گوگل یک موتور جستجوی فوق پیشرفته است؛ این موتور می‌تواند محتوای خوب و بد را به‌خوبی تشخیص دهد، این موضوع را می‌توان از فیلتر Spam در جیمیل فهمید. گوگل به‌قدری تواناست که می‌توانید بوسیله آن حتی جیمیل‌های بدون نام و موضوع را نیز به‌راحتی جستجو کنید؛ در واقع جستجوی جیمیل‌ها فیلترهایی بیش از موضوع، تاریخ و... را شامل می‌شود، یکی از این فیلترها جستجو براساس سایز محتوای داخلی جیمیل است. البته شاید بعید بنظر برسد که ما سایز همه جیمیل‌ها را یادمان بماند پس برای حل این موضوع با این مقاله همراه باشید.

جیمیل‌های بزرگ را پیدا کنید

برای جستجوی جیمیل‌هایی با سایز بزرگ، کافی است یک حجم حداقلی را بعنوان فیلتر انتخاب کنید. برای این کار در نوار جستجو و در بخش پایین این نوار در باکس  “greater than” حداقل حجم مورد نظرتان را تایپ کنید.

چگونه جیمیل‌ها را براساس سایز جستجو کنیم؟

جالب است بدانید می‌توانید جیمیل‌هایی با حجم کمتر از ۱ مگابایت را نیز توسط این نوار جستجو کنید.

جیمیل‌های کوچک را پیدا کنید

جیمیل‌ از جستجو پارامترهای کوچک‌تر و بزرگ‌تر پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید در موتور جستجوی گوگل به دنبال جیمیل‌هایی با کمترین سایز موجود بگردید.

چگونه جیمیل‌ها را براساس سایز جستجو کنیم؟

در یک بازه از سایز جیمیل خود را پیدا کنید

همانطور که قبلاً گفته شد، گوگل از پارامترهای کوچک‌تر و بزرگ‌تر پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید با استفاده از این پارامترها یک بازه احتمالی که حدس می‌زنید برای جستجو انتخاب کنید. چگونگی این کار در تصویر قابل مشاهده است.

چگونه جیمیل‌ها را براساس سایز جستجو کنیم؟

گوگل جیمیل‌های ۲ سال قبل‌تر را نیز جستجو می‌کند، پس جای نگرانی نیست؛ این پارامترهای جستجو و فیلترهای موجود کمک فراوانی به پیدا کردن جیمیل‌هایی با عدم ذکر نام و موضوع می‌کند.