی

همان‌طور که اشاره کردیم نسخه معمولی برنامه آیکون آبی دارد و نسخه‌ی پرو که Archiver Donate نامیده شده، نسخه‌ی پولی و کامل برنامه است و آیکون آن آبی است. لذا به جای جستجو در مورد دانلود zarchiver pro آبی یا پرو، می‌توانید در مورد دانلود ZArchiver Donate نیز جستجو کنید.

  • برای اندروید 4.4 به بعد
  • امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 100 میلیون بار

دانلود ZArchiver Pro با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: ZArchiver Pro 1.0.7
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 20:06:07
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 00:16:52