یکی از آمارهای عجیبی که منتشر شده است ای بوده که مافیای کنکور، سالانه 8 هزار میلیارد تومان درآمد دارد! اگر کمی به این جمله فکر کنیم متوجه می‌شویم که لزوما این میزان درآمد توسط رتبه‌های برتر به جیب این عزیزان وارد نشده است! پس احتمالا نمی‌توانیم منکر این موضوع شویم که پرداخت پول لزوما باعث موفقیت در کنکور نمی‌شود!

از آموزش رایگان تا شیر مرغ و جون آدمیزاد!

یکی از اهداف مدرسه‌ی مجازی آی نو، ایجاد بستری به منظور برقراری عدالت آموزشی برای تمامی دانش‌آموزان می‌باشد. در واقع هر چند یک دانش‌آموز دارای پایه‌ی درسی قوی باشد، بدون استفاده از ابزارهای کمک آموزشی قادر به گذر از سد محکم کنکور تجربی نخواهد بود.

از این رو آی نو برای تقویت پایه‌ی درسی داوطلبین کنکور، ویدیوهای آموزشی پایه پنجم تا دوازدهم را به صورت کاملا رایگان ارائه نموده است. از طرفی امکان دسترسی به ویدیوهای آموزشی نکته و تست کنکور نیز با خرید بسته آموزشی کنکور تجربی 1403 و با پرداخت هزینه‌ای بسیار ناچیز (فقط 245 هزار تومان در ماه) وجود دارد.

امکان تقویت پایه + آموزش نکات کنکور تجربی 1403

حق هر دانش‌آموزی است که با هر سطحی از توانمندی مالی، از آموزش استاندارد و صحیح بهره گیرد. از این رو مدرسه‌ی مجازی آی نو با استفاده از ابزارهای آموزشی پیشرفته و تکنولوژی به‌روز دنیا توانسته است دستیابی به منابع آموزشی معتبر شامل ویدیوهای نکته و تست کنکور تجربی را برای دانش‌آموزان تسهیل نماید.

شما داوطلبین کنکور تجربی می‌توانید برای آموزش صحیح مطالبی که قبلا در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم خوانده‌اید به ویدیوهای آموزشی رایگان مدرسه مجازی آی نو مراجعه و همراه با اساتید حرفه‌ای، اشکالات درسی خود را بر طرف و نکات طلایی دروس را مرور و یاددشت کنید.

پس از آموزش صحیح و رفع اشکال دروس پایه نیز با پرداخت هزینه‌‌ای بسیار کم برای خرید اشتراک از مدرسه مجازی آی نو و استفاده از پکیج آموزشی کنکور تجربی 1403، می‌توانید با نکات مهم کنکوری آشنا شوید.

آموزش حرفه ای تست زنی با ویدیوهای نکته و تست

ویدیو آموزشی در واقع کلاس خصوصی است که می‌توانید بارها و بارها آن را مشاهده کنید. از طرفی از ویدیوهای آموزشی علاوه بر رفع اشکال می‌توانید برای تهیه‌ی یک خلاصه‌ی جامع نیز بهره بگیرید.

یکی از معایب استفاده از آموزش ویدیویی کنکور تجربی 1403، هزینه‌ی بالای خرید یا اشتراک آن است! به همین منظور مدرسه مجازی آی نو تلاش نموده تا این مشکل را حل نماید. هزینه بسیار کم اشتراک مدرسه مجازی آی نو بستری را فراهم نموده است تا تمام داوطلبین کنکور تجربی بتوانند در همه جای ایران، به صورت آنلاین و در هر زمانی از شبانه‌روز که مایلند به تمام منابع درسی مورد نیاز خود برای موفقیت در کنکور تجربی، دسترسی داشته باشند.

کنکور تجربی 1403

نکات طلایی در استفاده از ویدیوهای نکته و تست

البته باید دقت کنید که خرید اشتراک ویدیوهای نکته و تست کنکور تجربی 1403 و تماشای آنلاین این ویدیوها به تنهایی باعث موفقیت نمی‌شود. داوطلبین کنکور بهتر است به توصیه‌های زیر در مورد استفاده از ویدیوهای نکته و تست کنکور تجربی دقت نمایند:

  • پس از تدریس تنها با تمرین های مکرر می‌توانید به تسلط کامل برسید.
  • برای دستیابی به تسلط کامل با تماشا‌ی ویدیوهای نکته و تست می‌توانید آموزش‌های نادرست ذهنی ناشی از مطالعات گذشته را پاک کنید.
  • با تکرار مشاهده‌ی ویدیوهای آموزشی می‌توانید با مرور راه‌حل‌ها، اطلاعات دقیق و صحیح را در ذهن خود تثبیت نمایید.
  • از تماشای این ویدیوها و یادگیری انواع تکنیک‌های تست زنی می‌توانید برای غلبه بر حواس پرتی خود استفاده نمایید.
  • در تمرین تست زنی، ابتدا نباید زمان را در نظر بگیرید. در این مرحله هدف از تست آموزشی فقط یادگیری خواهد بود.
  • پس از فراگیری کامل برای افزایش سرعت در تست زنی، باید به سراغ تست‌های زمان دار بروید.
  • پس از چند بار مشاهده‌ی کامل ویدیوهای نکته و تست کنکور تجربی، با زدن تست‌های زمان دار و سنجشی می‌توانید سرعت خود را بالا ببرید. در این مرحله مهم این هست که تست‌ها هم سریع و هم به شکل صحیح حل شوند.

مدرسه مجازی آی نو

ویژگی های ویدیوهای نکته و تست آی نو

داوطلبان کنکور با آموزش ویدیویی کنکور تجربی 1403 مدرسه مجازی آی نو می‌توانند از امکانات زیر بهره‌مند شوند:

کیفیت ضبط بسیار عالی

دلیل ارزان بودن اشتراک مدرسه مجازی آی نو، کیفیت نامناسب ویدیوها نیست! در واقع آی نو به دلیل برقراری عدالت آموزشی اقدام به ارائه این محصولات آموزشی باکیفیت نموده است.

قیمت مقرون به صرفه

هزینه اشتراک استفاده از تمامی منابع آموزشی از جمله ویدیوهای نکته و تست کنکور علوم تجربی غیر قابل مقایسه با محصولات مشابه دیگر است.

امکان بررسی کیفیت این ویدیوها

قبل از خرید اشتراک، کاربران می‌توانند ویدیوها را از نظر کیفیت بررسی نمایند. با استفاده از ویدیوهای نکته و تست کنکور تجربی مدرسه مجازی آی نو، بدون سخت گیری می‌توانید مفاهیم کنکوری را به شیوه‌ای آسان و جذاب بیاموزید.