اغلب افراد، به اشتباه گمان می کنند کسانی که می توانند به درستی حقه بزنند و اجناس خود را به مشتری قالب کنند، فروشندگان بسیار خوبی هستند. اما حقیقت چیز دیگریست، شما با تغیر فرکانس های جذبی خودتان می توانید به صورت سالم وصحیح فروش بسیار بالایی داشته باشید و ثروتمند شوید.

 برای جذب مشتری فراوان، راه های کمی وجود دارد. یکی از بهترین راه ها برای جذب آسان مشتریان با کمک قانون جذب استفاده از سابلیمینال جذب مشتری هست.

 فروشندگان همچنین باید با مشتریان خود خوش برخورد باشند. داشتن صبر و حوصله فراوان در زمینه فروشندگی، سبب جلب رضایت مشتریان می شود. خواندن این مقاله برای افرادی که به تازگی شغل فروشندگی را آغاز کرده اند، بسیار مفید است.

راه های افزایش تعداد مشتری

 • فروشنده باید به کار خود علاقه داشته و به نحوه چینش اجناس در مغازه، توجه ویژه ای داشته باشد. داشتن اعتماد به نفس و روابط عمومی بالا نیز، می تواند تاثیر مستقیمی در افزایش شمار مشتریان داشته باشد.
 • فروشندگان باید به فروش بالا و پیشرفت در کسب و کار خود ایمان داشته باشند. یکی از ابتدایی ترین قانون های سابلیمینال، قانون جذب است. قانون جذب و اعتقاد داشتن به آن، می تواند در رونق کسب و کار شما موثر باشد.
 • فروشندگان باید مهارت کافی در زمینه فروش و هم چنین اطلاعات لازم درباره محصول خود را داشته باشد. در صورتی که فروشندگان بتوانند تعاریف جامع و کاملی در مورد کالای خود به مشتری ارائه دهند، سبب تشویق مشتری برای خرید اجناس خود می شوند.
 • برای مشترین خود ارزش قائل باشید و بهترین و یا کیفیت ترین جنس ها را برای فروش، در مغازه خود قرار دهید. در صورت ارائه جنس های بی کیفیت، مشتریان بعد از یک بار خرید، از کیفیت جنس های شما با خبر شده و دیگر به شما مراجعه نمی کنند.
 • خوش رفتاری با مشتریان خود را هرگز فراموش نکنید. مشتریان، فروشندگان خوش مشرب و خوش برخورد، را دوست دارند. توجه کنید که در جواب به سوالات مشتری حتما باید صادق باشید.
 • یک فروشنده خوب، در لحظه ورود مشتری به درون مغازه، از او استقبال می کند. در صورتی که فروشندگان بتوانند تمام نکات مربوط به مشتری مداری را رعایت کنند، در کوتاه ترین زمان ممکن، شاهد جذب مشتری فراوان خواهند بود.
 • خیلی از افراد بعد از اینکه از سابلیمینال مهاجرت استفاده می کنند و شرایط مهاجرتی برایشان پدید می آید می خواهند که لوازم منزلشان را بفروشند که در این حالت هم باز شما یک فروشنده می شوید و بایستی که عملکرد خوبی داشته باشید.
 • برای اجناس موجود در مغازه، قیمت های نجومی در نظر نگیرید. مردم همواره از کالاهایی با قیمت مناسب و کیفیت برتر، استقبال می کنند. می توانید به مناسبت های مختلف، برای محصولات خود تخفیف در نظر بگیرید.

جذب مشتری فراوان

سابلیمینال جذب مشتری فراوان

امروزه همه افراد برای رسیدن به فروش بیش تر و جلب رضایت مشتریان، در تلاشند. راه های بسیار زیادی برای جذب مشتری وجود دارد که اگر فروشندگان آن ها را رعایت کنند، از نتیجه به دست آمده راضی خواهند بود. برخی از فروشندگان با این که بهترین و با کیفیت ترین اجناس را ارائه می کنند، رفتار درستی با مشتریان خود ندارد. این امر سبب دلسردی مشتری نسبت به فروشنده و عدم مراجعه مجدد وی به فروشگاه می شود. به دلیل اهمیت این موضوع، در ادامه مقابه شما را با سابلیمینال جذب مشتری فراوان، آشنا می کنیم:

 • در صورتی که به قانون جذب اعتقاد داشته باشید، خواهید دید که مشتریان زیادی خریدار محصولات شما می شوند.
 • می توانید با کمک اعداد کیهانی، مشتریان را به مغازه خود جذب کنید. (در قانون سابلیمینال، اعدادی وجود دارند که به آن ها اعداد کیهانی گفته می شود).
 • فروشندگی را کاملا یاد بگیرید و رفتار، گفتار و طرز برخورد صحیحی با مشتریان خود داشته باشید.
 • ارتباط ایده آلی با مشتریان خود برقرار کنید و به تمام سوالات پرسیده شده، با صداقت کامل پاسخ دهید.
 • مهارت فروش را به خوبی یاد بگیرید و آن ها را در خود تقویت کنید.
 • ارتباط درست و اصولی با مشتری، بیش ترین تاثیر را در جذب مشتری فراوان دارد. بنابراین لازم است این مهارت را در خود تقویت کنید.
 • با سخنان و پاسخ های شفاف خود به سوالات مشتری، او را قانع کنید.

در صورتی که موارد فوق را اساس کار خود قرار دهید، می توانید به پیشرفت و رونق کار خود، کمک زیادی کنید. مشتریان از فروشندگان خوش برخوردی که درباره اجناس خود با صداقت کامل صحبت می کنند، راضی هستند. در صورتی که یک مشتری از محصولات، رفتار و نوع فروش شما راضی باشد، مغازه شما را به دوستان و نزدیکان خود معرفی می کند.

سخن پایانی

سابلیمینال به فایل ها و سیگنال های صوتی گفته می شود که به منظور تغییر الگوهای ذهنی و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه انسان از طریق طریق و یا سایر جملات، طراحی شده اند. این سیگنال ها انرژی های مثبتی جهت افزایش روحیه در هر زمینه ای هستند.

سابلیمینال جذب مشتری فراوان، یکی از راه های افزایش شمار مشتری است. در صورتی که مشتری بتواند از فروشنده انرژی مثبت دریافت کند، به راحتی اعتماد می کند و در بارهای بعدی نیز برای خرید به این فروشگاه مراجعه می کند.‌  اگر فروشنده هستید، با اعتقاد و اعتماد به سابلیمینال، می تواند کسب و کار خود را تا حد زیادی ارتقا دهید.

حتی اگر در حال تحصیل هستید در هر مقطعی بازهم قدرت سابلیمینال ها می تواند به شما کمک کند شیاد بپرسید چگونه ؟

سابلیمینال درس خواندن عملکرد تحصیلی شما را و ذهن شما را فوق العاده بهبود می دهد. برای تهیه این سابلیمینال فوق العاده روی لینک سابلیمینال درس خواندن کلیک کنید.

سابلیمیران، یکی از معتبرترین مراجع جهت تولید انواع سابلیمینال های معتبر و استاندارد در ایران است. برای دریافت اطلاعات در مورد سابلیمینال افزایش مشتری و یا مواردی دیگر، می توانید روی لینک های بالا کلیک کنیدو یا وارد وبسایت سابلیمیران شده و از بخش ارتباط با ما از پشتیبانی کمک بخواهید.