سئو سایت در مشهد با جواد یاسمی یعنی شما برای رسیدن به رتبه های صفحه اول گوگل (بهترین موتورجستجو در ایران) نگرانی ندارید. خدمات سئو (بهینه سازی وبسایت ها) که تیم حرف های جواد یاسمی (Javadyasemi) ارائه می دهند کامل است. یعنی از 0 تا 100 خرید دامنه و هاست تا رسیدن به صفحه اول را می توانید تنها با ارتباط با یک نفر داشته باشید.

مزیت اصلی همکاری با جوادیاسمی > هزینه های مناسب و خروجی با کیفیت در گوگل (Google) که در نتیجه فروش شما افزایش خواهد یافت. یعنی با برون سپاری سئو سایت شرکت و کارخانه خودتان به جواد یاسمی شما فقط باید به فکر زنگ خور باشید.

0 تا 100 اجرای تمامی کارها توسط تیم متخصص و حرفه ای ما فقط و فقط به شما انگیزه می دهد تا با بهترین شکل ممکن به فکر تامین محصول یا خدمت باشید چون فقط بعد از چند ماه از شروع کار سئو سایت زنگ خورها (Calls) و بازدید کنندگان شما به قدری زیاد خواهد شد که شاید حتی فرصت سر خاروندن هم نداشته باشید.

سئو در مشهد با بهترین تیم سئو مشهد (جوادیاسمی)

لیست خدمات سئو در مشهد | SEO

لیست کامل خدمات سئو (SEO Services) و ریزسرویس هایی که تیم جواد یاسمی ارائه می دهد را در ادامه خواهیم داشت.

سئو در مشهد با بهترین تیم سئو مشهد (جوادیاسمی)

 • پیشنهاد اسم دامنه و هاست مناسب
 • طراحی سایت وردپرسی
 • طراحی سایت اختصاصی
 • عکاسی حرفه ای از محصولات
 • قالب های گرافیکی خفن برای فضاهای مختلف تصویر در سایت
 • تولید محتوا در هر سطحی
 • استراتژی محتوایی برای مقالات
 • تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی
 • مشاوره دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی یوآی و یو ایکس
 • و ....

خدمات بالا تخصصی کار سئو نیستند و برای همین وقتی کارفرما سئو سایت را به ما می سپارد از همه چی خلاص می شود و آرامش دارد. حالا میریم سراغ تخصص اصلی مهندس جواد یاسمی و تیم حرفه ای سئو ایشان

 • تدوین استراتژی سئو
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • جهت دهی به تیم سئو
 • مشاوره سئو
 • بهبود سرعت سایت
 • بهبود نرخ تبدیل سایت
 • رفع مشکلات فنی سایت
 • عیب یابی سئو
 • رفع پنالتی
 • افزایش کلیک ها
 • سئو خارجی و بکلینک ها
 • خدمات 0 تا 100 سئو سایت
 • و ...

در سئو ممکن است 100 ها ریز سرویس دیگر تعریف شود مثلا شمار می خواهید فقط و فقط متادیتای لینک های مهم خود را با یک متخصص حرفه ای نهایی کنین. این کار در شرکت ما دیده شده است.

سئو در مشهد با بهترین تیم سئو مشهد (جوادیاسمی)

حالا که در مورد بهترین خدمات سئو و خدمات جانبی سئو ولی به شدت مهم در رسیدن به نتیجه صحبت کردیم می توانید بیشتر سرویس ما را نسبت به سایر سرویس های رقبا متمایز کنید و احتمالا اگر شما کسی باشید که میخواهید به نتیجه برسید حتما تیم ما را برای سئو سایت خود انتخاب خواهید کرد.

هزینه خدمات سئو و سایر خدمات | SEO Cost

هزینه سئو سایت در مشهد از حداقل 5 میلیون تومان شروع می شود و بسته به اضافه شدن هر کدام از ریز سرویس ها مثل طراحی، پشتیبانی، عکس، سئو خارجی، متن و ... به هزینه های سئو ماهانه اضافه می شود.

یک پروژه سئو برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید براساس تعداد کلمات کلیدی حداقل باید 8 میلیون تومان در ماه هزینه کند.

دقت کنین این عددها برای شروع فرایند سئو و بهینه سازی است و برای رسیدن به رتبه های یک در تعدادی زیادی کلمه کلیدی این بودجه کافی نیست. ولی برای شروع یک سئو عالی این عددها کافی هستند و کارفرما با دیدن نتایج در ماه های بعدی مثلا 6 ماه بعد از شروع کار بودجه ماهانه سئو را افزایش خواهد داد.

 

بودجه های سئو عالی بین 20 تا 30 میلیون تومان هستند. برای سایت های کارخانه ها و شرکت های بزرگ بایستی در سطح نیاز زنگ خور و فروش بودجه سئو مشخص شود.

جواد یاسمی با تجربه سئو سایت های مختلف و داشتن یک نرم افزار اختصاصی سئو می تواند بهترین خروجی با مناسب ترین هزینه ها برای شما تضمین کند.

اگر سایتی قصد دارد تجربه عالی داشته باشد، باید بداند با هزینه های که برای سئو پایه در نظر گرفته می شود، نمی توان خروجی قوی داشت. مثلا با هزینه پراید نمی شود یک بنز 2022 خرید. با هزینه یک آپارتمان 70 متری نمی شود یک آپارتمان 300 متری در بهترین نقطه شهر خرید. هزینه رتبه یک گوگل در کلمات کشوری بالا است و البته خروجی هم بالا است.

بهترین تیم سئو در مشهد فرامرز عباسی

شرکت تخصصی سئو ما با داشتن لاین های کاری دقیق و نیروهای متخصص و حرفه ای در مشهد خیابان فرامرز عباسی است. برای داشتن یک جلسه حضوری در محل شرکت در خیابان فرامرز عباسی می توانید با شماره 09376996070 تماس بگیرید.

سئو در مشهد با بهترین تیم سئو مشهد (جوادیاسمی)

راه های ارتباطی با جواد یاسمی | Javad Yasemi 

 • تماس مستقیم می تواند بهترین گزینه باشد 09376996070

ارتباط از طریق ایمیل هم مناسب هست:

 • yaseomi.com@gmail.com
 • dmyasemi@gmail.com

سئو در مشهد با بهترین تیم سئو مشهد (جوادیاسمی)

راه های ارتباطی مثل اینستاگرام و تلگرام نیز مهیا است که باید در این شبکه ها اسم جواد یاسمی به انگلیسی را سرچ کنید. javadyasemi

داشتن یک جلسه مشاوره با جواد یاسمی می تواند تجربه چندین ساله در زمینه کسب و کار آنلاین را برای شما به همراه داشته باشید. پس برای برند خود و مشاوره گرفتن هزینه کنید.

سایتمو خودم بزنم بعد سئو کنم یا از اول برون سپاری کنم؟

بهترین نتیجه ها وقتی حاصل می شه که از خرید دامنه و هاست در کنار شما باشیم و بدانیم شما چه نیازی دارید و چه هدفی را دنبال می کنید. پس برای داشتن بهترین خروجی پیشنهاد میکنم به فکر کاهش هزینه ها با زدن سایت های ساده و قالب های آماده نباشید.

ما می توانیم هزینه های طراحی سایت شما را کاور کنیم و یک هدیه به کسانی که می خواهند سئو سایت را با ما جلو ببرند بدهیم. طراحی سایت رایگان که بهترین سایت با استراتژی سئو پیاده سازی می شود.

هزینه های طراحی سایت را ما به این دلیل در این کمپین تابستانه کاهش دادیم چون می خواهیم از اول کار را انجام دهیم و یک سرویس عالی به شما بدهیم. پس نگران هزینه های طراحی سایت نباشید و الان با شماره های من تماس بگیرید تا بررسی کنم که آیا گزینه طراحی سایت رایگان مناسب شما است یا خیر.

سئو در مشهد با بهترین تیم سئو مشهد (جوادیاسمی)

اگر ما از ابتدا سایت را بزنیم از نظر زمانی و هزینه ای خیلی بهتر خواهد بود.

0 تا 100 سئو سایت در مشهد با جواد یاسمی به چه معناست؟ 

وقتی در مورد خدمات سئو کامل صحبت می شود منظور تمامی کارهایی هست که نیاز است تا به رتبه یک برسیم. پس بدون داشتن نگرانی از هیچ کدام از لاین های کاری سئو و طراحی و همچنین محتوا و مدیا می توانید خروجی لازم را تضمین شده داشته باشید.

سئو در مشهد با بهترین تیم سئو مشهد (جوادیاسمی)

مسیر سئو سایت با جواد یاسمی در مشهد در بلوار فرامرز عباسی به شکل زیر است.

0 - دامنه و هاست

مشاوره گرفتن بهترین دامنه و بهترین شرکت هاستینگ که حداقل 2 سال شمارو جلو میندازه

1- مشاوره سید لیست کیورد

بررسی محصول و خدمت شما تا 0 تا 100 بهترین کلمات کلیدی که برای شما فروش می آورد را پیدا کنیم. حداقل شما را 3 ماه جلو می اندازد.

2- تدوین استراتژی سئو

تدوین استراتژی سئو انکرهای داخلی و خارجی، چیدمان های منو و فوتر | حداقل شما را 6 ماه جلو می انداز و نیاز به ضریب و خطا نیست.

3- طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت بهترین روش و بهترین المان های تست شده سئو بیس که حداقل 6 ماه شما رو جلو میندازه

4- تولید مدیا - عکس و ویدیو

تولید قالب های گرافیکی و بهترین روش های ایجاد یک سرویس عالی از نظر بصری برای محتوا و سایت شما - که سئو بیس هست و به سئو هم کمک می کند.

5- تولید محتوا

استراتژی محتوا و عنوان هایی که باید کار بشود را با تیم محتوای حضوری و ریموت خود به بهترین روش ممکن خواهیم ساخت. تمامی عنوان هایی که قرار است برای شما یک وبسایت عالی با بازاریابی درون گرا ایجاد کند.

6-آپلود

آپلود تمامی متن ها، عکس ها و ... در سایت با اصول سئو که یک بار برای همیشه درست انجام شود و خروجی بهتر را تضمین کند.

7- سئو داخلی

سئو داخلی ....

8- سئو فنی 

سئو فنی ....

9- سئو پیشرفته

سئو حرفه ای و ادونس ...

10 - آپدیت و توسعه

آپدیت و ساپورت کلمات ....

11- و ....

این راه سئو سایت بی پایان است تا در حداقل 30 کلمه کلیدی قوی در رتبه یک قرار بگیرید. تازه متوجه می شید سئو سایت چه ارزشی دارد. اگر میخواهید مسیر را به صورت کامل بدانید و با آن آشنا شوید با جواد یاسمی تماس بگیرید.

سئو سایت تضمینی در مشهد 

سئو در مشهد با بهترین تیم سئو مشهد (جوادیاسمی)

تضمین سئو شدنی است؟ بله 

تمامی مراحل بالا و بالای 200 فاکتور و بیش از 1000 ریزه کاری سئو باعث می شود تا بشود با خیال راحت تضمین داد.

چطوری سفارش طراحی سایت در مشهد را بدهیم؟

برای سفارش طراحی سایت می توانید با شماره 09376996070 تماس بگیرید و با مهندس یاسمی صحبت کنید و نیازمندی خود را مطرح کنید.

طراحی سایت فروشگاهی مشهد را هم می توانید انجام دهید؟

بله. سایت فروشگاهی هم می توانیم طراحی کنیم و سئو کنیم.

مشاوره کسب و کار اینترنتی در مشهد نیز دارید؟

بله برای پروژه های سئو خودمان مشاوره های کسب و کار داریم و من بعد از داشتن چندین سایت و چندین پروژه شخصی در زمینه فروش آنلاین و تجارت آنلاین می توانم دید مناسبی به شما بدهم.

مشاوره بازاریابی اینترنتی در مشهد چیست؟

منطور همان فروش به صورت آنلاین هست و اگر این را نیاز دارید با شماره های من تماس بگیرید.

آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد دارید؟

خیر. ما آموزش نمی دهیم آن هم دیجیتال مارکتینگ را.

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد کجاست؟

بهترین شرکت سئو سایت و طراحی سایت در مشهد در خیابان فرامرز عباسی است.

مدیریت پیج اینستاگرام در مشهد هم انجام می دهید؟

خیر

خدمات افزایش سرعت سایت در مشهد دارید؟

بله کافی است در تلگرام آدرس سایت خود را ارسال کنید.

آموزش تولید محتوا در مشهد دارید؟

بله کلاس آموزش سئو در مشهد داریم و باید شما بتوانید برای حضور در کلاس آموزش محتوا و داشتن یک منتور عالی در زمینه سئو هم اصول اولیه را بدانید. اگر بتوانید نیازهای محتوای شرکت را برآورده کنین می توانید هزینه کلاس را نیز به راحتی کاور کنید.

آموزش طراحی سایت مشهد دارید؟

خیر

آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد هستن؟

 خیر. ما فقط و فقط کار سئو سایت انجام می دهید.

طراح سایت حرفه ای در مشهد دارید؟

بله. تیم طراحی ما بهترین تیم طراحی سایت وردپرس در مشهد با مدیریت آقای حسین ایمانی است. البته برای طراحی سایت اختصاصی نیز بهترین طراح سایت با 20 سال تجربه را داریم. آقای مهندس نعیمی بهترین طراحی سایت با زبان ای اس پی دات نت است. asp.net

بهترین شرکت های تبلیغاتی مشهد را می شناسید؟

بله اگر نیاز به تبلیغات محیطی داشتین می توانیم به شما کمک کنیم.

نتیجه گیری سئو سایت

اگر میخواهید یک سایت قوی داشته باشید و خودتون هم فرصت اجرا ندارید، شک نکنید که باید با یک تیم متخصص سئو همکاری کنین.