دانلود Enhance it برای کسانی مفید است که اپی ساده برای بالا بردن کیفیت عکس در گوشی می‌خواهند. این اپلیکیشن اندرویدی در حقیقت یک با کیفیت کننده عکس محسوب می‌شود که به صورت رایگان منتشر شده است. البته انتخاب بهترین نرم افزار افزایش کیفیت عکس برای اندروید کار سختی است و شاید لازم باشد که چند اپلیکیشن در کنار هم نصب داشته باشید و برای امور مختلف از اپ‌های مختلفی استفاده کنید.

در ادامه به معرفی Enhance it می‌پردازیم. برای دانلود برنامه Enhance it با لینک مستقیم به بخش دانلود در پایان مطلب مراجعه فرمایید. نسخه‌ی اصلی و رسمی برنامه از گوگل پلی قابل دانلود است.

دقت کنید که بالا بردن کیفیت عکس در گوگل با استفاده از جستجوی عکس و پیدا کردن عکس مشابه با ابعاد بزرگ‌تر امکان‌پذیر است و نیازی به نصب کردن برنامه یا ربات افزایش کیفیت عکس نیست اما اگر بخواهید یک عکس قدیمی چاپ شده را در گوشی داشته باشید و کیفیت آن را افزایش دهید، به برنامه‌هایی نظیر Enhance it احتیاج پیدا می‌کنید.

کار با برنامه enhance it ساده است و حاصل کار کم و بیش مطلوب به نظر می‌رسد:

در صورت مشکل در پخش ویدیو، آن را از لینک زیر دریافت کنید

بالا بردن کیفیت عکس اندروید با Enhance it

دوربین گوشی‌های امروزی عملکرد فوق‌العاده‌ای نسبت به گوشی‌های چند سال پیش دارد و مرتباً‌ حسگر دوربین‌ها بزرگ‌تر می‌شود و سیستم آپتیکی یا لنز از نظر لرزش‌گیر پیشرفته‌تر می‌شود. اما باز هم ممکن است عکسی که به سرعت گرفته شده یا تنظیمات عکاسی مناسب نبوده، کیفیت لازم را نداشته باشد. یک اشکال شایع، تار شدن عکس در اثر حرکت سریع یا لرزش گوشی است. برای حل کردن این مشکل به نرم افزار افزایش کیفیت عکسهای تار اندروید نیاز دارید که Enhance it نمونه‌ی معروف آن است. اگر نمی‌دانید که کدام نوع ویرایش را انتخاب کنید، می‌توانید از گزینه‌یخودکار بالا بردن کیفیت عکس با گوشی یا Auto-Enhance استفاده کنید که گاهی حاصل کار شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد و نیاز به کار طولانی با فتوشاپ و نرم‌افزارهای تخصصی را به صفر می‌رساند.

دانلود برنامه بالا بردن کیفیت عکس اندروید Enhance it 4.1.5

دانلود برنامه بالا بردن کیفیت عکس اندروید Enhance it 4.1.5

کار با برنامه enhance it بسیار ساده است، کافی است عکسی را از گالری انتخاب کنید و ویرایش موردنظر را برای آن مشخص کنید. به عنوان مثال اگر در فکر دانلود برنامه تبدیل عکس سیاه و سفید به رنگی هستید، این اپ گزینه‌ی ساده‌ای برای این کار دارد که به راحتی عکس قدیمی را به عکسی جذاب تبدیل می‌کند.

dannn test.mp3

برای رفت تاری عکس و رفع اشکالات مختلف دیگر می‌توانید از ربات افزایش کیفیت عکس استفاده کنید که با کمک هوش مصنوعی، اشکالات متداول را تا حدی رفع می‌کند. اگر عکس در نور کم گرفته شده و نویز زیادی دارد، برای بالا بردن کیفیت عکس با گوشی می‌توانید از Enhance it استفاده کنید.

دانلود برنامه بالا بردن کیفیت عکس اندروید Enhance it 4.1.5

دانلود برنامه بالا بردن کیفیت عکس اندروید Enhance it 4.1.5

دانلود برنامه تبدیل عکس به نقاشی

شاید تاکنون عکس‌هایی که به نقاشی تبدیل شده توجه شما را جلب کرده باشد. این عکس‌ها زیبایی هنری خاصی دارد. برای این کار نیازی به فتوشاپ ندارید چرا که دانلود برنامه تبدیل عکس به نقاشی برای اندروید امکان‌پذیر است و برای این کار می‌توانید روی Enhance it حساب باز کنید. Enhance it دانلود شده از گوگل پلی یا سایت‌های دیگر، معمولاً در تبدیل عکس به نقاشی بسیار عالی است. البته توصیه می‌کنیم که ابتدا کار با برنامه enhance it را یاد بگیرید و گزینه‌های مختلف نظیر بهبود رنگ و روشنایی عکس را امتحان کنید و در مرحله‌ی بعد گزینه‌ی تبدیل عکس به نقاشی را تست کنید.

دانلود برنامه بالا بردن کیفیت عکس اندروید Enhance it 4.1.5

دانلود برنامه بالا بردن کیفیت عکس اندروید Enhance it 4.1.5

دانلود برنامه Enhance it یک ربات پیشرفته برای تبدیل عکس و بهبود عکس در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن اندرویدی عکس را به سرور برنامه می‌فرستد و می‌توان آن را در لیست بهترین با کیفیت کننده عکس برای اندروید قرار داد.

دانلود برنامه بالا بردن کیفیت عکس اندروید از گوگل پلی

  • برای اندروید 7 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 2.8 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 1 میلیون بار

دانلود Enhance it با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: Enhance it 4.1.5
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 21:38:48
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 02:57:01