با دانلود گوگل ارث برای کامپیوتر یا موبایل، برنامه‌ای برای چک کردن تصاویر ماهواره ای از نقاط مختلف دنیا خواهید داشت. کیفیت تصاویر تهیه شده از برخی مناطق بسیار بالاست و رویت کردن ساختمان‌ها ساده است اما به طور کلی می‌توانید تصاویر ماهواره‌ای از همه نقاط کره زمین را مشاهده کنید. به عبارت دیگر دانلود گوگل ارث با کیفیت بالا ضروری نیست و بسته به موقعیت مکانی مورد نظر، کیفیت تصاویر متفاوت خواهد بود.

گوگل ارث چیست ؟

اغلب افراد از اپلیکیشن‌های نقشه و مسیریابی استفاده کرده‌اند. در این نوع برنامه‌ها، خیابان‌ها و کوچه‌ها و غیره با خطوط مشخص می‌شود و پیدا کردن مکان‌ها ساده است. اما نوع دیگری از نقشه، نقشه‌ای است که با استفاده از تصاویر ماهواره‌ای تهیه شده است و در واقع همه چیز واقعی است و از خطوط ساده و روشن، خبری نیست. یکی از سرویس‌های تصاویر ماهواره‌ای، سرویس محبوب Google Earth است که از سال‌ها پیش تصاویر ماهواره‌ای را در اختیار عموم قرار داده است.

دقت کنید که برای بهره‌مند شدن از همه‌ی قابلیت‌های جدید گوگل ارث، بهتر است سراغ دانلود گوگل ارث قدیمی نروید و آخرین نسخه را دانلود کنید. البته امکان استفاده از گوگل ارث آنلاین بدون نصب هم وجود دارد و می‌توانید مستقیماً از سایت گوگل ارث استفاده کنید.

قابلیت های گوگل ارث پرو و معمولی

چند سال قبل برخی از برخی از امکانات و ویژگی‌های گوگل ارث در صورت پرداخت هزینه و ارتقا به نسخه حرفه ای یا پرو فعال میشد. اما در حال حاضر نیازی به دانلود google earth pro نیست چرا که همه‌ی امکانات موردنیاز عموم کاربران در گوگل ارث به صورت رایگان ارایه شده و نیازی به هزینه کردن نیست.

دقت کنید که اگر در گذشته برای بهره مند شدن از امکانات گوگل ارث پرو برای دانلود گوگل ارث پرو کرک شده اقدام می‌کردید، این کار ضرورت ندارد. لذا به جای جستجو کردن در مورد نسخه‌های قدیمی نظیر دانلود گوگل ارث 2018 برای کامپیوتر ، از سایت گوگل ارث یا نسخه جدید برنامه Google Earth برای کامپیوتر یا اندروید استفاده کنید.

با توجه به محدودیت‌هایی که گوگل برای کاربران ایرانی تنظیم کرده، ممکن است باز کردن سایت گوگل ارث بدون استفاده از نرم افزار تغییر آی‌پی نظیر VPN امکان‌پذیر نباشد! لذا فراموش نکنید که وی پی ان یا برنامه تغییر آی‌پی نیز فعال باشد.

قابلیت های گوگل ارث

برای استفاده از گوگل ارث در موبایل و تبلت، بهتر است اپلیکیشن اندروید یا آیفون و آیپد گوگل ارث را نصب کنید اما در کامپیوتر می‌توانید از نسخه‌ی آنلاین و بدون نصب گوگل ارث استفاده کنید. با دانلود مستقیم گوگل ارث یا دانلود آن از گوگل پلی و اپ استور اپل، استفاده از این سرویس ساده می‌شود. می‌ةوانید با حرکت انگشت روی صفحه، کره زمین را بچرخانید و سپس با زوم دو انگشتی، کشور و ناحیه مورد نظر را ببینید.

دانلود گوگل ارث برای اندروید Google Earth 9.175.0.1

دانلود گوگل ارث برای اندروید Google Earth 9.175.0.1

اگر به فکر دانلود گوگل ارث با زوم بالا هستید، دقت کنید که نسخه‌ی متفاوت و خاصی برای این مقصود منتشر نشده است. بسته به اینکه تصاویر ماهواره‌ای مکان موردنظر چه کیفیت و رزولوشنی داشته باشد، مقدار زوم متفاوت خواهد بود. به علاوه تصاویر ماهواره ای برخی نقاط حالت زنده و آنی دارد. لذا دانلود گوگل ارث زنده برای اندروید ضروری نیست.

 در گوگل ارث قابلیت سیاحت و گردشگری آنلاین به کمک تصاویر ماهواره‌ای پیش‌بینی شده که برای بازدید از نقاط دیدنی و تاریخی مفید است. در گوگل ارث علاوه بر تصاویر ماهواره‌ای شهرها و روستاها، تصاویر ماهواره‌ای دشت‌ها و بیابان‌های غیرمسکونی و همین‌طور تصاویر اقیانوس‌ها نیز موجود است.

دانلود گوگل ارث برای اندروید Google Earth 9.175.0.1

دانلود گوگل ارث برای اندروید Google Earth 9.175.0.1

برای چک کردن ترافیک راه ها و موقعیت خیابان‌ها و کوچه‌ها نیز می‌توان از گوگل ارث استفاده کرد اما بهتر است برای این نوع اهداف از گوگل مپس و اپ‌های فارسی مشابه آن نظیر بلد و نشان استفاده کنید. گدانلود گوگل ارث اندروید برای افرادی که تصاویر ماهواره ای نیاز دارند مفید است.

دانلود گوگل ارث اندروید از گوگل پلی

  • برای اندروید 5.0 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.3 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 100 میلیون بار

دانلود Google Earth با لینک مستقیم، نسخه جدید 29 اردیبهشت

  • آپدیت جدید: جمعه 29 اردیبهشت 1402
  • جدیدترین نسخه: Google Earth 9.175.0.1
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-05-19 Time: 13:08:40
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-05-19 Time: 16:46:50