دانلود ppsspp برای اندروید کاری است که گیمرهای علاقه‌مند به پلی استیشن پرتابل یا PSP انجام می‌دهند تا بازی‌های کنسول PSP را روی گوشی یا تبلت اندرویدی تجربه کنند. با وجود اینکه برخی از بازی‌های محبوب امروزی برای همه‌ی کنسول‌های بازی و کامپیوتر و اندروید منتشر می‌شود، بعضی از بازی‌ها مختص یک پلتفرم خاص است. به عبارت دیگر بازی‌های انحصاری PSP فقط برای PSP منتشر می‌شود. نکته‌ی جالب این است بعضی از بازی‌های منتشر شده برای PSP به قدری محبوب است که گیمرها به دنبال دانلود شبیه ساز psp برای کامپیوتر یا اندروید هستند تا این بازی‌ها را بدون داشتن کنسول PSP اجرا کنند.

با دانلود ppsspp طلایی برای اندروید می‌توانید بازی‌های محبوب پلی استیشن پرتابل را بدون خرید این کنسول بازی تجربه کنید. خوشبختانه گوشی‌های امروزی قدرت پردازشی بالایی دارند و می‌توانید اغلب بازی‌ها را بدون مشکل خاصی مثل لگ و تیک زدن اجرا کنید.

بهترین شبیه ساز psp برای اندروید: PPSSPP Gold

اپلیکیشن PPSSPP Gold یکی از محبوب‌ترین اپ‌های اندروید است. با دانلود PPSSPP طلایی از گوگل پلی می‌توانید اغلب بازی‌های PSP را در اندروید اجرا کنید و سرعت اجرا نیز با توجه به پیشرفت پردازنده گوشی‌ها در سال‌های اخیر، خوب است. به عبارت دیگر بازی PSP بدون تیک و بدون لگ در اندروید اجرا می‌شود.

اما شاید برایتان سوال شده که چرا برخی افراد به فکر دانلود بازی psp برای اندروید می‌افتند؟ آیا گرافیک بازی‌ها عالی است؟

مسأله گرافیک زیبای بازی نیست. دقت کنید که کیفیت گرافیک بازی‌های ولی استیشن 1 و همین‌طور PSP نسبت به بازی‌های امروزی که برای کامپیوتر و گوشی تهیه می‌شود، پایین است چرا که این بازی‌ها و همین‌طور کنسول بازی، قدیمی محسوب می‌شوند و گرافیک سبک و ساده‌ای دارند. اما به هر حال برخی از بازی‌های PSP بسیار محبوب و خاطره‌انگیز بوده و از نظر داستان یا گیم‌پلی، جذابیت خاصی داشته است. به همین جهت کاربران کامپیوتر و لپ‌تاپ در مورد دانلود شبیه ساز psp برای کامپیوتر جستجو می‌کنند و بازی‌خورهایی که گوشی یا تبلت اندروید برای بازی خریداری کرده‌اند هم به فکر دانلود ppsspp gold برای اندروید رایگان می‌افتند.

دانلود ppsspp برای اندروید و ویژگی‌های آن

با دانلود نسخه قدیمی برنامه ppsspp gold برای اندروید می‌توانید بیشتر بازی‌های پلی استیشن را در اندروید تجربه کنید. اما بهتر است همواره نسخه جدید PPSSPP Gold را نصب کنید چرا که باگ‌ها یا اشکالات نرم‌افزاری بیشتری رفع شده است و ممکن است سرعت اجرا کردن بازی‌ها بهبود پیدا کند. به علاوه ممکن است نسخه‌های جدید بهترین شبیه ساز PSP برای اندروید، قابلیت‌های بیشتری داشته باشد.

توجه کنید که می‌بایست بازی پلی استیشن را با فرمت ISO دانلود کنید یا فرمت بازی را به کمک برنامه‌های خاصی نظیر Nero و کلون سی دی به ISO تغییر دهید و سپس در گوشی یا تبلت اندروید کپی کنید.

دانلود شبیه ساز psp برای اندروید PPSSPP Gold 1.15.4

پس از نصب کردن این برنامه و دانلود بازی psp برای اندروید، می‌توانید بازی موردنظر را اجرا کنید. کنترل یا دسته بازی روی صفحه نمایش داده می‌شود و محیط کاربری برنامه بسیار ساده است به طوری که افرادی که برای اولین بار از این برنامه استفاده می‌کنند هم به سرعت به آن عادت می‌کنند.

در صورت دانلود شبیه ساز پلی استیشن برای اندروید از گوگل پلی، برخی قابلیت‌های برنامه محدود است. در بخش دانلود شبیه ساز پلی استیشن برای اندروید، در صورت امکان نسخه‌ی مود شده که مثل نسخه‌ی پولی است را برای دانلود قرار می‌دهیم که البته رایگان است. لذا توصیه می‌کنیم که از لینک مستقیم دانلود ppsspp gold برای اندروید رایگان استفاده کنید.

دانلود ppsspp طلایی از گوگل پلی

  • برای اندروید 5 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.7 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 100 هزار بار

دانلود PPSSPP Gold با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: PPSSPP Gold 1.15.4
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 18:38:12
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-25 Time: 23:56:53