شاید در مورد دانلود shazam بدون تحریم شنیده باشید و برایتان سوال شده باشد که برنامه شازم چیست؟ شازم یک اپلیکیشن موبایل برای پیدا کردن آهنگ بدون دانستن نام آهنگ و خواننده و غیره است! کافی است متن آهنگ را بخوانید یا آن را پلی کنید تا میکروفون گوشی صدا را دریافت کند و سپس صبر کنید تا جستجو انجام شود و اطلاعات موسیقی نظیر خواننده و آهنگساز و غیره به صورت کامل ظاهر شود!

برای آشنایی بیشتر با برنامه شازم و همین‌طسور دانلود برنامه shazam برای اندروید با لینک مستقیم یا از گوگل پلی، به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

دانلود shazam سالم و مشکل تحریم

برخی از کاربران این اپ را دانلود می‌کنند و در اتصال با مشکل روبرو می‌شوند. لذا در مورد دانلود شازم بدون تحریم برای اندروید سوال می‌کنند و برخی دیگر نیز تصور می‌کنند که فایل APK خراب و ناقص است و می‌بایست نسخه‌ی اصلی را دانلود کرد. دقت کنید که برنامه شازم اصلی از سایت‌های مختلف و البته معتبر امکان‌پذیر است و این اپلیکیشن به صورت رایگان منتشر شده است. مشکل اصلی کاربران ایرانی، مقوله‌ی تحریم است. 

برای حل مشکل شازم دقت کنید که برای اتصال اولیه به سرورهای Shazam به VPN نیاز دارید و دانلود شازم بدون تحریم امکان‌پذیر نیست. در کنار برنامه شازم اصلی می‌توانید برخی مودهای آن را دانلود کنید ولیکن دقت کنید که این اپ کاملاً‌ رایگان است و شاید نیازی به نصب نسخه مود نداشته باشید.

دانلود برنامه Shazam و مزایای آن

اپليكيشن shazam یکی از محبوب‌ترین اپ‌های اندروید است. شازم بیش از 500 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و امتیاز کاربران به آن، 4.7 از 5 است و این موضوع محبوبیت عجیب آن را نشان می‌دهد. البته اپ‌های دیگری شبیه شازم وجود دارد و حتی با استفاده از گوگل می‌توانید آهنگ موردنظر را پیدا کنید. آن هم صرفاً با خواندن آهنگ یا زمزمه کردن نوت‌های آهنگ. اما شازم کار را ساده‌تر کرده و با محیط کاربری ساده و کاربردی، پیدا کردن موزیک را آسان کرده است.

پس از دانلود shazam از گوگل پلی شاید نیازی به اپ مدیریت موسیقی نداشته باشید چرا که این برنامه آهنگ‌ها را با توجه به خواننده و ژانر و آلبوم و غیره، دسته‌بندی می‌کند.

دانلود اپلیکیشن Shazam سالم و مود Shazam 13.35.0

اگر می‌خواهید از اخبار مربوط به خواننده‌های محبوب مطلع شوید و بدانید که کنسرت‌ها و آلبوم‌های جدید چه زمانی منتشر می‌شود هم دانلود برنامه شازم برای اندروید را توصیه می‌کنیم چرا که این قابلیت در آن لحاظ شده است.

دانلود اپلیکیشن Shazam سالم و مود Shazam 13.35.0

دانلود اپلیکیشن Shazam سالم و مود Shazam 13.35.0

دقت کنید که در انتخاب بهترین موزیک پلیر اندروید، نمی‌توان شازم را به عنوان گزینه‌ی مهم در نظر گرفت چرا که نقطه قوت و مزیت اصلی آن، صرفاً پیدا کردن موزیک با پخش صدا و ضبط از طریق میکروفون گوشی است.

دانلود برنامه shazam برای اندروید و موزیک ایرانی

برخی از کاربران ایرانی که تاکنون برای دانلود shazam سالم اقدام نکرده‌اند، تصور می‌کنند که اپليكيشن shazam فقط برای پیدا کردن آهنگ خارجی کاربرد دارد اما در واقع در دیتابیس شازم، تعداد زیادی از آهنگ‌های ایرانی نیز موجود است.

پس از پیدا کردن آهنگ ایرانی در شازم می‌توانید آن را به راحتی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

حین استفاده از شازم دقت کنید که می‌بایست آنلاین باشید و به زبان دیگر اینترنت فعال باشد. فرقی نمی‌کند که از اینترنت وای-فای استفاده می‌کنید یا اینترنت سیم‌کارت، در هر صورت شازم قابل استفاده است.

اگر به دانلود shazam برای اندروید 5 یا نسخه‌های قدیمی اندروید نیاز دارید، می‌بایست شازم قدیمی نصب کنید. نسخه‌ای به اسم شازم بدون تحریم وجود ندارد لذا در مورد دانلود شازم بدون تحریم برای اندروید تحقیق و بررسی نکنید. می‌توانید به جای دانلود برنامه شازم برای اندروید از گوگل پلی، نسخه مود برنامه که توسط برخی سایت‌ها ارایه شده را با لینک مستقیم دریافت کنید. در این صورت برای بروزرسانی شازم می‌بایست دانلود شازم جدید به صورت APK از سایت‌ها صورت بگیرد و نه از گوگل پلی.

دانلود شازم از گوگل پلی

  • برای اندروید ۸ به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.7 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 500 میلیون بار!

دانلود Shazam با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: Shazam 13.35.0
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 19:04:06
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 00:11:52