اگر به دنبال دانلود برنامه هک بازی اندروید هستید، یکی از اپ‌های ساده و قدرتمند در این عرضه، Game Guardian است. با استفاده از این برنامه می‌توانید الماس، پول، سکه، طلا، امتیاز و تجربه یا Exp در بازی‌های مختلف را دستکاری کرده و بی نهایت کنید. البته این برنامه به دسترسی روت نیاز دارد! به عبارت دیگر بدون دسترسی روت اغلب قابلیت‌های برنامه از کار می‌افتد. لذا از دانلود برنامه game guardian بدون روت صرف نظر کنید!

در ادامه به معرفی این اپلیکیشن می‌پردازیم. برای دانلود گیم گاردین اصل به بخش دانلود در پایان مطلب مراجعه فرمایید. دقت کنید که به دلیل نیاز به دسترسی روت و ملاحظات امنیتی، دانلود برنامه گیم گاردین از گوگل پلی امکان‌پذیر نیست اما نصب این برنامه توسط کاربران حرفه‌ای هیچ نوع خطری به همراه ندارد.

برنامه هک بازی پول بی نهایت و کاربرد آن

بسیاری از گیمرها می‌خواهند مهارت خودشان را به چالش بکشند و مدتی با بازی‌های جدیدی که نصب می‌کنند، مشغول می‌شوند. اما ممکن است پس از مدتی صرف وقت و هزینه، حوصله‌تان سر برود و بخواهید تعداد آیتم‌ها، تعداد سکه یا الماس و خلاصه برخی از اعداد بازی را به کمک رمز، بی نهایت کنید. در این صورت راهکار ساده و بدون نیاز به روت کردن، نصب مود بازی است.

منظور از مود بازی، فایل APK بازی است که دستکاری شده تا به عنوان مثال الماس و پول بی نهایت باشد. نصب کردن مود بازی ساده و درست مثل نصب کردن بازی اصلی است. به این ترتیب هک بازی بدون برنامه امکان‌پذیر می‌شود. اما اگر بازی خاصی دارای مود نباشد چطور؟

در این صورت دانلود گیم گاردین نسخه جدید یا اپ‌های مشابه پیشنهاد می‌شود. البته دانلود Game Guardian گزینه‌ی بهتری است چرا که استفاده کردن از آن نسبتاً ساده‌تر از اپ‌های مشابه است.

دانلود گیم گاردین بدون روت

همان‌طور که اشاره کردیم، دانلود Game Guardian بدون روت کردن دیوایس بی‌فایده است. البته کسانی که از Nox App Player در کامپیوتر استفاده می‌کنند و بازی اندروید را روی کامپیوتر نصب می‌کنند، به راحتی و با زدن یک تیک ساده در تنظیمات نوکس اپ پلیر، دسترسی روت را فعال می‌کنند و لذا دانلود گیم گاردین برای این دسته از گیمرها بسیار مفید و ساده است. همان‌طور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، دسترسی روت یا به عبارت دیگر Superuser حین کار با این برنامه موردنیاز است و در مورد آن سوال می‌شود.

دانلود برنامه هک بازی اندروید Game Guardian 101.1

دانلود برنامه هک بازی اندروید Game Guardian 101.1

آموزش نصب گیم گاردین و هک بازی اندروید

مشکل و مسأله‌ی اصلی کاربران اندروید، روش هک بازی اندروید است و نه نصب کردن برنامه‌ای مثل گیم گاردین. در واقع نیازی به آموزش نصب گیم گاردین است چرا که با یک تپ کردن نصب و آماده‌ی استفاده می‌شود.

فرآیند هک بازی اندروید به صورت ساده و خلاصه، سه مرحله دارد:

زمانی که برنامه را اجرا کردید، گام نخست برای هک بازی، اجرا کردن بازی است و پس از آن می‌بایست پردازش مربوط به بازی را انتخاب کنید. گام بعدی جستجو کردن حافظه رم برای عدد مربوط به پول، طلا، تعداد آیتم خاصی که موردنظرتان است، تجربه یا Exp و خلاصه هر عددی است که می‌خواهید دستکاری کنید.

دانلود برنامه هک بازی اندروید Game Guardian 101.1

پس از اولین جستجو کمی بازی کنید تا عدد موردنظر تغییر کند. سپس یک بار دیگر جستجوی عدد در حافظه‌ی RAM را به کمک Game Guardian انجام دهید تا تعداد نتایج کاهش پیدا کند. پس از چند مرحله بازی کردن و تغییر عدد و سپس جستجو، تنها چند نتیجه باقی می‌ماند.

دانلود برنامه هک بازی اندروید Game Guardian 101.1

مرحله‌ی آخر تغییر دادن عدد در حافظه‌ی RAM است که به کمک گیم گاردین انجام می‌شود. می‌توانید تیک قفل کردن عدد را بزنید تا عدد مربوطه حین بازی همیشه ثابت بماند. با این روش بدون استفاده از سایت هک بازی یا دانلود اسکریپت گیم گاردین ، خودتان بی نهایت کردن پول بازی اندروید را انجام داده‌اید!

دانلود برنامه هک بازی اندروید Game Guardian 101.1

تنها نکته در آموزش نصب گیم گاردین این است که پس از نصب برنامه، قابلیت یا دسترسی نمایش روی سایر اپ‌ها را برای آن مجاز کنید تا پنجره‌ی آن و آیکون برنامه به صورت شفاف و کم‌رنگ روی بازی نمایش داده شود. این کار فرآیند سرچ کردن عدد در حافظه رم و تغییر دادن آن را ساده‌تر می‌کند.

دانلود برنامه هک بازی اندروید Game Guardian 101.1

 

هک بازی آنلاین

برخی از کاربران مبتدی تصور می‌کنند که با دانلود گیم گاردین بدون روت نمیتوان بازی آنلاین را هک کردن در حالی که اگر برای دانلود گیم گاردین اصل اقدام کنند و گوشی را روت کنند، این کار ممکن می‌شود. اما این تصور اشتباه است. بازی‌های آنلاین به دو دسته‌ی کلی تقسیم می‌شود:

  • بازی آنلاین که صرفاً اطلاعات مربوط به Save بازی روی سرور ذخیره می‌شود.
  • بازی آنلاین که تمام اطلاعات بازیکنان و انتخاب‌هایی که گیمر انجام می‌دهد مرتباً روی سرور ذخیره و از سرور بارگذاری می‌شود.

در مورد دسته‌ی اول، آموزش هک بازی آنلاین درست شبیه به آموزش بی نهایت کردن پول بازی آفلاین است و مراحل یکسان است. اما در مورد دسته‌ی دوم می‌توان گفت که هک کردن تقریباً غیرممکن است. توضیح بیشتر اینکه  با توجه به اینکه اطلاعات هر بازیکن روی سرور به صورت امن ذخیره می‌شود، معمولاً قابلیت هک شدن ندارند! حتی اگر حفره امنیتی توسط هکرهای حرفه‌ای کشف شود، سازندگان بازی به سرعت مشکل را حل می‌کنند. به همین جهت است که هک کردن کلش آو کلنز و بازی‌هایی از این قبیل غیرممکن است.

آنچه در کشورمان و توسط افراد مبتدی، هک کردن کلش گفته می‌شود، صرفاً به معنی حدس زدن رمز عبور یک کاربر و دزدیدن اکانت وی است. البته به جای حدس زدن، می‌توانید مخفیانه شخص موردنظر را زیر نظر داشته باشید و زمانی که رمز عبور را وارد می‌کند، آن را حفظ کنید! در مجموع بهتر است به فکر دانلود برنامه هک بازی های ایرانی یا خارجی آنلاین نباشید.

در نهایت یادآوری می‌کنیم که دانلود گیم گاردین نسخه جدید بهتر از دانلود نسخه‌های قدیمی این برنامه است، مگر آنکه در نسخه‌ی جدید و خاصی از این برنامه، مشکل و باگ وجود داشته باشد.

اگر روش استفاده از گیم گاردین برای هک بازی اندروید برایتان پیچیده است، با افراد حرفه‌ای‌تر مشورت کنید. پس از چند مرتبه هک کردن بازی اندروید متوجه می‌شوید که گیم گاردین بهترین گزینه برای کسانی است که به دنبال دانلود برنامه هک بازی های ایرانی و خارجی هستند. 

دانلود Game Guardian با لینک مستقیم، نسخه جدید 29 اردیبهشت

  • آپدیت جدید: جمعه 29 اردیبهشت 1402
  • جدیدترین نسخه: Game Guardian 101.1
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-05-19 Time: 12:49:07
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-05-19 Time: 16:46:32