چگونه می‌توان نوکیا ۶ را بازگشایی کرد؟ این سوالی است که خریداران گوشی نوکیا ۶ پیش از تعمیر آن می‌پرسند. نوکیا ۶ از جمله گوشی‌هایی است که نمایشگر آن با چسب در جای خود محکم شده و برای شروع بازگشایی می‌بایست از نمایشگر آن شروع کرد. در ادامه به آموزش بازگشایی نوکیا ۶ و تماشای ویدیوی کالبدشکافی کامل این گوشی می‌نشینیم. با ما باشید.

نوکیا ۶ گوشی جدید نوکیا یکی از محصولات جدید بازار گوشی است که شاید طرفداران نوکیای چند سال پیش را مجذوب کرده باشد.

قدم اول خارج کردن اسلات سیم‌کارت هست. گام بعدی این است که حاشیه‌های نمایشگر را حرارت دهید تا چسب به کار رفته شل شود و سپس با ورود شیء نوک‌تیز و در ادامه استفاده از مقوای ضخیم مثل کارت‌های بازی، نمایشگر را جدا کنید.

کانکتور نمایشگر را به آرامی جدا کنید و به این ترتیب اسمبلی نمایشگر کاملاً جدا می‌شود. کانکتور باتری و پیچ‌ها را جدا کنید. در نوکیا ۶ یک فریم فلزی میانی وجود دارد که پیچ‌های متعددی برای محکم کردن آن استفاده شده است. پیچ‌ها را باز کنید تا به قطعات داخلی گوشی برسید و مراقب تمام کانکتورهای ظریف باشید. قدم بعد جدا کردن مادربورد است، ابتدا پیچ‌ها را باز کنید و سپس با اسپاجر به آرامی مادربورد را از جای خود بلند کنید.

اکنون می‌توانید دوربین‌های عقب و جلو و کابل سیگنال را از مادربورد جدا کنید. برد کوچک‌تری برای پورت یو‌اس‌بی و میکروفون در نظر گرفته شده که اسپیکر نیز به آن متصل است. اکنون نوکیا ۶ به صورت کامل واشکافی شده و می‌توان هر بخش را به صورت جداگانه بررسی و تعمیر کرد.

به ویدیوی آموزش بازگشایی کامل نوکیا ۶ توجه فرمایید: