یکی از کارهایی که کاربران حرفه‌ای اندروید انجام می‌دهند، دانلود جدیدترین لانچر برای اندروید یا دقیق‌تر بگوییم، دانلود لانچر جدید و حرفه ای است. اگر به فکر دانلود لانچر پیشرفته برای اندروید هستید، توصیه‌ی متخصصی، دانلود لانچر نوا است. البته دانلود Nova Launcher Prime به کاربرانی که یک لانچر ساده و با امکانات کم می‌خواهند، توصیه نمی‌شود.

منظور از لانچر، برنامه‌ای است که صفحه خانه اندروید و بخش کشوی اپ ها را کنترل می‌کند. به عبارت دیگر کار لانچر، لیست کردن برنامه ها و ویجت‌ها در صفحات خانه و App Drawer است. با توجه به کاربرد زیادی که لانچر دارد، نصب بهترین لانچر اندروید مهم است.

دانلود لانچر کامل و حرفه ای برای اندروید

سازندگان گوشی و تبلت اندروید، به مرور زمان لانچر اختصاصی خودشان را کامل‌تر کرده‌اند تا کاربر نیازی به نصب کردن لانچر جانبی نداشته باشد. اما به هر حال ممکن است کاربری که گوشی سامسونگ یا شیائومی و هواوی و غیره خریداری کرده، از لانچر اصلی راضی نباشد. ممکن است کاربر شیائومی به فکر بهترین لانچر سامسونگ بیافتد که روی گوشی قبلی خویش از آن استفاده کرده و به آن عادت دارد و همین‌طور برعکس. ممکن است از نظر یک کاربر حرفه‌ای، بهترین لانچر سامسونگ یک اپلیکیشن خاص نظیر Action Launcher یا Nova Launcher باشد.

کار لانچر صرفاً لیست کردن برنامه ها در صفحه خانه و بخش کشوی اپ‌ها نیست. تنظیماتی نظیر تعداد برنامه‌ها و نمایش نام برنامه‌ها و مخفی کردن برخی برنامه‌ها و همین‌طور نمایش دکمه‌های خانه و برگشت و ... در پایین صفحه، قابلیت جستجو و پیشنهاد اپ‌های پرکاربرد و همین‌طور دسته بندی و ایجاد فولدر، از امکاناتی است که شاید هر لانچری نداشته باشد.

با توجه به اضافه شدن امکانات مفید و بهبود تجربه کاربری، معمولاً نصب کردن نسخه جدید لانچری نظیر Nova Launcher Prime بهتر از دانلود نوا لانچر قدیمی است. اما در صورت وجود مشکلات خاص و باگ‌های نرم‌افزاری یا عدم سازگاری، می‌توانید نسخه قدیمی نوا لانچر یا هر برنامه دیگری را تست کنید. البته انتظار نداشته باشید که لانچرهای حرفه ای با اندروید 4 یا ۵ سازگار باشند. در واقع دانلود nova launcher برای اندروید 4 یا 3 که اکنون از رده خارج شده، امکان‌پذیر نیست.

دانلود کاملترین لانچر اندروید : Nova Launcher Prime

نوا لانچر یکی از بهترین لانچرهای اندروید محسوب می‌شود. البته لانچرها کم و بیش شبیه هم هستند و ممکن است با نصب آیکون پک یا بسته آیکون اپ‌ها، تصور کنید که با دانلود لانچر سامسونگ ، در حقیقت نوا لانچر را نصب کرده‌اید اما دقت کنید که Nova Launcher یک اپلیکیشن مستقل است و ارتباطی با لانچر شیائومی یا لانچر سامسونگ ندارد.

اگر برایتان سوال است که آیا روی سامسونگ نوا لانچر پرایم نصب می‌شود یا می‌پرسید که آیا شیائومی نوا لانچر پرایم را پشتیبانی می‌کند، پاسخ مثبت است. البته برای دانلود جدیدترین لانچر برای اندروید می‌بایست اندروید گوشی شما نیز نسبتاً جدید و متعلق به سال‌های اخیر باشد.

دانلود بهترین لانچر پیشرفته برای اندروید Nova Launcher 8.0.5

دانلود بهترین لانچر پیشرفته برای اندروید Nova Launcher 8.0.5

امکانات و مزایایی که در گوشی شیائومی، هواوی و سامسونگ با نوا لانچر پرایم در اختیار شما قرار می‌گیرد به صورت زیر است:

 • قابلیت نصب آیکون پک یا بسته آیکون اپ ها با طرح و رنگ‌های متنوع و مناسب سلیقه های مختلف
 • امکان ویرایش کردن آیکون برنامه و استفاده از نام دلخواه برای آن به منظور مخفی کردن و حفظ حریم خصوصی
 • افزایش تعداد صفحات خانه و مدیریت آسان محل صفحات و حذف و اضافه کردن صفحه خانه جدید

دانلود بهترین لانچر پیشرفته برای اندروید Nova Launcher 8.0.5

دانلود بهترین لانچر پیشرفته برای اندروید Nova Launcher 8.0.5

 • امکان ریزتر کردن آیکون برنامه ها و مشخص کردن تعداد ردیف و ستون آیکون برنامه ها در صفحه خانه و همین‌طور بخش کشوی اپ ها
 • افکت های مختلف برای رفتن به صفحه خانه چپ و راست
 • قابلیت قرار دادن شورت کات تنظیمات سریع و اکشن های مفید و کاربردی روی صفحه خانه به شکل ویجت که تغییر دادن تنظیمات خاص را سریع تر می‌کند.
 • قابلیت نمایش یا عدم نمایش نام اپ ها زیر آیکون برنامه

دانلود بهترین لانچر پیشرفته برای اندروید Nova Launcher 8.0.5

دانلود بهترین لانچر پیشرفته برای اندروید Nova Launcher 8.0.5

 • قابلیت مخفی کردن بازی یا برنامه در صفحه خانه و همین طور بخش کشوی اپ ها
 • امکان ذخیره کردن همه ی تنظیمات کاربر و بارگذاری تنظیماتی که قبلاً ذخیره شده
 • امکان تغییر رنگ و شفافیت بخش‌های مختلف صفحه خانه و کشوی برنامه ها

علاوه بر این موارد اصلی، مزایا و تنظیمات متنوع و کاربردی دیگری در برنامه نوا لانچر موجود است که موجب محبوبیت آن شده و بسیاری از کاربران حرفه‌ای که به دنبال یک اپ حرفه‌ای به عنوان لانچر اندروید ۱۲ یا لانچر اندروید 13 هستند، برای دانلود nova launcher prime اقدام می‌کنند که البته یک اپلیکیشن پولی است ولیکن نسخه کرک شده آن با امکانات کامل به صورت رایگان در سایت‌های دانلود اپ اندروید موجود است.

دانلود nova launcher رایگان از گوگل پلی

دقت کنید که در صورت دانلود Nova Launcher معمولی که رایگان است، هزینه کردن ضروری نیست اما بخشی از امکانات برنامه غیرفعال است. برای فعال کردن همه‌ی قابلیت‌ها می‌بایست برای دانلود Nova Launcher Prime اقدام کنید که یک اپلیکیشن پولی است. این اپ پولی با بیش از ۵ میلیون بار دانلود از گوگل پلی و قیمت حدود ۵ دلار، انتخاب بسیاری از کاربران بوده و رضایت کاربران آن با توجه به امتیاز 4.6 از 5، بسیار خوب است. نسخه‌های جدیدی این اپ با اندروید نسبتاً جدید سازگار است و روی نسخه های قدیمی اندروید می‌بایست نسخه‌های قدیمی‌تر نوا لانچر را نصب کرد.

 • امتیاز در گوگل پلی 4.6 از 5
 • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 5 میلیون بار
 • برای اندروید 8 به بعد

دانلود Nova Launcher با لینک مستقیم، نسخه جدید 29 اردیبهشت

 • آپدیت جدید: جمعه 29 اردیبهشت 1402
 • جدیدترین نسخه: Nova Launcher 8.0.5
 • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-05-19 Time: 12:51:32
 • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-05-19 Time: 16:46:49