تغییر ایموجی با برنامه zFont کاری است که علاقه مندان به شبکه‌های اجتماعی در اندروید انجام می‌دهند. با توجه به اینکه در اندروید انتخاب فونت و استفاده از فونت دلخواه برای نوشتن متن، مثل ویندوز ساده نیست، به برنامه‌ی تغییر فونت و تغییر ایموجی نیاز پیدا می‌کنید. برای تغییر فونت، دانلود zFont 3 توصیه می‌شود که به کمک آن می‌توانید ظاهر اندروید را با فونت دلخواه خودتان تغییر دهید و خوشبختانه این اپلیکیشن نیازی به دسترسی روت ندارد! به عبارت دیگر همه‌ی کاربران اندروید بدون روت کردن گوشی یا تبلت می‌توانند از این برنامه استفاده کنند.

اگر گوشی یا تبلت شما قدیمی است هم دانلود zfont با لینک مستقیم امکان‌پذیر است چرا که این اپ از اندروید 4.2 نیز پشتیبانی می‌کند. در بخش دانلود، لینک دانلود برنامه zfont مود رنگی شده قرار گرفته و می‌توانید نسخه اصلی برنامه را نیز از گوگل پلی دریافت کنید.

دانلود برنامه zFont و کاربرد آن

اندروید برخلاف آیفون، قابلیت سفارشی‌سازی بسیار بالایی دارد. می‌توانید با نصب کردن یک لانچر حرفه ای و پیشرفته و نصب بسته آیکون، ظاهر صفحه خانه را به کلی متحول کنید. کار دیگری که در تغییر ظاهر اندروید ضروری به نظر می‌رسد، تغییر فونت است. برای تغییر فونت اندروید در برخی از گوشی‌ها گزینه‌ای در تنظیمات پیش‌بینی شده است.

اما در گوشی‌هایی که استفاده از فونت دلخواه در تنظیمات پیش‌بینی نشده چه باید کرد؟ یک راهکار ساده نصب کردن لانچرهای خاصی است که قابلیت تغییر فونت دارند اما این روش محدودیت دارد و نمی‌توان فونت همه‌ی بخش‌ها را تغییر داد.

چاره‌ی کار استفاده از برنامه تغییر فونت است. قبل از پرداختن به طرز استفاده از برنامه zfont دقت کنید که برنامه‌های دیگری نیز برای تغییر فونت و نصب فونت دلخواه موجود است ولیکن بسیاری از برنامه‌ها به دسترسی روت نیاز دارند. با روت کردن گوشی یا تبلت اندروید، ممکن است گارانتی آن باطل شود. لذا نصب کردن این نوع اپ‌ها به عموم کاربران توصیه نمی‌شود. اما در صورت دانلود برنامه zfont نسخه قدیمی یا جدید، نیازی به روت کردن نیست!

دانلود zFont 3 با لینک مستقیم zFont 3 Font Changer 3.1.9

دانلود zFont 3 با لینک مستقیم zFont 3 Font Changer 3.1.9

دانلود برنامه zfont برای اندروید 10 و نسخه‌های جدیدتر اندروید امکان‌پذیر است. در صفحه برنامه در گوگل پلی به پشتیبانی از اندروید ۱۱ و ۱۲ نیز اشاره شده و احتمالاً به زودی اندروید ۱۳ نیز به صورت رسمی و کامل پشتیبانی می‌شود. نسخه قدیمی این برنامه با گوشی‌های قدیمی با اندروید 4.2 و نسخه‌های بعدی نیز سازگاری دارد و در واقع طیف بسیار وسیعی از وسایل به خوبی پشتیبانی می‌شود. نیازی به دانلود نسخه قدیمی zfont نیست اما در صورت بروز مشکل در کارکرد آخرین نسخه‌های برنامه، می‌توانید سراغ نسخه قدیمی برنامه بروید.

علاوه بر استفاده از فونت دلخواه، تغییر ایموجی با برنامه zfont امکان‌پذیر می‌شود و می‌توانید فونت بخش‌های مختلف اندروید را به راحتی تغییر بدهید.

دانلود zFont 3 با لینک مستقیم zFont 3 Font Changer 3.1.9

دانلود zFont 3 با لینک مستقیم zFont 3 Font Changer 3.1.9

برنامه zfont برای اندروید 10 و گوشی‌های جدید

برنامه‌ی zFont 3 Emoji & Font Changer قابلیت تغییر فونت در گوشی‌های سامسونگ، هوآوی، ویوو، ال‌جی، آنر، تکنو، اینفینیکس، اوپو، ریلمی، شیائومی را فراهم می‌کند. به علاوه از پوسته‌های مختلف این برندها پشتیبانی شده است. به عنوان مثال این اپلیکیشن هم از سیستم عامل EMUI هوآوی پشتیبانی می‌کند و هم از سیستم عامل هارمونی او‌اس و در مورد برند آنر نیز علاوه بر EMUI از Magic UI پشتیبانی می‌شود.

دقت کنید که نسخه‌ی قدیمی برنامه با نام zFont Custom Font Installer شناخته می‌شود و برخی نیز در مورد دانلود زد فونت 1 جستجو می‌کنند در حالی که نسخه‌ی جدید برنامه، با عنوان کامل zFont 3 - Emoji & Font Changer در گوگل پلی منتشر شده است. البته برخی از کاربران در مورد دانلود Emoji Font 3 و غیره جستجو می‌کنند که منظورشان zFont 3 است.

طرز استفاده از برنامه zfont بسیار ساده است و فونت‌ها به صورت دسته‌بندی شده بر اساس رنگ و زبان و غیره در بخش داشبورد دیده می‌شود. می‌توانید به راحتی فونت دلخواه و موردنظر خودتان را انتخاب کنید. در مورد نحوه تغییر فونت نیز می‌توانید برند گوشی را انتخاب کنید. اگر تغییر فونت به درستی انجام نشود و نیاز به دسترسی روت وجود داشته باشد، می‌توانید از گزینه‌ی Create a Magisk module استفاده کنید که البته به کاربران مبتدی توصیه نمی‌شود.

دانلود zFont 3 با لینک مستقیم zFont 3 Font Changer 3.1.9

دانلود zFont 3 با لینک مستقیم zFont 3 Font Changer 3.1.9

برای دانلود نسخه اصلی برنامه به بخش دانلود مراجعه کنید و نسخه مود شده و کامل را به صورت رایگان دریافت کنید. علاوه بر دانلود برنامه zfont با لینک مستقیم می‌توانید نسخه اصلی را از گوگل پلی دریافت کنید ولیکن نسخه مود شده مزایایی نسبت به نسخه‌ی اصلی دارد و در واقع شبیه به نسخه پولی برنامه است.

با دانلود نسخه قدیمی zfont یا جدید، تعدادی زیادی فونت به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. اما در عین حال می‌توانید فایل فونت با فرمت ttf دانلود کنید یا در حافظه‌ی گوشی کپی کنید و از آن برای تغییر فونت بخش‌های مختلف سیستم عامل اندروید استفاده کنید. با این قابلیت جالب، می‌توانید پس از دانلود Emoji Font 3 به راحتی از آن استفاده کنید. به عبارت دیگر تغییر ایموجی با برنامه zfont ساده و راحت است.

دانلود zFont 3 با لینک مستقیم zFont 3 Font Changer 3.1.9

دانلود zFont 3 با لینک مستقیم zFont 3 Font Changer 3.1.9

دانلود zFont 3 - Emoji & Font Changer از گوگل پلی

  • برای اندروید 4.4 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.0 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از ۱۰ میلیون بار

دانلود zFont 3 Font Changer با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: zFont 3 Font Changer 3.1.9
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 14:54:04
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-25 Time: 19:48:00