با دانلود APK Editor Pro می‌توانید در محیط اندروید فایل‌های APK‌ برنامه‌ها را باز کنید و ویرایش کنید. البته برای هک کردن بازی اندروید یا مود کردن برنامه می‌بایست با برنامه‌نویسی آشنایی داشته باشید و صرفاً دانلود برنامه apk editor pro نسخه جدید مفید نخواهد بود.

در ادامه به معرفی قابلیت‌های APK Editor می‌پردازیم. برای دانلود apk editor جدید می‌توانید از وب‌سایت رسمی سازنده بازدید کنید ولیکن نسخه‌ی کامل برنامه به صورت رایگان در سایت‌های مختلف موجود است. برای دانلود apk editor pro کرک شده به بخش دانلود در پایان مطلب مراجعه کنید.

دانلود برنامه apk editor فارسی برای مود کردن اپ‌های اندروید

بسیاری از کاربران کنجکاو اندروید در مورد مود کردن و کرک کردن برنامه شنیده‌اند. برای این کار به اپلیکیشنی نیاز دارید که فایل برنامه اندروید را برایتان باز کند. با دانلود apk editor pro قدیمی یا جدید، می‌توانید این کار را انجام بدهید اما فقط باز کردن فایل APK کافی نیست. برای مود کردن و حذف قفل برنامه و آنلاک کردن قابلیت‌های پولی، می‌بایست برنامه نویسی نیز بلد باشید که خارج از حوصله‌ی کاربران معمولی است.

بنابراین به کاربران معمولی اندروید توصیه می‌کنیم که دانلود apk editor غیر پرو یا هر نسخه‌ی دیگری از این اپ را کنار بگذارند و برای هک کردن بازی و حذف قفل برنامه‌ها، از اپ‌های ساده‌تر نظیر لاکی پچر استفاده کنند. این اپلیکیشن صرفاً مناسب کاربرانی است که کم و بیش حوصله‌ی برنامه‌نویسی دارند و مقدمات برنامه نویسی اندروید را بلد هستند. حتی با دانلود apk editor pro فارسی هم دانش برنامه‌نویسی ضروری است هر چند کاربر معمولی هم می‌تواند فایل APK برنامه را باز کند و تغییرات ساده‌ای در آن ایجاد کرده و فایل تغییر کرده را ذخیره کند.

دانلود APK Editor Pro و مزایای آن

با دانلود برنامه apk editor فارسی یا نسخه‌ی کرک شده می‌توانید فایل APK را باز کنید و متن مربوط به بخش‌های مختلف یک اپ یا بازی اندروید را تغییر بدهید و عکس و آیکون گزینه‌ها را تغییر دهید و در نهایت فایل تغییر کرده را ذخیره کنید.

بدون دانلود برنامه apk editor نسخه قدیمی یا جدید هم می‌توانید فایل APK اندروید را به کمک برنامه‌های باز کردن فایل آرشیو باز کنید ولیکن ویرایش کردن و ذخیره کردن فایل APK ساده نخواهد بود. این اپ تمام مراحل را ساده می‌کند، به عنوان مثال می‌توانید فولدر فونت و عکس برنامه را به راحتی باز کنید و محتویات را تغییر دهید و از عکس یا فونت دلخواه خودتان استفاده کنید. تمام این امور در صورت دانلود apk editor مود شده نیز امکان‌پذیر است و در واقع نسخه مود شده کامل‌تر از نسخه‌ی اصلی برنامه است که در سایت رسمی سازنده قرار گرفته است.

دانلود APK Editor Pro فارسی APK Editor Pro 4.2

دانلود APK Editor Pro فارسی APK Editor Pro 4.2

این فایل روی گوشی و تبلت اندرویدی نصب می‌شود. اما معمولاً هدف کسی که برای دانلود apk editor نسخه اصلی یا نسخه‌ی مود شده آن اقدام کرده، صرفاً تغییر متن و ظاهر گزینه‌ها در برنامه‌های اندروید نیست بلکه هدف اصلی آنلاک کردن برنامه‌ها و به عبارتی مود کردن برنامه اندروید است. حذف کردن تبلیغات در برنامه‌های اندروید نیز به کمک APK Editor Pro امکان‌پذیر است.

دانلود APK Editor Pro فارسی APK Editor Pro 4.2

دانلود APK Editor Pro فارسی APK Editor Pro 4.2

Apk editor بدون نیاز به روت نصب می‌شود؟

یکی از سوالات کاربرانی که به فکر دانلود apk editor مود شده هستند یا می‌خواهند برای دانلود برنامه apk editor pro نسخه جدید اقدام کنند این است که این برنامه بدون دسترسی روت و به اصطلاح روت کردن گوشی یا تبلت اندروید قابل استفاده است یا خیر؟ پاسخ مثبت است، Apk editor بدون نیاز به روت قابل استفاده است.

در صورت دانلود apk editor قدیمی می‌توانید این اپ را روی گوشی‌ها و تبلت‌های چند سال پیش نیز نصب کنید چرا که با اندروید 4.0 نیز سازگار است اما نسخه‌های جدید برنامه مختص اندروید 5 به بعد است و در سال‌های آتی نیز نسخه‌های جدیدتر فقط روی اندرویدهای جدیدتر نصب خواهد شد.

دانلود apk editor جدید از گوگل پلی

این اپلیکیشن در حال حاضر در گوگل پلی موجود نیست و برای دانلود apk editor غیر پرو یا در حقیقت دانلود apk editor نسخه اصلی می‌توانید از سایت سازنده اپلیکیشن بازدید کنید. نسخه‌ی دیگر نسخه‌ای است که مود یا کرک شده است و کامل‌تر از نسخه‌ی رایگان است.

دانلود APK Editor Pro با لینک مستقیم، نسخه جدید 29 اردیبهشت

  • آپدیت جدید: جمعه 29 اردیبهشت 1402
  • جدیدترین نسخه: APK Editor Pro 4.2
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-05-19 Time: 13:07:32
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-05-19 Time: 16:46:53