نرم افزار سپیدار در بین ده ها نرم افزار حسابداری که کاربردهای مشابه و متفاوتی دارند، یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری می باشد که از آن برای عملیات حسابداری و مالیاتی می توان استفاده کرد.

نرم افزار سپیدار در سالهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و استفاده از آن به صورت روزانه در حال افزایش می باشد. این نرم افزار در مقایسه با دیگر نرم افزارها کاربرد بیشتری دارد زیرا حاوی ماژول های متفاوتی می باشد، این موضوع باعث شده کار حسابداران خیلی راحتر انجام شود.

در واقع این نرم افزار جهت ثبت، گزارشگیری و دیگر موراد پیچیده در این نرم فزار وجود دارد، این موضوع کار را برای صاحبین کسب و کار و همچنین حسابداران آسان کرده است.

نرم افزار سپیدار برای کجا کاربرد دارد؟

یک شرکت حسابداری کارهای متفاوتی انجام می شود، در حال حاضر حسابداری را نمی توان به صورت سنتی انجام داد بنابراین ما برای پیشبرد کارهای حسابداری شرکت باید از یک نرم افزار حرفه ای استفاده کنیم. در واقع می توان گفت نرم افزار سپیدار در شرکتهای بزرگ کاربرد دارد.

نرم افزار سپیدار برای شرکتهایی در زمینه بازرگانی، خدماتی و پیمانکاری مورد استفاده قرار می گیرد.

نرم افزار سپیدار نصب راحتی دارد، بنابراین یکی از کاربردهای این نرم افزار راحتی در نصب می باشد.

از دیگر کاربردهای خاص این نرم افزار می توان به کد گذاری پیشرفته، آماده سازی کردن اظهارنامه در زمان کوتاهی اشاره کرد.

نرم افزار سپیدار و کاربردهاش

اگر بخواهیم:

 • امکان کار کردن بدون ماوس
 • امکن دسترسی سریع به میز کار و ماژول های مورد نیاز
 • امکان پیوست زدن اسناد مختلف برای هر فرم
 • ساختن گزارشهای مفید و کاربردی

اینها بخشی از کاربرهی نر افزار سپیدار می باشد، که باعث شده شرکتهای زیادی از این نرم افزار استفاده کنند.

مزایا نرم افزار سپیدار

چه چیزی باید سبب شود حسابداران از نرم افزار سیپدار برای پیشبرد امورشان استفاده کنند؟ آیا این نرم افزار در کنار مزایایی که دارد معایبی هم دارد که سبب شود استفاده از این برنامه برای تعدادی از حسابداران با محدودیت رو به رو شود؟

آموزش صفر تا صد نرم افزار سپیدار

در این بخش میخواهیم مزایا و معایب نرم افزار سپیدار را با هم بررسی کنیم تا با آگاهی بیشتر این نرم افزار را انتخاب کنید.

 • به روز بودن نرم افزار حسابداری سپیدار
 • یکپارچه بودن این نرم افزار
 • بهره مندی از پشتیبانی قوی
 • سریع بودن نرم افزار در انجام امور
 • امکان تبدیل اطلاعات
 • امنیت بالای این برنامه
 • محیط کاربرپسند
 • ساده بودن نصب و کار کردن راحت با آن
 • ارائه گزارش های مالی برای انواع کسب و کار ها
 • ظاهر زیبا نرم افزار سپیدار
 • صرفه جویی در هزینه های ایجاد زیرساخت
 • صرفه جویی در زمان انجام امور
 • بهره مندی از به روزرسانی خودکار
 • و …

این مزایا نرم افزار سپیدار سبب میشود که افراد زیادی از این نرم افزار استفاده کنند و از قابلیت های این نرم افزار برای انجام امور حسابداری خود استفاده کنند.

بهترین نرم افزار حسابداری

مسلما یکی از دغدغه های کسب و کارها این است که کدام نرم افزار می تواند ویژگی های لازم را برای کسب و کارشان داشته باشد و بتواند آن ها را به اهدافشان نزدیک کنند، نرم افزاری بهترین است.

که بتواند با تغییرات روز خود را اپدیت کند و تمام گزینه های مورد نیاز حسابداران را ارائه کند.

نرم افزار سپیدار که در زمینه تولیدی، بازرگانی و تجاری آپشن های مختلفی را به حسابداران و کسب و کارهای کوچک تا بزرگ را ارائه می کند، می توان گفت یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداران به حساب می آید.

به دلیل اینکه در یک پایگاه حسابداری ممکن است اطلاعات حسابداری سالیان سال، مربوط به یک شرکت ذخیره می شود و در هنگام گزارش گیری ممکن است.

هر لحظه به هر یک از اطلاعات نیاز باشد و همچنین برای امور بیمه و مالیات هر شرکت نیاز به یک نرم افزاری دارد که با سرعت بالا در تهیه و گزارش گیری اطلاعات مورد نیاز شرکت و حسابداران تاثیر گذار باشد.

آموزش صفر تا صد نرم افزار سپیدار

چند ویژگی نرم افزار سپیدار به شرح ذیل می باشد:

 • بخش جستجوی قوی دارد
 • دسترسی راحت برای کاربران
 • آسانی در نصب

این سه ویژگی در نرم افزار سپیدار باعث شده بتوانیم کاربرد راحت و مفیدی از این نرم افزار داشته باشیم.

بهترین نرم افزار حسابداری

مسلما یکی از دغدغه های کسب و کارها این است که کدام نرم افزار می تواند ویژگی های لازم را برای کسب و کارشان داشته باشد و بتواند آن ها را به اهدافشان نزدیک کند، یا اینکه کدام نرم افزار بهترین است؟!

که بتواند با تغییرات روز خود را اپدیت کند و تمام گزینه های مورد نیاز حسابداران را ارائه کند.

نرم افزار سپیدار که در زمینه تولیدی، بازرگانی و تجاری آپشن های مختلفی را به حسابداران و کسب و کارهای کوچک تا بزرگ را ارائه می کند، می توان گفت یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداران به حساب می آید.

در یک پایگاه اطلاعات حسابداری مربوط به یک شرکت سالیان سال،  ذخیره می شود و در هنگام گزارش گیری ممکن است، هر لحظه به هر یک از اطلاعات نیاز باشد. همچنین هر شرکت برای امور بیمه و مالیات، نیاز به یک نرم افزاری دارد که سرعت بالایی در تهیه و گزارش گیری اطلاعات مورد نیاز شرکت و حسابداران داشته باشد.

آموزش صفر تا صد نرم افزار سپیدار

مزیت آموزش نرم افزار سپیدار برای من

مزیتی که آموزش این نرم افزار می تواند برای شما داشته باشد، افزایش موقعیت های کاری شما باشد به این روش که وقتی شما بتوانید با نرم افزار مهمی مثل سپیدار کار کنید، موقعیت کاری شما برای شاغل شدن در شرکتهای بزرگ بیشتر می شود.

از انجاییکه کار با این نرم افزار مقداری سخت می باشد، حسابدارن کمی به صورت کامل به این نرم افزر مسلط می باشند، بنابراین شما وقتی به این نرم افزار مسلط می شوید می توانید با دیگر نرم افزارهای حسابداری کار کنید، پس چه بهتر است ابتدا با نرم افزاری آموزش ببینید که مورد استفاده شرکتهای زیادی باشد و همچنین مقداری پیچیدگی داشته باشد تا بتوانید با دیگر نرم افزارها به سادگی کار کنید.

سخن آخر

یادگیری نرم افزارهای حسابداری برای شما موقعیت های کاری فراوانی به وجود می آورد. خیلی از افراد فقط بخش کوچیکی از نرم افزار را آمموزش میبینند و تصور آنها این است که نرم افزار فقط شامل فاکتور زدن و ثبت فاکتور های مالی می باشد در صورتی که اگر شما بخواهید در زمینه حسابداری پیشرفت کنید باید نرم افزارها را به صورت عمیقتر و حرفه ای تر آموزش ببینید و با کلیه ابعاد آن اشنا شوید.

در نهایت از همه شما عزیزان کمال تشکر را دارم که تا به اینجای مقاله همراه ما بودید، هر سوالی در زمینه حسابداری و مالیاتی دارید می توانید از آکادمی حسابداری دکتر مدحج بپرسید تا حسابداران ما در اسرع وقت پاسخ سوالات شما را بدهند.