انتخاب قالب وردپرس یکی از مهترین نکات طراحی سایت با وردپرس می باشد. در مرحله اول قالب باید از لحاظ طراحی ui , ux مناسب ترین و نزدیک ترین دیزاین به کسب و کار ما را داشته باشد و در مرحله بعد باید توجه داشت که قالب وردپرس انتخاب شده از امنیت و سئو مناسبی برخوردار باشد.

بطور کلی هر پوسته وردپرس از افزونه های مختلفی تشکیل شده و قدرت گرفته است و یکی از مهترین های آن استفاده از افزونه صفحه سازی است که آن قالب به کار برده است در حال حاضر میتوان گفت بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس المنتور و ویژوال کامپوزر می باشد، اگر شما میخواهید از دمو های پیش فرض قالب وردپرس استفاده کنید نوع صفحه ساز میتوان گفت اهمیتی ندارد. کارشناسان تم آف با مشاوره رایگان در زمینه انتخاب قالب وردپرس و افزونه وردپرس  در خدمت شما هستند.

انتخاب قالب برای سایت های فروشگاهی

برای انتخاب قالب فروشگاهی وردپرس اگر میخواهیم در سریعترین زمان ممکن به سایت مورد نظر و ایده آل خود برسیم حتما باید نزدیکترین دمو (پیشنمایش) قالب با توجه به کسب و کار خود انتخاب کنیم و در مرحله بعد باید نوع صفحه ساز و سازگاری با افزونه های مختلف را بررسی کنیم و همچنین سرعت قالب را با ابزار های مختلف تست کنیم.از جمله  قالب های محبوب فروشگاهی میتوان به قالب وودمارت ، قالب فلت سام اشاره کرد.

انتخاب قالب برای سایت های شرکتی

 قالب های زیادی برای سایت های شرکتی طراحی شده اند از جمله قالب های معروفی چون آوادا ، بی تم ، انفو

قالب و افزونه وردپرس بهترین راهکار طراحی سایت

لد و... ما با توجه به نوع کسب کار و سلیقه خود میتوانیم قالب مناسب را انتخاب کنیم فاکتور های مهمی مثل سرعت قالب ، واکنشگرا بودن و رعایت اصول کدنویسی در سئو که البته اکثر قالب های معروف این موارد را رعایت کرده اند و فقط میتوان گفت سلیقه ما است که نوع قالب شرکتی وردپرس را انتخاب میکند.

استفاده از افزونه وردپرس در قالب وردپرس

یکی از بهترین و سریعترین راهکار ها برای اضافه کردن امکانات به وب سایت وردپرسی خود استفاده از افزونه وردپرس می باشد

شما میتوانید هر نوع امکانی که مد نظرتان است را با افزونه وردپرس پیاده سازی کنید.کافی به وب سایت تم آف سر بزنید و انواع افزونه های وردپرسی را مشاهده کنید.

نکات مهم در انتخاب قالب وردپرس

قالب و افزونه وردپرس بهترین راهکار طراحی سایت

طراحی سایت با قالب وردپرس می توان گفت جزو محبوب ترین راه طراحی سایت می باشد و به این دلیل است که طراحی سایت با قالب وردپرس نیاز به دانش کد نویسی ندارد و بسیار آسان می باشد و با کمی خطا و آزمون میتوان سایت مورد نظر خود را طراحی کنیم اما هر قالب وردپرس ویژگی های خاص خود را دارد که باید قبل از خرید به این نکات توجه کنیم

  • جذاب و دیزاین قالب

ظاهر جذاب سایت در واقع مهمترین عامل در جذب کاربر و بیننده سایت شما می باشد. در واقع ظاهر سایت شما به عنوان هویت بصری کسب و کار یا شرکت شما شناخته می شود و اولین چیزی که کاربر از سایت شما می بیند  نوع طراحی آن است. داشتن طراحی منحصر به فرد می تواند شما را از رقبا حوزه کسب و کارتان متمایز کند.

  • رعایت اصول سئو در کد نویسی قالب

اگر میخواهید در گوگل و سایر موتور های جستجو بیشتر دیده شوید باید قالب شما اصول کد نوسی سئو  را رعایت کرده باشد  و البته  امروزه اکثر قالب های وردپرس از این ای نکات را رعایت کرده اند. و ما در  تم آف سعی می کنیم بهترین معروف ترین  قالب های وردپرس خارجی را در اختیار شما قرار دهیم.

  • رسپانسیو بودن قالب و سازگاری با افزونه های وردپرس

در حال حاضر بسیاری از کاربران از طریق گوشی های موبایل خود به وب گردی می پردازند و بخاطر اینو موضوع واکنشگرا بودن سایت از اهمیت ویژه برای گوگل برخودار است و حتما باید در موبایل سرعت وب سایت بهنیه و مناسب باشد. و همچنین افزونه های وردپرس برای اضافه کردن امکانات به قالب خود بسیار مهم است و حداقل یک قالب وردپرس خوب باید حداقل از افزونه های محبوب و پرکاربرد پشتیبانی کند.

  • داشتن تنظیمات حرفه ای در قالب

پنل مدیریت قوی یکی از ویژگی های است که هر قالبی باید داشته باشد تا ما بتوانیم بدون نیاز به کدنویسی در کمترین زمان ممکن تغییرات لازم را در سایت خود ایجاد کنیم به عنوان مثال بتوانیم رنگ و هر فوت هر بخشی را از تنظیمات قالب به راحتی عوض کنیم.

انواع قالب های وردپرس در تم آف

انواع مختلفی از قالب های وردپرس وجود دارد. هر یک از این قالب ها نیز برای شرایط و مشتریان خاص طراحی شده اند و شما می توانید با استفاده از هر کدام به توسعه کسب و کار خود کمک کنید. ما بیش از 200 قالب مختلف وردپرس را در مجموعه تم آف قرار داده ایم که با استفاده از آنها می توانید به هدف خود در طراحی یک وب سایت جذاب برسید. قالب های وردپرس موجود در وب سایت تم آف همگی با شش ماه خدمات پشتیبانی رایگان و آپدیت مادام العمر ارائه می شوند و ما سعی کرده ایم با کیفیت ترین قالب های وردپرس را آماده کنیم .

منبع : تم آف