چنانچه در فرایند ورود به اکانت خود در اینستاگرام دچار مشکل شده اید و برایتان سوال شده که چرا ورود به حساب اینستاگرام خودم ممکن نیست، می توانید اکانت اینستاگرام هک شده و یا از دسترس خارج شده خود را در جهت رفع مشکل به کارشناسان بازگردانی پیج اینستاگرام بسپارید. پیشنهاد ماه مراجعه به سایت بازگردانی پیج اینستاگرام مجموعه بزرگ جوکار است که در کمتر از چند دقیقه پیج هک شده، دیسیبل شده یا رمز پیج شما را بازگردانی می کند.

حساب های بازیابی شده توسط ما در اینستاگرام شامل اکانت هایی می شود که از دسترس خارج شده اند. عدم دسترسی در اینستاگرام می تواند شامل: فراموشی رمز عبور ، هک شدن اکانت ، گم شدن گوشی موبایل و هرگونه مشکلی که باعث عدم دسترسی اکانت اینستاگرام شما شود. ما خدمات بازگردانی پیج اینستاگرام را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدهیم تا بتوانیم پیج از دست رفته شما را با ترفندهای روز و متدهای کاربردی بازگردانیم. فعالیت های مضاعف شما و پیگیری پیج هک شده اینستاگرام توسط افرادی که در حوزه بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری یا بازگردانی پیج هک شده با شماره تخصص ندارند، گاهی مشکل را بزرگ‌تر می کند! در واقع بازگردانی پیج اگر خارج از استانداردهایی باشد که سرور اینستاگرام به آن ها اکشن بدهند می تواند شانس بازگردانی اکانت هک شده شما را هم از شما بگیرد.

دقت کنید که بازگردانی اکانت اینستاگرام از طریق نرم افزار خاصی صورت نمی‌گیرد و بهتر است به دنبال برنامه بازیابی اکانت اینستاگرام نباشید. این کار نیاز به آشنایی با روش‌های بازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره دارد که در نرم افزار خاصی موجود نیست. قبل از هر چیز بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که چگونه بفهمیم اینستا هک شده؟ ممکن است حساب شما هک نشده باشد و صرفاً با طی کردن چند مرحله‌ی ساده، اکانت شما برگردد.

چگونه بفهمیم اینستا هک شده؟

قبل از اینکه به فکر فیلم آموزشی در مورد روش بازیابی اکانت اینستاگرام باشید و در گوگل جستجو کنید: بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام اپارات ، بهتر است مطمئن شوید که اکانت شما هک شده است. چند علامت ساده در این خصوص وجود دارد که نشان می‌دهد هکر به اکانت شما در اینستا راه پیدا کرده است.

اگر اینستاگرام هک شود چه اتفاقی می افتد؟

  • ممکن است هکر تعداد زیادی اکانت دیگر را فالو کند و ناگهان متوجه شوید که تعداد زیادی شخص ناشناس را دنبال کرده‌اید در حالی که خودتان این کار را انجام نداده‌اید!
  • یکی دیگر از اقدامات هکر این است که تعدادی عکس یا استوری در صفحه شما پست می‌کند!
  • بدترین حالت این است که هکر رمز اکانت شما را تغییر داده باشد. این سوالی است که خیلی‌ها می‌پرسند که چرا ورود به حساب اینستاگرام خودم امکان‌پذیر نیست در حالی که رمز عبور و ایمیل را درست وارد می‌کنم؟

به عبارت دیگر هر نوع فعالیت عجیب در اکانت شما که کار خودتان نباشد، به معنی هک شدن اکانت است. البته دقت کنید که شاید افراد خانواده و دوستان با نیت خیر از گوشی شما استفاده کرده باشند!

بهتر است به محض تشخیص دستکاری ناخواسته در اکانت اینستاگرام، با متخصصین امنیت اینستاگرام تماس بگیرید و جلوی پیشروی هکر را بگیرید. کارهایی نظیر برگرداندن پیج اینستاگرام بدون رمز امکان‌پذیر است به شرط آنکه سریع‌تر اقدام کنید و با روش‌های غیراصولی، بازگردانی پیج هک شده با شماره یا ایمیل و سایر روش‌ها را غیرممکن نکنید.

بازیابی اکانت اینستاگرام و بازگردانی پیج هک شده و دیسیبل شده

بازیابی پیج دیسیبل شده

قبل از بررسی و دریافت بازیابی پیج دیسیبل شده از سایت بازگردانی پیج اینستاگرام بدانید چه مواردی موجب دیسیبل شدن پیج شما می شود . خیلی ها این سوال را دارند که علت دسیبل شدن پیج اینستا چیست . در برگه ای مجزا به کلیات دلایل این مشکل خواهیم پرداخت اما مهمترین نکاتی که در این مشکل دخیل هستند عبارتند از :

جذب فالوور فیک برای حسابی که زیر 1 ساعت راه اندازی شده است + نداشتن شماره تلفن معتبر روی پیج اینستا + استفاده مکرر از فیل..ترشکن + لاگین شدن همزمان از چند دیوایس + دیسیبل شدن پیج توسط هکر یا خریداری که قصد کلاهبرداری دارد.

همان طور که می‌بینید دیسیبل شدن با هک شدن پیج اینستا متفاوت است و نباید برای بازگردانی پیج هک شده با شماره یا ایمیل اقدام کرد.

بازیابی اکانت اینستاگرام و بازگردانی پیج هک شده و دیسیبل شده

بازیابی و پیگیری پیج هک شده اینستاگرام

زمانی که هکر اکانت اینستاگرام را هک می‌کند، برای جلوگیری از دسترسی مالک واقعی اکانت، پسورد را تغییر می‌دهد. اما کار به همین جا ختم نمی‌شود چرا که بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری و شماره تلفن یا ایمیل امکان‌پذیر است. به همین جهت هکر اقدامات بعدی‌اش را انجام می‌دهد.

بدترین حالت پیج هک شده اینستاگرام این است که هکر پسورد را هم تغییر داده باشد! هک شدن پیج اینستاگرام و روبه رو شدن با خطای You are logged out of your account. the account owner may have change the password واقعا یکی از اتفاقات خیلی تلخ در حوزه اینستاگرام است که ممکن است برای هر پیجی در اینستاگرام پیش بیاید و وقتی پیج شما هک شود شما دیگر هیچ دسترسی به پیج خود ندارید و وقتی وارد اکانت خود میشوید با خطای از سیستم حساب خود خارج شده اید ممکن است مالک حساب گذرواژه را تغییر داده باشد روبه رو میشوید و در اکثر مواقع هکر ایمیل و شما تلفن اکانت شما را تغییر میدهد و اطلاعات خود را جایگزین میکند که شما دیگر هیچ راه دسترسی به اکانت نداشته باشید و باید به دنبال راهی برای بازیابی پیج هک شده اینستاگرام خود باشید.

اما اگر اینستاگرام هک شود چه اتفاقی می افتد و آیا راهی برای بازیابی اکانت وجود دارد؟

پاسخ مثبت است و می‌توانید از مشاورین متخصص در زمینه‌ی برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره کمک بگیرید.

رفع مشکل سن اینستاگرام

اینستاگرام در آذر ماه سال ۹۸ اعلام کرد که شرط سنی حداقل ۱۳ سال در هنگام ثبت‌نام را به طور سخت‌گیرانه‌تری به اجرا خواهد گذاشت و بر این اساس وارد کردن تاریخ تولد هنگام ثبت نام را اجباری کرد و هدف از این موضوع را جلوگیری از ثبت نام افراد زیر ۱۳ سال در این شبکه اجتماعی اعلام کرده است.

بازیابی اکانت اینستاگرام و بازگردانی پیج هک شده و دیسیبل شده

بعضی از کاربران اینستاگرام که زبان برنامه را فارسی نکرده‌اند، ممکن است متوجه پیام وارد کردن سن نشوند و برای بازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره اقدام کنند. اگر با زبان انگلیسی آشنایی ندارید، بهتر است زبان برنامه را فارسی کنید. نیازی به جستجو در مورد دانلود اینستاگرام فارسی نیست، کافی است صفحه تنظیمات و بخش زبان را باز کنید. زبان فارسی در اپلیکیشن رسمی اینستاگرام برای اندروید و آیفون پشتیبانی شده است.

اما مسأله‌ی تغییر سن کاربر:

برای اینکه فعالیت‌های شما به‌ واسطه سن، در اینستاگرام محدود نشود، اول از همه چک کنید که آیا سن خود را درست وارد کردید یا نه. برای این کار طبق روش زیر عمل کنید:

1 - وارد پروفایل خود شوید.

2 - گزینه Edit profile را انتخاب کنید.

3 - به انتهای صفحه اسکرول کرده و گزینه Personal Information Setting را انتخاب کنید.

4- گزینه Birthday را انتخاب کرده و از همان جا تاریخ تولد خود را تغییر دهید.

برگرداندن اکانت حذف شده اینستاگرام با لینک مستقیم اگر پیج شما بخاطر محدودیت سنی بسته شده است ، برای رفع این مسئله روشها و متدهای بسیاری وجود دارد ولی نکته ای که وجود دارد این است که در صورتی که درست و به موقع انجام ندهید ممکن است حساب شما برای همیشه بسته و حذف شود. در این صورت برگرداندن اکانت حذف شده اینستاگرام با لینک مستقیم یا با استفاده از برنامه و سایت‌های مختلف امکان‌پذیر نیست.

در واقع زمانی که علایم پیج هک شده در حساب شما ظاهر شد، بهتر است به جای اینکه به دنبال برنامه بازیابی اکانت اینستاگرام باشید و روش‌های عجیب را تست کنید، این کار را به متخصصین بسپارید. پیشنهاد ما این است که بعد از اینکه مشکلی برای اکانت شما پیش آمد، به هیچ وجه دستکاری نکنید! چرا که ممکن است اشتباهاً کاری کنید که پیگیری پیج هک شده اینستاگرام و برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره غیرممکن شود. پیشنهاد ما به شما این است که برای رفع مشکل سن اینستاگرام به کارشناسان بازگردانی پیج اینستاگرام مراجعه کنید. تا در سریعترین زمان پیج محدودیت سن خورده شما را بازگردانی کنند.