اگر با مشکل کمبود حافظه و کند شدن گوشی یا تبلت روبرو هستید، نصب کلین مستر برای پاکسازی آسان و سریع فایل‌های اضافی را توصیه می‌کنیم. البته در بسیاری از گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی، سازنده یک برنامه یا ابزار برای شناسایی فایل‌های اضافی و پاکسازی سریع در نظر گرفته ولیکن چنین برنامه‌ای در همه‌ی گوشی‌ها وجود ندارد و به علاوه ممکن است دانلود کلین مستر که یک اپلیکیشن حرفه‌ای برای پاکسازی اندروید است، ایده‌ی بهتری باشد. دقت کنید که دانلود clean master برای کامپیوتر نیز امکان‌پذیر است چرا که سازنده‌ی این برنامه، نسخه‌ی مخصوص ویندوز آن را نیز منتشر کرده و جزو برنامه‌های محبوب است.

در ادامه با ویژگی‌ها و قابلیت‌های Clean Master بیشتر آشنا می‌شویم. برای دانلود برنامه کلین مستر فارسی با لینک مستقیم به بخش دانلود در پایان مطلب مراجعه فرمایید.

کلین مستر چیست ؟

اگر قبلاً از برنامه های پاکسازی گوشی استفاده نکرده اید، بهتر است با عملکرد و طرز کار کلین مستر آشنا شوید و پیش از حذف کردن بعضی از فایل‌های مورد نیاز نظیر فایل APK برنامه‌ها، امکانات این برنامه را بشناسید.

کاربران حرفه‌ای اندروید از سال‌ها پیش با دانلود ورژن قدیمی کلین مستر برای پاکسازی حافظه گوشی یا تبلت اندرویدی اقدام می‌کردند اما منظور از پاکسازی، حذف کردن همه‌ی فایل‌های مهم و کاربردی نیست! برنامه‌هایی نظیر Clean Master در درجه‌ی اول صرفاً فایل‌های اضافی و موقت نظیر کش اپلیکیشن‌ها را پاکسازی می‌کنند.

منظور از کش اپ‌ها، فایل‌هایی است که پس از چند بار باز و بسته کردن و استفاده از یک برنامه، برای دسترسی سریع‌تر روی حافظه‌ی گوشی ذخیره می‌شود. طبعاً حذف کردن این فایل‌ها، سرعت برنامه را کاهش می‌دهد و می‌بایست فایل‌ها از نو ایجاد شده و در حافظه ذخیره شود. به این کار کش کردن گفته می‌شود.

پاکسازی کش برنامه‌ها یکی از راه‌های ساده و سریع برای خالی کردن حافظه است و در گوشی یا تبلتی که حافظه‌ی داخلی ظرفیت کمی دارد، انجام این کار توصیه می‌شود.

فعالیت دیگری که با دانلود clean master pro می‌توان انجام داد، پاکسازی حافظه‌ی RAM است. در اندروید با نصب کردن تعدادی زیادی برنامه، ممکن است حافظه‌ی گوشی یا تبلت پر شود. در این صورت سرعت گوشی یا تبلت کاهش پیدا می‌کند و ممکن است کاربر نتواند بازی یا برنامه سنگین و حجیمی را که نیاز دارد، اجرا کند. در این حالت هم دانلود کلین مستر اصلی یک راهکار بهینه برای رفع مشکل است. در حالت کلی نمی‌توان گفت که پاکسازی فایل‌های اضافی موجب افزایش سرعت می‌شود اما زمانی که حافظه داخلی یا رم گوشی بیش از حد پر شده باشد، دانلود clean master pro یک روش بهینه برای افزایش سرعت است. دقت کنید که در این اپ گزینه‌ی Boost Mobile نیز پیش‌بینی شده که با یک تپ ساده، سرعت گوشی را بیشتر می‌کند.

دانلود کلین مستر Clean Master 9.4.9

قبل از دانلود clean master pro یا نسخه‌ی رایگان آن دقت کنید که اگر ظرفیت حافظه داخلی و رم گوشی یا تبلت شما بسیار کم باشد و اپ‌های زیادی نصب کرده باشید، مشکلات عدیده به وجود می‌آید که با استفاده از Clean Master حل نمی‌شود! در این حالت لازم است اپ‌ها و بازی‌هایی که نیاز ندارید را حذف کنید.

دانلود کلین مستر جدید به جای دانلود ورژن قدیمی کلین مستر

دقت کنید که با پیشرفت سیستم عامل اندروید و انتشار نسخه‌های جدید، بخش‌های مختلف سیستم عامل و اپلیکیشن‌ها کم و بیش تغییر می‌کند. لذا بهتر است برنامه‌های بروز را روی سیستم عامل اندروید نصب کنید. در مورد ابزارهای کمکی نظیر Clean Master هم قطعاً دانلود clean master pro آپدیت شده گزینه‌ی بهتری است. البته در گوشی‌ها و تبلت‌های قدیمی، نسخه‌های جدید کلین مستر به درستی نصب و اجرا نمی‌شود. در این حالت به ناچار می‌بایست برای دانلود clean master نسخه قدیمی اقدام کنید.

کلین مستر جدید و امکانات متنوع آن

همان‌طور که اشاره کردیم کاربرد اصلی کلین مستر، حذف فایل‌های اضافی در حافظه‌ی داخلی و رم است اما امکانات جالب و کاربردی دیگری نیز دارد که ممکن است در صورت دانلود ورژن قدیمی کلین مستر از این امکانات بهره‌مند نشوید!

در کلین مستر بخش آنتی ویروس برای شناسایی فایل‌های آلوده پیش‌بینی شده است. البته بهتر است روی این قابلیت بیش از حد حساب باز نکنید و تا جایی که ممکن است از دانلود فایل از سایت‌های مختلف و ناشناخته پرهیز کنید و به خصوص فایل APK اپ‌های اندروید را از منابع معتبر دریافت کنید.

بخش دیگر برای افزایش عمر باتری و حفظ شارژ کاربرد ارد. Battery Saver در برنامه کلین مستر، اپ‌هایی که در پس زمینه فعالیت دارند را متوقف یا محدود می‌کند و به این ترتیب مصرف پردازنده و رم و باتری کاهش پیدا می‌کند.

دانلود کلین مستر Clean Master 9.4.9

دانلود کلین مستر Clean Master 9.4.9

برای بهبود امنیت وای-فای و چک کردن امنیت، دانلود کلین مستر اصلی توصیه می‌شود چرا که شبکه‌های وای-فای ناامن و تقلبی را شناسایی می‌کند. قابلیت امنیتی بعدی که با دانلود Clean Master VIP نصیب شما می‌شود، امکان رمز گذاشتن و مخفی کردن عکس های شخصی است. به عبارت دیگر کلین مستر شما را از نصب کردن برنامه مخفی ساز حرفه ای فیلم و عکس اندروید تا حدی بی نیاز می‌کند.

دانلود کلین مستر Clean Master 9.4.9

دانلود کلین مستر Clean Master 9.4.9

دانلود clean master آندروید 4 امکان‌پذیر نیست چرا که حداقل نیاز این اپ، اندروید ۴.۳ است. البته در حال حاضر کمتر کسی از گوشی یا تبلت قدیمی که اندروید آن 4 است و آپدیت جدیدی برای آن منتشر نشده، استفاده می‌کند.

متأسفانه این اپلیکیشن از گوگل پلی حذف شده ولیکن کاربران بسیار زیادی دارد و جزو اپ‌های محبوب است. در بخش دانلود با لینک مستقیم، لینک دانلود Clean Master VIP یا همان نسخه پرو که کرک شده و رایگان است، قرار داده شده است.

دانلود Clean Master با لینک مستقیم، نسخه جدید 5 تیر

  • آپدیت جدید: دوشنبه 5 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: Clean Master 9.4.9
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-26 Time: 19:22:02
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-27 Time: 07:43:14