بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت و زندگی در کشور ترکیه را دارند، به دنبال افتتاح حساب در بانک‌های این کشور هستند تا بتوانند جریان مالی خود را در این مملکت برقرار کرده و مانند مردمان بومی این کشور، از خدمات مالی بهره ببرند.

 بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت و زندگی در کشور ترکیه را دارند، به دنبال افتتاح حساب در بانک‌های این کشور هستند تا بتوانند جریان مالی خود را در این مملکت برقرار کرده و مانند مردمان بومی این کشور، از خدمات مالی بهره ببرند. حال به نظر شما بدون دریافت اقامت در این کشور، هنوز هم می‌توان اقدام به افتتاح حساب بانکی در ترکیه کرد؟ باید بگوییم که این کار شدنی است، اما شما تنها امکان افتتاح حساب در «زراعت بانک» را خواهید خواهید داشت و افتتاح حساب در سایر بانک‌های این کشور امکان پذیر نخواهد بود. برای بانک‌های دیگر حتما باید برگه اقامت در کشور ترکیه را هم به همراه داشته باشید.

داشتن یک حساب بانکی اهمیت بالایی برای مردمان دارد و بدون وجود آن، تقریبا زندگی امکان پذیر نخواهد بود. باید برای انجام هر گونه خریدی از سوپر مارکت یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای، از کارت بانکی که بانک مورد نظر در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده کنید. حتی استفاده از فروشگاه‌ها و سیستم‌های آنلاین هم نیاز به داشتن یک حساب بانکی دارد و در غیر اینصورت، باید خریدهای خود را به واسطه حجم زیادی از پول نقد انجام دهید که امروزه چندان مرسوم نیست. بیاد داشته باشید که شما برای فعالیت کسب و کاری در این کشور هم باید یک حساب بانکی داشته باشید.

لزوم داشتن افتتاح حساب بانکی در ترکیه

دلایل داشتن افتتاح حساب بانکی در ترکیه

با افتتاح حساب بانکی در ترکیه می‌توانید با کارفرمای خود از نظر مالی در ارتباط بوده و امکان پرداخت حقوق‌تان را برای وی ممکن کنید. همچنین بیاد داشته باشید که کارفرماها ممکن است که دور از شما باشند و در این شرایط، رد و بدل کردن پول نقد امکان پذیر نخواهد بود یا حداقل مشکلاتی به همراه خواهد داشت. معامله کردن با دیگران هم در این شرایط به سختی انجام می‌شود. راه انداختن کار و کارآفرینی در کشور ترکیه هم نیازمند افتتاح حساب بانکی در ترکیه است و می‌توانید با مراجعه به بانک‌های مختلف این کشور، مراحل لازم برای این کار را طی کنید.

بنابراین، کاملا مشخص است که ارتباط داشتن با دنیای بیرون، نیازمند افتتاح حساب بانکی در ترکیه است و مخصوصا یک خارجی بدون داشتن آن به مشکلات بیشتری هم در این کشور برخورد خواهد کرد. با استفاده از خدمات بانک‌ها، می‌توانید اقدام به دریافت مستر کارت و ویزا کارت هم کنید. این کارت‌ها در همه جای دنیا کاربرد داشته و می‌توانید بیزینس جهانی خود را هم راه‌اندازی کنید. افتتاح حساب بانکی در ترکیه بسیار ساده بوده و تنها باید در ابتدا تصویری از پاسپورت خود را در اختیار تیم اویار گروپ قرار داده و یک سیم کارت هم به نام خود یا دوستان‌تان خریداری می‌کنید.

روند افتتاح حساب بانکی

بعد از طی کردن این مرحله هم ثبت نام کد مالیاتی برای شما انجام خواهد شد. می‌توانید سپس با نماینده‌ای که تیم اویار در اختیار شما می‌گذارد، به بانک مراجعه کرده و افتتاح حساب خود را انجام دهید. همان‌طور که گفتیم، برای افتتاح حساب در بانک زراعت ترکیه دیگر نیازی به اقامت و کیملیک این کشور ندارید و با هزینه‌ای مشابه می‌توانید اقدام به افتتاح حساب کنید. حسابی که شما در این کشور ایجاد کنید، بر پایه ارزهای مهم و محبوبی مانند طلا، یورو، پوند و لیر خواهد بود و می‌توانید مستر کارتی با اعتبار ۸ ساله را هم دریافت کنید.

روند افتتاح حساب بانکی در ترکیه

با این افتتاح حساب بانکی در ترکیه می‌توانید IBAN و کد سوئیفت هم دریافت کرده و از سود بانکی ۱۵ درصدی با سر رسید‌های ماهانه نیز بهره مند شوید. بانک‌های ترکیه به سیستم بانکی جهانی متصل شده است و بدون مشکل می‌توانید فعالیت خود را داشته باشید. می‌توانید خریدهای اینترنتی خود را از سایت‌هایی مانند آمازون انجام داده و حتی به‌صورت رسمی در گوگل تبلیغ کنید. تمامی خریدهای مربوط به افزونه و قالب وب سایت‌ها نیز بدون مشکل با افتتاح حساب بانکی در ترکیه انجام خواهد شد. اگر فریلنسر بوده و قصد فعالیت با کارفرماهای خارجی را در کشور ترکیه دارید، باز هم از این طریق می‌توانید اقدامات لازم را داشته باشید.

اویار گروپ، انتخابی هوشمندانه برای مهاجرت به ترکیه

اویار گروپ مجموعه‌ای کاربلد با سال‌ها تجربه است که در زمینه کسب اقامت و شهروندی ترکیه با شما همراه خواهد شد. این همراهی با حضور کارشناسان زبده بوده و می‌توانید برای افتتاح حساب بانکی در ترکیه نیز از این طریق اقدام کنید. این حساب تا حدی زیادی به درد بخور بوده و به نوعی زندگی را در این کشور به جریان می‌اندازد. از ویژگی‌های سایت می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • امکان خرید خانه در استانبول
  • امکان افتتاح حساب بانکی در ترکیه
  • همراهی مشاورین و کارشناسان اویار گروپ
  • همراهی با مشتری حتی بعد از عقد قرارداد

می‌توانید با مراجعه به سایت evyargroup.com اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کرده و برای دریافت خدمات این سایت آماده شوید. با تماس از طریق شماره تلفن ۹۰۵۵۴۵۷۰۹۰۹۰+ هم می‌توانید با کارشناسان سایت همراه باشید.