نصب برنامه اینشات فوتو ادیتور برای اندروید، به افرادی که به دنبال بهترین برنامه ادیت عکس اندروید هستند توصیه می‌شود چرا که یکی از بهترین اپ‌ها در این زمینه است. دقت کنید که Inshot اپ دیگری برای ویرایش ویدیو معرفی کرده است، لذا اشتباهاً به جای نصب اینشات پرو برای ویرایش ویدیو، این برنامه را نصب نکنید.

در ادامه به معرفی قابلیت‌های برنامه ادیت عکس اینشات می‌پردازیم. برنامه ویرایش عکس همه کاره رایگان است ولیکن نسخه‌ی پولی با امکانات کامل‌تر نیز دارد. به جای دانلود اینشات از گوگل پلی می‌توانید برای دانلود اینشات جدید با لینک مستقیم در پایان مطلب اقدام کنید و نسخه‌ی پولی برنامه را به صورت رایگان دریافت کنید.

برنامه ویرایش عکس همه کاره فارسی

شاید شما هم به جای ادیت عکس با فتوشاپ و برنامه‌های پیچیده، ترجیح می‌دهید که بهترین برنامه ادیت عکس و فیلم را در اندروید داشته باشید و کارهای مهم و اساسی را به کمک این نوع برنامه‌ها انجام دهید. در واقع شاید قابلیت‌های پیشرفته‌ی فتوشاپ و ادوبی پریمیر و غیره مورد نیاز شما نباشد. برنامه‌هایی که شرکت Inshot طراحی کرده برای عموم کاربران که نیازی به امکانات پیشرفته و پیچیده ندارند، بسیار مناسب است و به همین جهت است که Inshot Photo Editor بسیار محبوب است. با توجه به اینکه این اپ بیش از 100 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و امتیاز آن نیز 4.9 از 5 است، می‌توان گفت که شاید بهترین برنامه ادیت عکس حرفه ای برای اندروید باشد.

اگر به فکر دانلود برنامه ادیت عکس فارسی هستید هم دقت کنید که با نصب Inshot Photo Editor یک برنامه ویرایش عکس فارسی خواهید داشت چرا که از زبان فارسی به صورت کامل پشتیبانی می‌کند. فراموش نکنید که دانلود اینشات هک شده با توجه به آنلاک شدن امکانات نسخه‌ی پولی، مزیت بیشتری نسبت به دانلود اینشات اصلی از گوگل پلی دارد.

با نصب برنامه اینشات فوتو ادیتور حتی بعضی از کارهای پیچیده که حین ادیت عکس حرفه ای با فتوشاپ انجام می‌شود هم به راحتی در گوشی و تبلت اندروید امکان‌پذیر است. اگر به دنبال بهترین برنامه ویرایش عکس چهره هستید هم یکی از بهترین برنامه‌های روتوش، Inshot Photo Editor است.

بهترین برنامه ادیت عکس اندروید اینشات فوتو ادیتور

با دانلود اینشات جدید با لینک مستقیم برنامه‌ای حرفه‌ای برای ادیت عکس خواهید داشت که امکانات متنوع و جالبی دارد که شاید از یک اپلیکیشن موبایل انتظار نداشته باشید و تصور کنید که حتماً باید ادیت عکس حرفه ای با فتوشاپ انجام شود. اگر بخواهیم به صورت خلاصه به قابلیت‌های اینشات فوتو ادیتور بپردازیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکانات ساده ویرایش عکس برای تنظیم روشنایی و کنتراست و غلظت رنگ و توازن رنگ سفید که در اپ‌های ویرایش عکس به طور معمول وجود دارد، در Inshot Photo Editor نیز موجود است.
 • می‌توانید با استفاده از فیلترها، افکت موردنظر را روی عکس اعمال کنید تا زیبا و جالب به نظر برسد
 • برای ترکیب کردن دو عکس با هم و پیاده سازی افکت دابل اکسپوژر، دانلود Inshot Photo Editor توصیه می‌شود چرا که این کار را بسیار ساده و سریع انجام می‌دهد.

دانلود بهترین برنامه ویرایش عکس همه کاره اینشات Inshot Photo Editor 1.453.149

دانلود بهترین برنامه ویرایش عکس همه کاره اینشات Inshot Photo Editor 1.453.149

 • اگر به دنبال دانلود برنامه کلاژ عکس برای اندروید هستید و می‌خواهید چند عکس را به هم بچسبانید و قاب برای عکس‌ها انتخاب کنید هم برنامه ویرایش عکس همه کاره رایگان اینشات گزینه‌ی خوبی است. چیدمان مختلف عکس‌ها و انتخاب پس‌زمینه و همین‌طور استفاده از فیلتر روی برخی عکس‌ها، از قابلیت‌هایی است که ساخت کلاژ عکس را ساده می‌کند.
 • می‌توانید روی عکس‌ها متن و استیکر بگذارید.
 • با دانلود بهترین برنامه اینشات فوتو ادیتور می‌توانید پس زمینه عکس را به سادگی تغییر بدهید و سوژه را برش زده و از پس زمینه جدا کنید.

دانلود بهترین برنامه ویرایش عکس همه کاره اینشات Inshot Photo Editor 1.453.149

دانلود بهترین برنامه ویرایش عکس همه کاره اینشات Inshot Photo Editor 1.453.149

 • شاید به دنبال دانلود کارتونی کردن چهره هستید و می‌خواهید عکس پروفایل کارتونی داشته باشید. برای این کار هم می‌توانید از اینشات فوتو ادیتور استفاده کنید
 • با دانلود بهترین برنامه ویرایش عکس چهره برای اندروید می‌توانید چهره خودتان را ادیت کنید و علاوه بر روتوش، جزئیات را کوچک و بزرگ کنید و به عنوان مثال از اینشات فوتو ادیتور به عنوان برنامه بزرگ کردن چشم و لب در اندروید استفاده کنید.

دانلود بهترین برنامه ویرایش عکس همه کاره اینشات Inshot Photo Editor 1.453.149

دانلود بهترین برنامه ویرایش عکس همه کاره اینشات Inshot Photo Editor 1.453.149

دانلود اینشات هک شده و فرق آن با نسخه رایگان

دقت کنید که دانلود اینشات پرو ۲۰۲۱ یا 2022 و نسخه‌های بعدی برای بهره‌مند شدن از آخرین و جدیدترین امکانات برنامه ضروری است. در صورت دانلود اینشات مود شده، امکانات نسخه پولی فعال است و بدون هزینه از همه‌ی قابلیت‌ها استفاده می‌کنید در حالی که نسخه‌ی اصلی برنامه شامل امکاناتی است که قفل شده و فعال نیست. برای دانلود اینشات پرو رایگان به بخش دانلود اینشات فوتو ادیتور با لینک مستقیم در پایان مطلب مراجعه کنید.

دانلود اینشات فوتو ادیتور از گوگل پلی

 • برای اندروید 5 به بعد
 • امتیاز در گوگل پلی 4.9 از 5
 • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 100 میلیون بار

دانلود Inshot Photo Editor با لینک مستقیم، نسخه جدید 20 خرداد

 • آپدیت جدید: شنبه 20 خرداد 1402
 • جدیدترین نسخه: Inshot Photo Editor 1.453.149
 • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-10 Time: 16:02:03
 • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-10 Time: 01:44:44