دانلود WPS Office برای هر کاربر اندروید که می‌خواهد در گوشی فایل ورد و اکسل و پاورپوینت باز کند، ضروری است. در واقع این برنامه در لیست بهترین برنامه آفیس برای اندروید قرار می‌گیرد و مثل مجموعه آفیس مایکروسافت برای اندروید و همین‌طور برنامه‌های آفیس آنلاین گوگل نظیر Google Docs بسیار پرطرفدار است.

در ادامه به معرفی WPS Office می‌پردازیم. دانلود wps office از گوگل پلی امکان‌پذیر است ولیکن اگر قابلیت‌های کامل برنامه را لازم داریم، دانلود wps office مود شده که مثل نسخه‌ی پولی یا پرو است، توصیه می‌شود. در بخش دانلود در صورت امکان لینک دانلود wps pro را قرار می‌دهیم.

دانلود برنامه آفیس برای اندروید برای همه مشاغل

در برخی از گوشی‌ها و تبلت‌های اندروید، به صورت پیشفرض برنامه‌ای برای باز کردن فایل‌های آفیس موجود است. منظورمان از آفیس ویندوز یا آفیس اندروید، برنامه‌های ضروری مشابه Word و Excel است که تقریباً همه‌ی مشاغل و کاربران برای تایپ کردن و حساب و کتاب و جدول کشیدن به آن نیاز پیدا می‌کنند.

در اندروید می‌توان از آفیس مایکروسافت استفاده کرد یا در صورت نیاز به نگهداری فایل‌ها به صورت آنلاین، از گوگل داکس و گوگل شیتس و گوگل اسلایدس استفاده کرد که به ترتیب مشابه ورد و اکسل و پاورپوینت هستند. اما انتخاب دیگر این است که یک اپ همه فن حریف نصب کنید! دانلود wps office برای اندروید انتخاب و توصیه‌ی کاربران حرفه‌ای اندروید است.

دانلود wps office اندروید و جایگزین‌های آن

با نصب wps office می‌توانید انواع فرمت‌های فایل‌های آفیس را باز کنید. به عنوان مثال فایل با پسوند DOC که به نسخه‌های قدیمی ورد مربوط می‌شود و همین‌طور DOCX که پسوند فایل‌های ورد جدید است، همگی توسط WPS Office به خوبی باز می‌شود.

خوشبختانه دانلود برنامه wps office هزینه‌ای ندارد و می‌توانید از گوگل پلی آن را دریافت کنید. اگر به دنبال دانلود آفیس اندروید با امکانات کامل‌تر هستید، دانلود wps office pro را توصیه می‌کنیم که امکاناتی بیشتر از نسخه‌ی معمولی دارد.

دقت کنید که WPS Office مختص اندروید است اما به قدری محبوب است که برخی کاربران گوشی و تبلت که در مورد نرم‌افزارهای آفیس اطلاعات کمی دارند، به فکر دانلود wps برای کامپیوتر می‌افتند. در کامپیوتر هم می‌توانید این اپلیکیشن را نصب کنید ولیکن به واسطه‌ی شبیه‌ساز اندروید نظیر Nox App Player یا Bluestacks. اما این کار ضروری نیست چرا که به جای دانلود نسخه قدیمی wps office یا نسخه‌های جدید آن، می‌توانید از آفیس مایکروسافت استفاده کنید که قدرتمندترین مجموعه آفیس محسوب می‌شود.

دانلود wps office فارسی

بخری از کاربران اندروید با زبان انگلیسی میانه‌ی خوبی ندارند و ترجیح می‌دهند که برنامه‌هایی که استفاده می‌کنند، فارسی باشد. خوشبختانه این اپ از زبان شیرین فارسی هم پشتیبانی می‌کند لذا دانلود برنامه wps office فارسی امکان‌پذیر است. البته پس از دانلود wps office مود شده یا نسخه‌ی معمولی و اصلی، می‌توانید زبان را تغییر بدهید.

امکانات WPS Office

این برنامه محیط کاربری ساده و بهینه برای گوشی و تبلت دارد تا کاربر به راحتی فایل‌های مختلف آفیس را باز کند و ویرایش فایل و همین‌طور ایجاد فایل جدید ورد یا اکسل را در گوشی انجام بدهد. طبعاً در تبلت‌ها کار با اپلیکیشن‌های آفیس ساده‌تر هم می‌شود.

شاید به فکر دانلود برنامه ادیت PDF برای اندروید هستید، این برنامه قابلیت ویرایش فایل پی دی اف را نیز فراهم می‌کند و اپ دیگری نیاز نیست.

دانلود WPS Office فارسی برای اندروید WPS Office 17.8.1

دانلود WPS Office فارسی برای اندروید WPS Office 17.8.1

در این برنامه قابلیت قرار دادن عکس و نوشتن متن و فرمول و علایم اختصاری امکان‌پذیر است. می‌توانید فونت را تغییر بدهید و استایل متن را مشابه نرم‌افزار Word سفارشی کنید. به جای دانلود اکسل برای اندروید می‌توانید از WPS Office‌ استفاده کنید که همه‌ی امکانات اساسی اکسل مایکروسافت را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود پاورپوینت برای اندروید هم با وجود دانلود wps office برای اندروید ضرورتی ندارد. قابلیت ادیت کردن فایل PPT یا PPTX که پسوند معروف فایل‌های پاورپوینت است هم در این اپ گنجانده شده است.

دانلود WPS Office فارسی برای اندروید WPS Office 17.8.1

دانلود WPS Office فارسی برای اندروید WPS Office 17.8.1

با دانلود wps office pro می‌توانید بیش از ۲۰ فرمت مختلف فایل‌های آفیس را باز کنید. فایل‌های ورد و اکسل نسخه‌های قدیمی یا جدید به خوبی پشتیبانی می‌شود. البته در صورت دانلود wps office با لینک مستقیم از سایت‌های قدیمی، نسخه‌ی قدیمی این برنامه را خواهید داشت که از فرمت‌های کمتری پشتیبانی می‌کند. به هر حال بهتر است برنامه wps office اندروید از سایت‌های بروز نظیر این سایت انجام شود. علاوه بر WPS Office دانلود نسخه‌ی پرو این برنامه نیز امکان‌‌پذیر است. کافی است نسخه‌ی مود شده را دانلود کنید که ممکن است با عنوان نسخه پریمیوم یا پرو منتشر شود.

دانلود wps office مود شده برخی از قابلیت‌های غیرفعال در نسخه‌ی عادی را فعال می‌کند ولیکن دقت کنید که دانلود wps office از گوگل پلی امکان‌پذیر است و نه نسخه‌ی پولی و مود شده برنامه. در صورت خرید نسخه‌ی پولی و ساخت اکانت می‌توانید از سرویس ابری نیز برای ذخیره کردن فایل‌ها به صورت آنلاین استفاده کنید.

دانلود WPS Office فارسی برای اندروید WPS Office 17.8.1

دانلود WPS Office فارسی برای اندروید WPS Office 17.8.1

برای برخوردار شدن از قابلیت‌های جدید این اپلیکیشن، در مورد WPS Office دانلود جستجو کنید و به جای دانلود نسخه قدیمی wps office همواره جدیدترین نسخه را نصب کنید. در بخش دانلود wps office با لینک مستقیم نسخه‌ی جدید برنامه برای شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود WPS Office از گوگل پلی

  • برای اندروید 5 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.6 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 100 میلیون بار

دانلود WPS Office با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: WPS Office 17.8.1
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 21:32:38
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 02:57:02