دانلود برنامه pinterest براي ايفون یا اندروید، استفاده از شبکه اجتماعی پینترست را برای شما ساده می‌کند. این شبکه‌ی اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس‌های جالب طراحی شده است و امکاناتی برای لایک کردن و اشتراک گذاری دارد ولیکن اینستاگرام و سرویس‌های مشابه آن، محبوبیت بیشتری دارند چرا که امکانات بیشتری دارند.

برای آشنایی با پینترست و قابلیت‌های آن به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید. دانلود پینترست بدون فیلتر شکن از این سایت امکان‌پذیر است اما پس از نصب کردن برنامه، برای استفاده از آن و دیدن عکس‌ها به فیلترشکن نیاز پیدا می‌کنید.

دانلود pinterest برای لپ تاپ

دقت کنید که در کامپیوتر و لپ‌تاپ نیازی به نصب کردن برنامه پینترست نیست. البته اگر به فکر نصب پینترست فارسی هستید، می‌توانید از برنامه‌های غیررسمی استفاده کنید که شاید از زبان فارسی پشتیبانی کنند اما توصیه‌ی ما این است که اپ اضافی نصب نکنید و از سایت پینترست دیدن کنید. امکانات اصلی و اساسی که موردنیاز عموم است، در سایت پینترست وجود دارد.

در همه‌ی سیستم عامل‌ها می‌توانید از سایت پینترست استفاده کنید که البته سایت پینترست فارسی نیست و تا آذر ۱۴۰۱ از زبان فارسی پشتیبانی نکرده است اما ممکن است در آینده زبان فارسی نیز به لیست زبان‌ها اضافه شود و بتوانید در تنظیمات پروفایل کاربری خودتان، فارسی را انتخاب کنید.

دانلود پینترست 2022 و مزایای آن

شبکه‌ی اجتماعی Pinterest چند سالی است که یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس است. طراحی سایت و اپ پینترست در زمان معرفی آن، متفاوت و جذاب بود. ایده‌ی اصلی ایجاد یک بورد ساده برای پین یا سنجاق کردن عکس است، درست مثل تخته سیاه و تابلوی مخصوص آویزان کردن عکس و یادداشت در ادارات و سازمان‌ها.

پینترست با ایده‌ی ساده‌ای طراحی شد اما موفقیت آن بسیار گسترده بود. در حال حاضر با پیشرفت اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی مشابه تیک تاک و روبیکا و غیره، هنوز هم پینترست کاربران زیادی دارد و خیلی از کاربران ترجیح می‌دهند که از قابلیت اشتراک‌گذاری آسان عکس در این برنامه و سایت استفاده کنند.

دانلود پینترست با لینک مستقیم Pinterest 11.19.0

دانلود پینترست با لینک مستقیم Pinterest 11.19.0

در پینترست امکان ایجاد آلبوم عکس هم وجود دارد. قابلیت دنبال کردن افراد و سازمان‌ها در این شبکه‌ی اجتماعی پیاده‌سازی شده و همین‌طور امکان نوشتن دیدگاه یا کامنت نیز وجود دارد. به همین جهت دانلود Pinterest برای اندروید یا ایفون و ایپد به افرادی که به دنبال ایده و الهام از عکس‌های خلاقانه و جذاب هستند، توصیه می‌شود.

دانلود پینترست با لینک مستقیم Pinterest 11.19.0

دانلود پینترست با لینک مستقیم Pinterest 11.19.0

دانلود پینترست با لینک مستقیم برای اندروید قدیمی

قبل از دانلود پینترست دقت کنید که دانلود پینترست برای اندروید 4 یا 5 امکان‌پذیر نیست. اگر گوشی شما قدیمی است و اندروید آن بروز نشده و قابلیت ارتقا نیز وجود ندارد، طبعاً در استفاده از اپ‌های جدید محدود می‌شوید. در این شرایط می‌بایست برای دانلود پینترست نسخه قدیمی اقدام کنید که شاید با گوشی یا تبلت اندروید شما سازگار باشد.

ما در بخش دانلود صرفاً لینک دانلود مستقیم پینترست جدید را قرار می‌دهیم که با اندروید 7 یا اندرویدهای جدیدتر سازگاری دارد و روی اندروید قدیمی نصب نمی‌شود.

دانلود پینترست فارسی برای اندروید یا آیفون

دقت کنید که اپلیکیشن رسمی و تأیید شده توسط سایت Pinterest فقط اپ اصلی پینترست است. اگر به فکر نصب پینترست فارسی هستید، دقت کنید که قابلیت تغییر زبان اپلیکیشن Pinterest وجود دارد. کافی است زبان را در تنظیمات اندروید تغییر دهید. البته ممکن است زبان موردنظر شما پشتیبانی نشود و در این صورت می‌توانید از زبان دوم که به آن آشنایی دارید استفاده کنید.

اگر زبان اندروید را تغییر داده‌اید و پینترست فارسی نشده، پینترست را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید. در نهایت اگر امکان بروزرسانی پینترست وجود ندارد، در مورد دانلود پینترست فارسی جستجو کنید و به جای دانلود پینترست اصل ، اپ جایگزین نصب کنید. 

فراموش نکنید که دانلود پینترست بدون فیلتر شکن امکان‌پذیر نیست چرا که در زمان نگارش این مطلب، پینترست در ایران فیلتر شده است و لذا برای استفاده کردن از آن به نرم‌افزارهای فیلترشکن نیاز دارید.

دانلود از پینترست با برنامه مجزا

یادآوری می‌کنیم که نیازی به دانلود پینترست برای لپ تاپ یا ویندوز نیست، می‌توانید از سایت پینترست استفاده کنید. حتی برخی از سایت‌ها به صورت ربات طراحی شده‌اند و به نوعی سایت پینترست فارسی محسوب می‌شوند.

اما برای دانلود از پینترست بهتر است نرم‌افزار نصب کنید تا کار ساده شود. در صورت امکان در بخش دانلود Pinterest با لینک مستقیم ابزار جانبی برای دانلود از پینترست قرار داده می‌شود که نصب کردن آن الزامی نیست.

دانلود پینترست اصل از گوگل پلی

  • برای اندروید 7 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.5 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 500 میلیون بار

دانلود Pinterest با لینک مستقیم، نسخه جدید 2 خرداد

  • آپدیت جدید: سه‌شنبه 2 خرداد 1402
  • جدیدترین نسخه: Pinterest 11.19.0
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-05-23 Time: 12:56:01
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-05-23 Time: 16:50:18