با دانلود vidmate می‌توانید از سایت‌های مختلف ویدیو دانلود کنید. اگر به دنبال برنامه دانلود از یوتیوب برای اندروید هستید، یکی از بهترین گزینه‌ها، ویدمیت است. نسخه‌ی اصلی برنامه شامل تبلیغات است ولیکن در صورت وجود نسخه‌ی مود شده، دانلود ویدمیت بدون تبلیغات با لینک مستقیم از بخش دانلود امکان‌پذیر است.

در ادامه به معرفی برنامه ویدمیت برای دانلود از یوتیوب می‌پردازیم. برای دانلود vidmate جدید و اصلی و همین‌طور دانلود نسخه مود با لینک مستقیم به بخش دانلود در پایان مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود ویدمیت اصلی یوتیوب دانلودر قوی

شاید برایتان اتفاق افتاده که به یوتیوب سر بزنید و ویدیوی آموزشی یا کلیپ موسیقی جالبی ببنید و بخواهید آن را روی گوشی یا کامپیوتر ذخیره کنید. برای این کار گزینه‌ی دانلود در بسیاری از سایت‌های استریم ویدیو در نظر گرفته نشده است! اما برای کاربران ایرانی که معمولاً اینترنت کند و گران‌قیمتی دارند، این قابلیت مهم و ضروری است. برای دانلود ویدیو می‌توانید از برنامه‌های مختلفی استفاده کنید و دانلود ویدمیت قدیمی یا جدید یکی از راهکارهای پیشنهادی است.

در کامپیوتر هم در صورت داشتن بلواستکس یا Nox App Player قابلیت نصب برنامه‌ی اندروید وجود دارد و لذا دانلود ویدمیت برای کامپیوتر هم امکان‌پذیر است.

دقت کنید که بروزرسانی vidmate برای اضافه شدن امکانات جدید برنامه و پشتیبانی از سایت‌های متنوع‌تر، ضروری است و متأسفانه اگر بخواهید از گوگل پلی استفاده کنید، برنامه‌ای با آیکون مشابه با نام Video Downloader را پیدا می‌کنید که شاید امکانات موردنظر شما را نداشته باشد.

دانلود برنامه vidmate قدیمی یا جدید و مزایای آن

با نصب ویدمیت اصلی یا نسخه‌ی مود شده، می‌توانید به راحتی از یوتیوب بازدید کنید و ویدیوهایی که لازم دارید را به راحتی دانلود کنید. در صورت مراجعه به سایت سازنده، امکان دانلود ویدمیت با لینک مستقیم وجود دارد و می‌توانید فایل APK ویدمیت را از سایت‌های مختلف دیگری نیز دانلود کنید.

اما امکانات و قابلیت‌های ویدمیت: با دانلود ویدمیت جدید قابلیت ذخیره کردن ویدیوی دانلود شده روی حافظه‌ی داخلی و همین‌طور کارت حافظه یا میکرو اس دی وجود دارد و این کار بسیار ساده انجام می‌شود.

با دانلود vidmate بدون تبلیغات و نصب کردن آن می‌توانید به راحتی ویدیو یا عکس و آهنگ از سایت‌های مختلف از جمله یوتیوب دانلود کنید. بخش مدیریت دانلود بسیار ساده است و می‌توانید وضعیت پیشرفت دانلود فایل‌ها را مشاهده کنید. فایل‌هایی که دانلودشان تکمیل شده را به راحتی پیدا کنید.

شاید به برنامه دانلود وضعیت واتساپ نیاز داشته باشید، VidMate این کار را هم به راحتی انجام می‌دهد! حتی در صورت دانلود ویدمیت قدیمی با لینک مستقیم هم از این قابلیت بهره‌مند می‌شوید. برای دانلود ویدیو HD یا کیفیت بالا هم دانلود ویدمیت جدید توصیه می‌شود چرا که قابلیت انتخاب کیفیت ویدیو و صدا در آن پیش‌بینی شده است.

دانلود ویدمیت برنامه دانلود از یوتیوب VidMate 5.1104

دانلود ویدمیت برنامه دانلود از یوتیوب VidMate 5.1104

طبعاً اگر برای دانلود vidmate مود شده اقدام کرده باشید، همه‌ی امکانات را خواهید داشت و به علاوه تبلیغات از برنامه حذف می‌شود. البته اگر می‌خواهید در تأمین هزینه‌ی توسعه‌دهندگان اپ یاری کنید، بهتر است گاهی اوقات به جای دانلود vidmate بدون تبلیغات از نسخه‌ی دارای تبلیغ استفاده کنید.

بروزرسانی vidmate و پشتیبانی از سایت‌های مختلف

ویدمیت در زمان نگارش این مطلب قابلیت دانلود از سایت‌های زیادی را فراهم می‌کند که شاید مهم‌ترین موارد برای کاربران ایرانی، یوتیوب و اینستاگرام باشد.

دانلود ویدمیت برنامه دانلود از یوتیوب VidMate 5.1104

دانلود vidmate قدیمی یا جدید از گوگل پلی

همان‌طور که اشاره کردیم برای دانلود ویدمیت قدیمی با لینک مستقیم و همین‌طور بروزرسانی VidMate نمی‌توانید از گوگل پلی استفاده کنید چرا که سیاست‌های گوگل این است که دانلود از یوتیوب دشوار یا غیرممکن باشد اما در برنامه‌ها و سایت‌های مختلف راهکاری برای دور زدن این محدودیت گوگل پیاده‌سازی شده است.

  • برای اندروید 4.3 به بعد
  • امکان دانلود از گوگل پلی وجود ندارد!

دانلود VidMate با لینک مستقیم، نسخه جدید 29 اردیبهشت

  • آپدیت جدید: جمعه 29 اردیبهشت 1402
  • جدیدترین نسخه: VidMate 5.1104
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-05-19 Time: 12:48:38
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-05-19 Time: 16:47:27