تاریخچه بازارکار تعمیرات موبایل

چند درصد احتمال دارد که فردی ، گوشی موبایل چند میلیونی خود را برای تعمیر به یک تعمیرکار بی تجربه و غیرحرفه ای بسپارد؟؟ تقریبا میتوان گفت صفر درصد . به دلیل اینکه حتی خود شماهم حاضر نیستید که گوشی موبایل گران قیمت خود را که دارای اطلاعات مهمی هست ، به کسی که در حرفه تعمیرات موبایل قابل اعتماد نیست واگذار کنید.

در سال های اخیر قیمت گوشی موبایل رشد چشمگیری را داشته است که یکی از دلایل افزایش قیمت گوشی موبایل ، استفاده از تکنولوژی های خاص و پیچیده در ساخت و تولید موبایل بوده است. علاوه بر این ، با پیشرفت تکنولوژی و وابسته شدن زندگی انسان ها به تکنولوژی ، تمامی افراد برای ارتباط با یکدیگر و انجام پنجاه درصد از کارهای روزانه خود مانند انجام تراکنش های مالی ، پرداخت قبض و برقراری ارتباط و ... به تلفن همراه نیاز دارند.

با افزایش تعداد روز افزون مشتریان بازار موبایل و درخواست بسیار زیاد خرید گوشی موبایل ، بازار موبایل را به یکی از بازار های پردرآمد تبدیل کرده است . همانطور که در ابتدا گفتیم ، زمانی که گوشی افراد به تعمیر نیاز پیدا می کند ، به مغازه تعمیرکاران حرفه ای در زمینه تعمیرات موبایل مراجعه می کنند.  با قیمت های گران گوشی موبایل ، بیشتر مردم توان خریدن گوشی های جدید را ندارند ، به همین دلیل اگر مشکلی برای گوشی موبایلشان ایجاد شود به جای تعویض گوشی موبایل ، به مراکز معتبر تعمیرات موبایل مراجعه می کنند.

بنابراین شغل تعمیرات موبایل به دلیل تعداد زیاد مراجعه کننده ، به یکی از شغل های پردرآمد تبدیل شده و توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است که بتوانند با شرکت در آموزشگاه تعمیرات موبایل معتبر در این شغل ، به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شده و درآمد بالایی را کسب کنند.

آموزشگاه تعمیرات موبایل

نکات مهم در خصوص آموزش تعمیرات موبایل

در ابتدای مقاله گفتیم که به دلیل گران شدن قیمت گوشی های موبایل و کم شدن توان خرید مردم ، تقاضا برای تعمیرات گوشی موبایل افزایش پیدا کرده است. افرادی که علاقه دارند در زمینه تعمیرات موبایل کار خود را شروع کنند باید از مهارت بالایی برخوردار باشند. امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و وارد شدن گوشی موبایل های جدید در بازار با قابلیت های جدید ، کار تعمیرکاران را سخت کرده زیرا تعمیرکاران هم باید به صورت مداوم اطلاعات و دانش خود را در این زمینه تقویت کنند. بنابراین آموزش تعمیرات موبایل هم برای افراد تازه کار مهم هست هم برای تعمیرکارانی که در بازار تعمیرات موبایل مشغول به کار هستند. به طور کلی می توانیم بگوییم که برای آموزش تعمیرات موبایل افراد باید به نکات زیر توجه کنند:

-افزایش مهارت و تخصص در زمینه تعمیرات موبایل

افزایش مهارت و تخصص در زمینه تعمیرات موبایل یکی از مهمترین فاکتور های افزایش درآمد در این شغل می باشد. افراد با افزودن به مهارت خود و بروز کردن سطح دانش خود با تکنولوژی های بروز ، می توانند تعداد مشتریان رضایتمند خود را افزایش داده و بازارکار خود را گسترش دهند ، که در نهایت موجب افزایش درآمدشان می شود. همچنین افراد می توانند با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل ، به راحتی آموزش های لازم را در کمترین زمان یادگرفته و در کار خود پیشرفت کنند.

-انتخاب بهترین و بروز ترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

یکی دیگر از فاکتور های بسیار مهم آموزش تعمیر موبایل ، انتخاب آموزشگاه است. افرادی که قصد دارند در دوره های آموزشی تعمیرات گوشی شرکت کنند و این تخصص را یادبگیرند ، باید بدانند که انتخاب آموزشگاه تاثیر بسیار زیادی در یادگیری و کسب تجربه آنها دارد. به همین دلیل باید برای انتخاب آموزشگاه تعمیرات موبایل خود دقت کنند تا بتوانند مهارت تعمیر موبایل را به بهترین شکل یادبگیرند. 

برای یادگیری تعمیرات موبایل ، کدام آموزشگاه را انتخاب کنیم؟

آموزشگاه تعمیرات موبایل توبیکس ، یکی از بهترین و معتبر ترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شهر تهران است که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت می کند و بیش از 4300 هنرجو را در زمینه تعمیرات موبایل به یک تعمیر کار حرفه ای تبدیل کرده و آن ها را در مسیر رسیدن به بازار پردرآمد تعمیرات موبایل هدایت و راهنمایی کرده است.

آموزش تعمیرات موبایل ، هم در زمینه نرم افزار و هم در زمینه سخت افزار را میتوانید در دوره های آموزشگاه توبیکس یاد بگیرید . در پایان دوره های آموزش تعمیرات موبایل توبیکس ، مدارک معتبر به هنرجویان اعطا می شود که در بیش از 70 کشور دنیا معتبر می باشد.

همچنین کارآموزان آموزشگاه تعمیرات موبایل توبیکس می توانند به صورت اقساط (بدون ضامن) و با بهترین قیمت ، تمامی لوازم و ابزار های مورد نیاز تعمیرات موبایل را برای شروع کسب و کارشان تهیه کنند.

آموزشگاه توبیکس در روزهای پنجشنبه ، دورهای آموزشی را برای افراد شاغل برگزار می کند. 

بدون شک می توان گفت که شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه توبیکس ، شروع آینده موفق شغلی شماست.

آموزش تعمیرات موبایل

در دوره های آموزش تعمیرات موبایل توبیکس چه مطالبی را یاد میگیریم؟

در دوره های آموزش تعمیرات موبایل آیفون و آموزش تعمیرات موبایل اندروید توبیکس می‌آموزید که انواع گوشی هایی که دارای سیستم عامل آی او اس و اندروید هستند را تعمیر کنید . آموزش های عملی و جامع توبیکس باعث می شود بعد از اتمام دوره بتوانید وارد بازار کار شوید و تمامی انواع موبایل را تعمیر کنید.  اساتید با دانش بین المللی و دارای مدرک دانشگاهی و موفق در بازار کار ، کامل ترین سرفصل های نرم افزار و سخت افزار به کارآموزان آموزش می دهند که این سرفصل ها شامل:

سرفصل سخت افزار

 • آموزش تعمیر گوشیهای سوخته ، آب خورده ، ضربه خورده
 • آموزش الکترونیک به همراه تست قطعات
 • سیم کشی و ترمیم مدار قطع شده
 • کپسول گوشی و نحوه تست و عیب یابی
 • و...

سرفصل نرم افزار

 • آموزش نصب رام و آپدیت اندروید
 • حل مشکلات نرم افزاری اعم از هنگی و گیر کردن روی لوگو
 • آموزش بک آپ و پشتیبان گیری
 • آموزش ریستور کردن و اپدیت ios گوشی های ایفون
 • و...

می توانید برای مشاهده تمامی سرفصل های دوره آموزش تعمیرات موبایل توبیکس به سایت آموزشگاه تعمیرات موبایل توبیکس مراجعه کنید.

آیا پس از پایان دوره تسلط بر تعویض و تعمیر قطعات موبایل را داریم؟

بله ، شما در دوره های آموزش تعمیرات موبایل توبیکس با ساختار گوشی ، اجزای آن و وظیفه هر قطعه به کار رفته در موبایل آشنا خواهید شد. به قطعات الکترونیکی بر روی برد موبایل و کارکرد آنها آشنا می شوید و می‌آموزید چطور این قطعات را تعمیر یا تعویض نمایید.

یادگیری تعمیرات موبایل

برای انتخاب آموزشگاه تعمیرات موبایل ، چه معیارهایی را باید در نظر بگیریم؟

انتخاب یک آموزشگاه تعمیرات موبایل خوب ، تاثیر بسیار زیادی در یادگیری مهارت و حرفه تعمیرات موبایل دارد. بنابراین افرادی که می خواهند در زمینه تعمیرات موبایل فعالیت کنند ، باید در انتخاب آموزشگاه خود بسیار دقت کنند. از معیار های یک آموزشگاه خوب می توان موارد زیر را نام برد:

 • اساتید آموزشگاه دانش و مهارت زیادی در زمینه تعمیرات موبایل  داشته باشند.
 • ارائه خدمات تعمیرات موبایل با گوشی های زنده و تکنولوژی جدید.
 • ارائه مدارک معتبر به کارآموزان پس از پایان دوره.
 • تعداد هنرجویانی که در آموزشگاه آموزش دیده اند. 
 • امکان ثبت نام کارآموزان از خارج تهران.
 • پشتیبانی مادام العمر
 • به روز بودن تجهیزات ارائه شده به کارآموزان

هزینه ی شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل توبیکس چقدر است؟

یکی از موارد مهمی که افراد برای شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل به آن توجه می کنند ، شهریه ای است که آموزشگاه دریافت می کند. خوشبختانه هزینه ای که آموزشگاه توبیکس برای دوره های آموزش تعمیرات موبایل دریافت می کند ، بسیار منصفانه است و تمامی افراد توانایی پرداخت و شرکت در دوره ها را دارند. جهت اطلاع دقیق از هزینه های دوره آموزش تعمیرات موبایل با شماره 02147627627 تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام برای کارآموزان خارج از تهران به چه صورت است؟

آموزشگاه توبیکس ، امکان ثبت نام دوره های آموزش تعمیرات موبایل را برای کارآموزانی که در خارج تهران زندگی می کنند نیز فراهم کرده است. جهت هماهنگی های لازمه ، کارشناسان آموزشگاه توبیکس  پس از واریز هزینه ی پیش پرداخت ثبت نام کارآموزان خارج از تهران در دوره های آموزش تعمیرات موبایل ، با کارآموزان تماس خواهند گرفت و خوابگاه های مناسب را به آنها معرفی خواهند کرد.

آموزشگاه تعمیرات موبایل

 جمع بندی

در این مقاله به بازار پردرآمد تعمیرات موبایل پرداختیم و سعی کردیم شما را برای انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل برای یادگیری تعمیر موبایل راهنمایی کنیم. پیشنهاد ما به شما برای یادگیری تعمیرات موبایل ، شرکت در آموزشگاه تعمیرات موبایل توبیکس است که تمامی نکات تعمیرات موبایل از صفر تا وارد شدن به بازار کار به شما آموزش داده می شود . پس از اتمام دوره آموزشگاه توبیکس کارآموزان به صورت مادام العمر پشتیبانی می شوند و می توانند سوالات خود را با استاد مطرح کنند ، هنرجویان بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات موبایل می توانند وارد بازارکار شوند و کار خود را شروع کنند.