سیاره‌ی آی‌تی

با IT-Planet دنیای آی‌تی را بهتر بشناسید

دانلود اپ اندروید

دانلود SHAREit 5.3.12 برای اندروید + نسخه بدون تبلیغ + نسخه‌ی لایت [۱۹ بهمن ۹۸]

یکی از اپ‌های رایگان و مفید برای ارسال فایل از کامپیوتر به گوشی یا تبلت اندروید، برنامه‌ی SHAREit است. می‌توانید نسخه‌ی ویندوزی این برنامه را در ویندوز نصب کنید و به راحتی فایل‌های موردنظر را انتخاب کرده و به گوشی بفرستید. با توجه به اینکه انتقال فایل از طریق وای-فای انجام می‌شود، نیازی به کنار کامپیوتر قرار دادن گوشی نیست و سرعت نقل و انتقال بی‌سیم فایل‌ها نسبتاً بالاست.

در ادامه به معرفی امکانات و ویژگی‌های شیریت می‌پردازیم. برای دانلود اپلیکیشن موبایل شیریت برای اندروید و نسخه‌ی مود شده یا بدون تبلیغ آن با لینک مستقیم، به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

دانلود Xposed Installer 3.1.5 [بروزرسانی ۱۱ دی ۹۸]

فریم‌ورک Xposed یکی فریم‌ورک‌های جالب برای محصولات اندرویدی است که تغییر دادن رام‌های اندروید و برنامه‌ها را ساده می‌کند و علاوه بر این می‌توان برخی امکانات خاص رام‌ها را در دیگر رام‌ها و حتی در رام اصلی سازنده‌ی گوشی و تبلت، تجربه کرد. در واقع هر قابلیت و ویژگی به شکل یک ماژول اضافی است که می‌توانید نصب کنید و پس از مدتی در صورت عدم نیاز می‌توانید حذف کنید.

توجه کنید که برای استفاده از این فریم‌ورک می‌بایست دسترسی روت را آزاد کرده باشید و لذا اپی برای کاربران حرفه‌ای اندروید است.

برای مطالعه کردن توضیحات بیشتر و دانلود آخرین نسخه‌ی اپ نصب کننده‌ی این فریم‌ورک که Xposed Installer نام دارد به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

حذف سنسور و تغییر اطلاعات سنسور با Sensor Disabler 2.1.3 در اندروید [بروزرسانی ۱۱ دی ۹۸]

یک روش حل کردن مشکل برخی سنسورهای خراب در اندروید، غیرفعال کردن و از کار انداختن سنسور به صورت نرم‌افزاری است. برای این کار می‌توانید گوشی یا تبلت را روت کنید و سپس از اپلیکیشن رایگان و قدرتمند Sensor Disabler استفاده کنید. حتی قابلیت تغییر دادن اطلاعاتی که حسگرها قرائت می‌کنند هم وجود دارد. به عنوان مثال می‌توانید شتاب حرکتی گوشی یا مختصات مکانی که به کمک GPS تعیین می‌شود را به صورت دستی تغییر بدهید.

برای دانلود کردن Sensor Disabler با لینک مستقیم و همین‌طور از گوگل پلی به ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

آخرین دیدگاه‌ها
۲۰۰ دیدگاه و پاسخ آخر
آخرین مطالب اینتوتک
آخرین مطالب سیاره‌ی بازی
آخرین مطالب زاگرس رباتیک
آخرین مطالب سیاره‌ی اپ
آخرین مطالب سیاره‌ی ویندوز
آخرین مطالب سیاره‌ی مک‌او‌اس
آخرین مطالب سلامت‌زیستی
خرید اینترنتی زاگرس رباتیک