برای ساخت آلبوم عکس و قاب عکس حرفه‌ای و جذاب، یکی از بهترین برنامه‌ها Canva است که نسخه تحت وب نیز دارد. اما برای سهولت کار، دانلود canva برای اندروید توصیه می‌شود. اگر تاکنون از این برنامه استفاده نکرده‌اید، بهتر است به سایت و صفحه لاگین canva.com login مراجعه کنید و امکانات آن را بررسی کنید چرا که این اپلیکیشن مثل اپ‌های معمولی ویرایش عکس در گوشی نیست.

خوشبختانه استفاده کردن از سایت Canva و برنامه اندرویدی آن بسیار ساده است و نیازی به آموزش برنامه canva نیست. در ویندوز هم نیازی به دانلود canva ویندوز وجود ندارد چرا که نسخه تحت وب آن بسیار عالی و کاربردی طراحی شده است. در ادامه با قابلیت‌های جالب Canva بیشتر آشنا می‌شویم.

معرفی برنامه canva برای اندروید 

برای اندروید برنامه‌های مختلفی جهت ویرایش عکس طراحی و منتشر شده است. به همین ترتیب طی سال‌های اخیر اپ‌های ویرایش ویدیو حرفه‌ای برای اندروید معرفی شده که کار کردن با آن بسیار ساده‌تر از برنامه‌های تخصصی ویندوزی نظیر ادوبی پریمیر است. در این نوع اپ‌ها، امکانات اصلی و اساسی برای ویرایش عکس یا ویدیو و همین‌طور صدا پیش‌بینی شده و حتی برخی از امکانات حرفه‌ای نیز فراموش نشده است.

Canva صرفاً یک اپلیکیشن ویرایش عکس نیست. البته در آن قابلیت بهینه‌سازی عکس پیش‌بینی شده اما هدف اصلی سازندگان Canva، طراحی گرافیک است. در سیستم عامل‌های دیگر نیز می‌توانید از این اپ استفاده کنید ولیکن دانلود canva کرک شده ویندوز توصیه نمی‌شود. می‌توانید از سایت رسمی Canva نسخه مخصوص ویندوز را دریافت کنید. نسخه مخصوص آیفون و آیپد و همین‌طور macOS نیز منتشر شده است.

دانلود Canva برای اندروید با لینک مستقیم Canva 2.216.0

ویژگی اصلی و تفاوت Canva با برنامه‌های ویرایش عکس اندروید در این است که برای طراحی سریع آلبوم عکس، بروشور و کاتالوگ، دعوت‌نامه، طراحی گرافیک لوگو و عکسی که قرار است روی کاغذ یا اجسام چاپ شود و خلاصه امور گرافیکی مشابه طراحی شده است و نه ویرایش و روتوش عکس. البته با دانلود canva برای اندروید و نصب آن، شاید نیازی به اپ‌های ساده ویرایش عکس نباشد چرا که امکانات معمولی و اساسی ویرایش عکس در این اپلیکیشن نیز وجود دارد. Canva علاوه بر عکس، از شکل‌های متنوع، ویدیو و صدا نیز پشتیبانی می‌کند و در واقع دیتابیس عظیمی از انواع فایل گرافیکی و ویدیویی و صوتی در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید کار طراحی را با استفاده از قالب‌های متنوع شروع کنید تا سرعت کار بیشتر شود.

دانلود Canva برای اندروید با لینک مستقیم Canva 2.216.0

دانلود Canva برای اندروید با لینک مستقیم Canva 2.216.0

دقت کنید که برای امور ساده‌تر، نیازی به پرداخت هزینه و دانلود canva premium نیست. امکانات و گزینه‌های زیادی در نسخه رایگان موجود است. اما به هر حال اگر کار شما حرفه‌ای است و زیاد از Canva استفاده می‌کنید، بهتر است برای دانلود canva pro کرک شده یا مود شده اقدام کنید و یا با پرداخت هزینه، اپلیکیشن را به نسخه پولی ارتقا دهید.

دانلود Canva برای اندروید با لینک مستقیم Canva 2.216.0

دانلود Canva برای اندروید با لینک مستقیم Canva 2.216.0

دانلود canva pro کرک شده و مشکلات آن

یکی از نکات مهم در دانلود برنامه کرک شده این است که برخی از برنامه‌ها حین استفاده مرتباً به سرور متصل می‌شوند. در این صورت برخی از امکانات پولی برنامه به درستی کار نمی‌کند. به عنوان مثال فرض منید که برخی از قالب‌ها و افکت‌های پولی برنامه Canva تنها در نسخه پریمیوم قابل دانلود است. با نصب کردن نسخه کرک شده، زمانی که می‌خواهید این افکت‌ها و قالب‌های پولی را دانلود کنید، ممکن است شیوه پرداخت و فعالسازی نسخه پریمیوم بررسی شود و فعالسازی تأیید نشود!

با توجه به این محدودیت مهم، دانلود canva مود شده و همین طور دانلود نسخه کرک شده canva برای اندروید توصیه نمی‌شود و بهتر است نسخه اصلی برنامه را با لینک مستقیم و یا از گوگل پلی دریافت کنید.

نصب برنامه canva اصلی از گوگل پلی

  • برای اندروید ۶ به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی 4.7 از 5
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 100 میلیون بار

دانلود Canva با لینک مستقیم، نسخه جدید 4 تیر

  • آپدیت جدید: یکشنبه 4 تیر 1402
  • جدیدترین نسخه: Canva 2.216.0
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-06-25 Time: 20:52:18
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-06-26 Time: 01:56:52