اگر به دنبال دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری موبایل برای گوشی یا تبلت اندروید هستید، یکی از بهترین گزینه‌ها، اپلیکیشن معروف DiskDigger Pro است که البته به دسترسی روت نیاز دارد. به عبارت دیگر اگر گوشی یا تبلت اندرویدی شما روت نشده باشد، عملکرد برنامه محدود می‌شود و شانس بازیابی فایل های حذف شده در اندروید به شدت کاهش پیدا می‌کند.

در ادامه به معرفی این برنامه می‌پردازیم. برای دانلود برنامه diskdigger برای اندروید از گوگل پلی و همین‌طور برای دانلود مستقیم DiskDigger Pro برای اندروید به بخش دانلود در پایین این مطلب مراجعه کنید.

قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید و الزام روت بودن

نکته مهم و اساسی قبل از دانلود آخرین نسخه diskdigger pro این است که می‌بایست گوشی یا تبلت اندرویدی را روت کرده باشید. دسترسی روت در اندروید و لینوکس، چیزی شبیه به دسترسی ادمین در ویندوز است. برای نصب کردن برخی برنامه‌ها دسترسی روت لازم است و در مورد برخی از برنامه‌ها نیز اگر دسترسی روت فراهم نشده باشد، برخی از قابلیت‌ها و امکانات برنامه کار نمی‌کند یا کارکرد آن محدود می‌شود.

اگر به دنبال قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید هستید و DiskDigger Pro یا اپ‌های مشابه را انتخاب کرده‌اید، دسترسی روت ضروری است و متأسفانه با روت کردن، معمولاً گارانتی محصول باطل می‌شود چرا که دسترسی روت امکان دستکاری در فایل‌های سیستم عامل و برنامه‌ها را فراهم می‌کند و احتمال خرابی نرم‌افزاری بالا می‌رود. به همین علت یکی از شرایط استفاده از گارانتی، روت نکردن است. متأسفانه حتی اگر گوشی یا تبلت اندروید را روت کنید و از قویترین برنامه ریکاوری اندروید استفاده کنید، احتمال بازیابی ۱۰۰ درصد نیست!

اگر در مورد دانلود نرم افزار ریکاوری اندروید بدون نیاز به روت جستجو کنید، اپلیکیشن‌های مختلفی پیدا می‌کند که معمولاً عملکرد کامل و بی‌نقص ندارند و در واقع شانس بازیابی فایل‌ها پایین است. به هر حال یکی از بهترین اپ‌ها، Disk Digger است و لذا توصیه‌ی ما دانلود diskdigger با لینک مستقیم است.

دقت کنید که دانلود diskdigger برای کامپیوتر امکان‌پذیر است و در واقع برنامه‌ای با همین نام برای ویندوز منتشر شده است ولیکن برنامه‌های قوی‌تری برای ویندوز و ریکاوری فایل حذف شده در لپ‌تاپ وجود دارد. با توجه به اینکه موضوع این مطلب، دانلود برنامه ریکاوری عکس و فیلم آندروید است، لینک دانلود diskdigger برای کامپیوتر در بخش دانلود وجود ندارد.

نکته مهم قبل از دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید

برای اینکه شانس بازیابی حداکثر شود، می‌بایست درست پس از حذف کردن فایل‌ها، از کپی کردن فایل جدید در گوشی و همین‌طور دانلود فایل و حتی نصب برنامه‌ها و آپدیت کردن برنامه‌ها خودداری کنید و صرفاً اپلیکیشن ریکاوری را نصب کنید. در واقع هر فایل جدیدی که روی حافظه اضافه کنید، ممکن است آثار به جا مانده از فایل حذف شده را از بین ببرد و در واقع در همان محل قرار گیرد. به این ترتیب ریکاوری فایل حذف شده غیرممکن می‌شود.

دانلود برنامه ریکاوری عکس و فیلم آندروید DiskDigger Pro

شاید در گذشته برای دانلود رایگان diskdigger photo recovery اقدام کرده باشید، این برنامه برای پیدا کردن انواع فایل دیلیت شده در اندروید طراحی شده است و مختص پیدا کردن عکس نیست. نکته‌ی جالب توجه این است که بدون دسترسی روت هم می‌توان عکس‌های حذف شده در سایز کوچک را ریکاوری کرد. در واقع تصویر بندانگشتی یا thumbnail عکس‌ها قابلیت بازیابی دارد در حالی که عکس اصلی با رزولوشن کامل، به این سادگی ریکاوری نمی‌شود. اگر هدف شما دانلود برنامه ریکاوری اندروید با لینک مستقیم است و عکس بندانگشتی نیاز شما را رفع می‌کند، می‌توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید.

دانلود قویترین برنامه ریکاوری DiskDigger Pro 2023-04-11

دانلود قویترین برنامه ریکاوری DiskDigger Pro 2023-04-11

کار کردن با DiskDigger Pro بسیار ساده است. پس از دانلود برنامه ریکاوری عکس و فیلم آندروید و نصب آن، می‌بایست ابتدا درایوهای موردنظر را انتخاب کنید و اسکن را آغاز کنید.

دانلود قویترین برنامه ریکاوری DiskDigger Pro 2023-04-11

لیستی از نتایج نمایش داده می‌شود و می‌توانید تیک فایل‌های موردنظر را بزنید و سپس محل ذخیره کردن فایل‌های ریکاوری شده را انتخاب کنید. قابلیت آپلود کردن نتایج در سرور FTP و همین‌طور ذخیره کردن در سرویس‌های فضای ابری وجود دارد. به علاوه می‌توانید فایل‌ها را روی حافظه‌ی داخلی ذخیره کنید که البته توصیه نمی‌شود چرا که آثار فایل‌های حذف شده را از بین می‌برد و نمی‌توان سایر برنامه‌های ریکاوری را تست و بررسی کرد.

در لیست فایل‌های ریکاوری شده قابلیت چک کردن پیش نمایش عکس‌ها نیز وجود دارد.

دانلود قویترین برنامه ریکاوری DiskDigger Pro 2023-04-11

دانلود قویترین برنامه ریکاوری DiskDigger Pro 2023-04-11

اما شاید هدف شما ریکاوری گوشی سامسونگ بدون کامپیوتر نیست بلکه می‌خواهید هر نوع رد پای به جا مانده از عکس‌های حذف شده را شناسایی و از بین ببرید! به عبارت دیگر شاید به دنبال دانلود برنامه حذف کامل فایل بدون قابلیت بازیابی در اندروید هستید. در این صورت هم DiskDigger Pro گزینه‌ی خوبی است چرا که امکان حذف کردن فایل‌های ریکاوری شده و خالی کردن کش تصاویر بندانگشتی در آن وجود دارد.

دانلود قویترین برنامه ریکاوری DiskDigger Pro 2023-04-11

دانلود برنامه ریکاوری اندروید با لینک مستقیم نسخه مود شده

معمولاً قویترین برنامه ریکاوری اندروید نسخه پولی با قابلیت‌های بیشتر دارد و در مورد DiskDigger Pro نیز همین‌طور است. می‌توانید به جای دانلود آخرین نسخه diskdigger از گوگل پلی، نسخه‌ی پولی برنامه را که مود شده و رایگان است، دانلود و نصب کنید. برای این منظور می‌بایست به سایت های دانلود اپ مراجعه کنید چرا که اپ‌های مود شده و کرک شده در گوگل پلی قرار داده نمی‌شود. در بخش دانلود diskdigger با لینک مستقیم در صورت امکان و در واقع منتشر شدن نسخه‌ی پولی به صورت رایگان، لینک دانلود آن قرار داده می‌شود و می‌توانید همواره با مراجعه به این صفحه، جدیدترین نسخه را دانلود و نصب کنید.

دانلود آخرین نسخه diskdigger از گوگل پلی

  • برای اندروید 4.1 به بعد
  • امتیاز در گوگل پلی نامشخص!
  • تعداد دانلود از گوگل پلی بیش از 100 هزار بار

دانلود DiskDigger Pro با لینک مستقیم، نسخه جدید 29 اردیبهشت

  • آپدیت جدید: جمعه 29 اردیبهشت 1402
  • جدیدترین نسخه: DiskDigger Pro 2023-04-11
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-05-19 Time: 12:51:40
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-05-19 Time: 16:46:29